بنر-ف-2.jpg
یکشنبه , مارس 24 2019
خانه / گشنیز عمده / خرید عمده گشنیز با مناسب ترین قیمت

خرید عمده گشنیز با مناسب ترین قیمت

خرید عمده گشنیز با مناسب ترین قیمت صرفاً از منطقه تولید امکانپذیر است. دُرگیاه تخم گشنیز مرغوب ایران را از استان همدان عرضه می نماید. ارسال این محصول و سایر محصولات مستقیماً به تمام نواحی کشور انجام می شود.

خرید عمده گشنیز خرید عمده گشنیز

خرید عمده گشنیز

کلیه خریداران عمده گشنیز می توانند این گیاه دارویی را در انواع مختلف آن از مرکز دُرگیاه تأمین نمایند. خریداران داخلی و خارجی تخم گشنیز ناب ایرانی نسبت به مرغوبیت آن آگاه هستند. خرید سالانه هزاران تن از این محصول و استفاده از آن در بخش های گوناگون، نمایانگر ارزش بالای این گیاه می باشد. گشنیز از قدیمی ترین گیاهان دارویی شناخته شده کشورمان است. هم اکنون نیز مرکز دُرگیاه امکان خرید عمده گشنیز را به طور مستقیم از استان همدان برای همه نقاط ایران فراهم نموده است.

خرید عمده گشنیز

مناسب ترین قیمت گشنیز

توصیه می گردد افرادی که قصد خرید این محصول را با قیمت و کیفیت دلخواه خود دارند، آن را از منطقه تولید تأمین نمایند. تا از امتیاز خرید بدون واسطه بهره مند گردند. به طور طبیعی تهیه این گیاه دارویی از بازارهای سنتی شهرها دارای قیمت بالاتری نسبت به قطب تولید آن می باشد. البته در مقاطعی مانند سال 97 افزایش قیمت این محصول نسبت به سال قبل، به صورت سراسری اتفاق می افتد.

خرید عمده گشنیز خرید عمده گشنیز

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز با توجه به انتخاب محل خرید آن متفاوت است. قیمت گذاری روی این محصول در منطقه ای که کشاورزان آن را تولید می نمایند آغاز می گردد. هر مرحله که محصول وارد محل جدیدی جهت فروش می گردد، قیمت آن نیز تغییر می نماید.
قیمت گشنیز توپی درجه یک در هفته های ابتدایی زمستان 97 بین 12400 الی 13100 تومان به فروش رسیده است.
نوسان در قیمت، مهمترین موضوع مطرح پیرامون تخم گشنیز در سال جاری بوده است.

خرید عمده گشنیز خرید عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده گشنیز

خرید عمده گشنیز درجه یک نهاوند

خرید عمده گشنیز درجه یک نهاوند را میتوانید به صورت مستقیم از استان همدان انجام …

گیاهان دارویی دُرگیاه