گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , آگوست 18 2019
سرخط خبرها
خانه / گشنیز عمده / خرید و فروش عمده گشنیز زیر قیمت

خرید و فروش عمده گشنیز زیر قیمت

خرید و فروش عمده گشنیز زیر قیمت بازار، امتیاز مهم و همیشگی کانون و مرکزیّت تولید آن می باشد. پایگاه تخم گشنیز کشور، محل و منطقه ای است که با کشت انبوه گشنیز توسط کشاورزان، تأمین این گیاه دارویی مطرح و دارای ارزش بی نظیر را بر عهده دارد.
بالغ بر هفتاد درصد گشنیز در کل کشور که در بازار به صورت توپی و شکسته عرضه می شود را استان همدان واقع در غرب کشور تولید می نماید.

خرید و فروش عمده گشنیز خرید و فروش عمده گشنیز

قیمت گشنیز در بازار

ارقام مختلفی را طی هفته های قبل برای قیمت انواع گشنیز در بازار شاهد بوده ایم. که نشان از عدم ثبات نرخ مربوطه می باشد. بازار پر تلاطم تخم گشنیز در سال 97 در هفته های پایانی سال نیز به ثبات نرسیده است.
اما خرید و فروش گشنیز در مرکز تولید، همواره دارای کمترین بها برای خریداران بوده و امکان تهیه آن توسط مشتریان در تمام طول سال وجود داشته و ارسال بار به سراسر کشور انجام می شود.

خرید و فروش عمده گشنیز

خرید و فروش عمده گشنیز

شرایط کلی خرید و فروش عمده گشنیز در بازار سال 1397 تحت تاثیر وضعیت قیمتی و صعود و فرودهای مربوطه بوده است. بسیاری در انتظار ثبات نسبی قیمت ها بوده و هستند. به طوری که بسیاری نوع خرید خود را با توجه به شرایط جاری انجام می دهند. قیمت گشنیز از واپسین روزهای خرداد ماه سال جاری وضعیت نوسانی خود را آغاز نمود. که همزمان با هفته های پایانی زمستان، این عدم ثبات ادامه دارد.
می توانید قیمت روز محصول را با ارتباط با این مرکز، مطلع شوید.

خرید و فروش عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گشنیز نهاوند

قیمت گشنیز نهاوند در بازار تهران و استان همدان

قیمت گشنیز نهاوند در بازار تهران و استان همدان هر کدام بر مبنای خاص خود …

گیاهان دارویی دُرگیاه