گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , آوریل 8 2020
خانه / خاکشیر تهران / قیمت خاکشیر در بازار تهران نسبت به همدان چگونه است

قیمت خاکشیر در بازار تهران نسبت به همدان چگونه است

قیمت خاکشیر در بازار تهران که محل اصلی خرید و فروش گیاهان دارویی می باشد نسبت به همدان به عنوان مرجع تولید خاکشیر کشور، همواره متفاوت است. در ماه های گذشته گرانی بهای این محصول، یکی از موضوعات مطرح در بازار بوده است. اما احتمال دگرگونی این شرایط طی هفته های آتی وجود دارد.

قیمت خاکشیر در بازار تهران

قیمت خاکشیر 98 چه شرایطی خواهد داشت

نیمه دوم فصل بهار در هر سال، مقطعی تعیین کننده در خصوص خرید خاکشیر است. دوره ای که با ورود خاکشیر به بازارها همزمان بوده و بسیاری منتظر مشخص شدن شرایط نو پیرامون این محصول هستند. خصوصا از لحاظ قیمت و میزان تولید. قیمت خاکشیر 98 نیز به موضوعی تبدیل شد که فعالین پیگیر آن بوده اند.
خاکشیر استان همدان در این بین، همواره نقشی مهم داشته است. موضوعی که می توان به قطعیت مطرح کرد، تفاوتهای بازار این محصول در سال جاری با سال قبل است. که وضعیت تولید و نرخ این گیاه معروف و محبوب تغییراتی دارد.

قیمت خاکشیر در بازار تهران

قیمت خاکشیر اعلا نسبت به قبل چه تفاوتی می نماید

بالا رفتن قیمت نوع اعلای خاکشیر ایرانی در ایامی که گذشت، خصوصا در نیمه دوم سال 97 و همچنین فروردین ماه 98، موضوع صحبت اغلب افراد دخیل در بازار داد و ستد خاکشیر بوده است. حال این سوال مطرح است که قیمت خاکشیر اعلا نسبت به قبل چه تفاوتی می نماید؟
در حال حاضر برخی به این سوال و سوالات اینچنینی پاسخ میدهند و برخی نیز اعلام می نمایند پاسخ دقیقی نمیتوان به این سوال داد. اما همگان نسبت به عوض شدن شرایط هفته های قبل، اذعان دارند.

قیمت خاکشیر در بازار تهران

قیمت خاکشیر کیلویی 18000 تومان در زمان مشابه سال قبل

میتوان گفت در زمان مشابه این مقطع در سال قبل، میانگین قیمتی هر کیلو خاکشیر درجه یک 18000 تومان بود. که به دلیل موجودی نسبتا کم، این اعداد روند افزایشی داشتند. این اعداد ذکر شده مربوط به قیمت خرید عمده خاکشیر در اقلیم تولید است.
خاکشیر و دیگر گیاهان دارویی در مقاطع مختلفی، دچار اینگونه اثرپذیری از وضعیت تولید شده اند.
گاها عاملی مانند شرایط آب و هوایی که از اراده انسان خارج است، توانسته نقش تعیین کننده ای بر میزان برداشت و نهایتاً نرخ محصول در بازار بگذارد.

قیمت خاکشیر در بازار تهران

قیمت خاکشیر در بازار تهران نسبت به حوزه تولید همدان

همواره مکان هایی از حیث قیمت عرضه کالاها مهم بوده اند. دو ناحیه را می توان در این راستا برای خاکشیر نام برد. یکی بازار تهران و دیگری حوزه تولید آن در همدان. اختلاف قیمتی نیز به عنوان امری طبیعی همیشه یکی از مشخصه های ارزش خاکشیر در این دو محل بوده است.
همزمان یا پس از دوره تولید، یکی از مقاصد خاکشیر همدان، بازار تهران می باشد. به طوری که علاوه بر این بازار در سایر شهرها نیز، فعالین منتظر ورود این خاکشیر مرغوب می باشند. حجم معاملات خاکشیر در بازار تهران بسیار قابل توجه بوده و هست.
در هر حال قیمت خاکشیر در بازار تهران میتواند به عنوان یک مبنای قیمتی نیز مطرح باشد.

قیمت خاکشیر در بازار تهران

خرید و فروش عمده خاکشیر همدان

خرید و فروش عمده خاکشیر همدان را میتوان یکی از مهمترین بخش های امور مربوط به گیاهان دارویی در نیمه سال در سطح بازار دانست. اوج گیری مصرف خاکشیر در ایام گرم سال، مهمترین دلیل این امر می باشد.
خاکشیر در ایام جاری دوره ای را تجربه میکند که با سال قبل متفاوت است. این تفاوت از ابعاد قیمتی و دیگر موارد، قابل بررسی می باشد.

قیمت خاکشیر در بازار تهران

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پخش خاکشیر

قیمت پخش خاکشیر اعلا از پایتخت تولید

پخش خاکشیر اعلا با قیمت متناسب با پایتخت تولید انجام می شود. تا انتظاری که …

گیاهان دارویی دُرگیاه