بنر-ف-2.jpg
دوشنبه , فوریه 18 2019
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر همدان / قیمت خاکشیر همدان در بازار

قیمت خاکشیر همدان در بازار

قیمت خاکشیر همدان در بازار سراسر کشور دارای ارقام مختلفی است. در سال 97 قیمت این محصول در فصول سرد سال نسبت به فصول گرم، بالاتر است. در شش ماهه نخست سال 97 قیمت این گیاه دارویی نسبت به پاییز و زمستان کمتر بوده است.

قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان

قیمت خاکشیر سال 97

بهای بیش از 31000 هزار تومانی خاکشیر درجه یک و اعلا در ابتدای زمستان، در میانه تابستان گذشته که میانگین قیمت هر کیلو خاکشیر مرغوب 24000 تومان بوده است، برای بسیاری باور پذیر نبود. به عبارتی عدد قیمتی بیش از 30000 تومانی خاکشیر برای زمستان، در ماه های قبل را صرفاً کسانی می توانستند پیشبینی نمایند که اطلاع نسبتا دقیقی از حجم خاکشیر برداشت شده در سال 97 داشتند. در برخی سالهای گذشته نظیر سال 95، شاهد وضعیتی کاملا برعکس با شرایط مذکور بوده ایم.

قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان

قیمت خاکشیر همدان

اعداد ذکر شده در این نوشته مربوط به مرکز تولید خاکشیر ایران می باشند. قیمت خاکشیر همدان در هر نقطه از کشور دارای رقم های متفاوتی است. مرکز دُرگیاه، این محصول محبوب و پر مصرف در بین ایرانیان را از همدان به کلیه شهرها عرضه می نماید. تا خریداران بتوانند از مزایای خرید مستقیم این گیاه دارویی بهره مند گردند.

قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان

خاکشیر در بازار

در بازارهای گیاهان دارویی در هر فصل از سال، برخی از اقلام گیاهی در صدر فروش قرار دارند. خاکشیر در بازار نیز جزو گیاهان پر مصرف می باشد. اگر بخواهیم دقیق تر عنوان نماییم؛ از اواخر فصل بهار تا روزهای پایانی تابستان، خاکشیر جزو اقلام پر مصرف گیاهی توسط مردم و یکی از اجناس پر فروش توسط فروشندگان گیاهان دارویی و عطاری هاست. در حجم عمده نیز این قاعده با کمی تغییر در زمان مذکور، برقرار است.
لازم به ذکر است بسیاری خاکشیر را جهت مصارف درمانی و بهره مندی از خواص گوناگون درمانی استفاده می کنند. که استفاده از آن بدین منظور، محدود به فصل خاصی نمی باشد.

قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر همدان

قیمت هر کیلو خاکشیر همدان در سال 97

قیمت هر کیلو خاکشیر همدان در سال 97 به صورت هفتگی و گاه روزانه تغییر …

گیاهان دارویی دُرگیاه