گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت خاکشیر سال 98 و پایان شرایط قیمتی خاکشیر 97

قیمت خاکشیر سال 98 و پایان شرایط قیمتی خاکشیر 97

قیمت خاکشیر سال 98 متفاوت است. پایان شرایط قیمتی فروش خاکشیر 97 که تا اوایل سال جاری نیز ادامه داشت، می تواند شروع فصل جدیدی از بازار این محصول باشد.

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر سال 97 در مقایسه با خاکشیر 98

با آغاز تولید این گیاه دارویی در سطح کشور و استان همدان، هر ساله دوره جدیدی از بازار خاکشیر رقم میخورد. در صورتی که تولید افزایش یا کاهش قابل ملاحظه ای داشته باشد، بازار خاکشیر نیز شرایط خاص و ویژه تری را تجربه می نماید.
قیمت خاکشیر سال 97 در ایران در مقایسه با خاکشیر 98 نشان میدهد که میزان حجم ورود به عرصه خرید و فروش، متفاوت بوده است. که اثرات آن در نرخ خاکشیر ملموس بوده و هست. فصل بهار مصادف است با آغاز اوج گیری استفاده از این گیاه پر آوازه و ورود خاکشیر نو به بازارها.

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر 97 چه زمان تغییر کرد

قیمت گیاه دارویی خاکشی یا خاکشیر در بهار سال مذکور، بعد از مقطع برداشت، شروع به افزایش نمود. این اولین تغییر قیمتی مهم در این سال بود. اما قیمت خرید خاکشیر 97 در آغاز پاییز هم یک جهش داشت. یعنی با پایان یافتن دوره اوج مصرف محصول. که نشان از حجم کم موجود در بازارها بود.
پاییز و زمستان دوره ای بود که خاکشیر با عدم افت قیمتی، سال را به پایان رساند. در هفته های نخستین سال 98 مجددا بهای این کالا روند صعودی گرفت تا میانه اردیبهشت ماه. که میشود گفت پایانی بود بر دوره یک ساله بازار خاکشیر سال 97.

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر اعلا به چه عددی خواهد رسید

نوع برتر خاکشیر که از هر لحاظ دارای تفاوت با سایر انواع است، خاکشیر اعلای ممتاز محسوب شده و اندکی از بهای بالاتری برخوردار میباشد. سوال بسیاری این است که قیمت آن به چه عددی خواهد رسید؟ پاسخ این سوال را بازار و شرایط پیرامون محصول مشخص خواهد نمود. که ممکن است با ماه های گذشته متفاوت باشد.
رقم قیمتی خاکشیر اعلا در حوزه تجارت خاکشیر، جزو موضوعات مهم بوده و هست.

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر 98 و پایان شرایط قیمتی سال قبل

با مشخص شدن قیمت خاکشیر در سال 1398، یک پایانی برای شرایط قیمتی سال قبل اتفاق افتاده است. دوره ای که از لحاظ تولید نیز خاص بود. در یک سال گذشته که با آغاز ورود خاکشیر 97 به بازار آغاز گردید، وضعیتی جدید در مورد این محصول به وجود آمد.
البته در گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی، اینگونه افت و خیزها هر از گاهی پیش می آید.

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر کیلویی 20000 تومان را رد خواهد کرد؟

سوال برخی فعالین این است که قیمت خاکشیر به وضعیت ابتدای سال 97 و پیش از آن باز خواهد گشت یا اینکه حالتی دیگر را تجربه خواهد نمود. یا به عبارتی نسبت به رنج قیمتی 20000 تومان، چه شرایطی خواهد داشت.
در ماه های گذشته که مصادف بود با اواخر سال قبل، بهای خاکشیر درجه یک دارای رقمی افزون بر 28000 تومان بود.

قیمت خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر ارزان قیمت از همدان معدن خاکشیر ایران

خرید خاکشیر ارزان قیمت از همدان معدن خاکشیر ایران در تمام ایام سال جزو خدماتی …

گیاهان دارویی دُرگیاه