گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , جولای 14 2020
خانه / رازیانه کیلویی / قیمت رازیانه کیلویی 11000 الی 11900 تومان

قیمت رازیانه کیلویی 11000 الی 11900 تومان

قیمت رازیانه کیلویی در هنگامه ابتدای نیمه دوم زمستان 11000 تا 11900 تومان می باشد. عددهایی که عنوان گردیده مرتبط با فروش عمده رازیانه در اواخر بهمن و آغاز اسفند ماه است. در ماه های پیش از این، اعداد فوق، افزون بر این نیز بوده اند و با اتمام پاییز دچار کاهش نسبی گردیدند.
تغییر کردن قیمت در ادوار مختلف، مانع وجود قیمتی نسبتا ثابت گردیده است. رازیانه هم بنا بر این روال، در ایام پیشین تغییرات بها را همراه داشته است.

قیمت رازیانه کیلویی

قیمت رازیانه کیلویی 11400

طبق مطالب ذکر شده، طی روزهایی که گذشت، متوسط بهای رازیانه کیلویی 11400 تومان بود.
همواره مناسب ترین مکان خرید رازیانه از حیث قیمت، مرکزیت تولید آن در همدان بوده است. میزان پر تعداد خریدارانی که مستقیماً از این منطقه خرید خود را انجام می دهند، نشان دهنده نرخ مورد انتظار محصول می باشد. گیاهان دارویی متعددی در این ناحیه موجودند که می توان بدون واسطه آن ها را تأمین نمود.

قیمت رازیانه کیلویی

فروش رازیانه زیر قیمت بازار

فروش و عرضه رازیانه دُرگیاه با قیمت خطّه تولید و زیر قیمت بازارها صورت می گیرد. قیمت اقلام انواع گیاه دارویی را می توان به سادگی و در کمترین زمان با جستجویی راحت به دست آورد. در نتیجه با آشنایی و اطلاع از نرخ های مربوطه، می توان انتخاب مناسبی را جهت محل خرید انجام داد.
اما از آنجا که درجه مرغوبیت نیز در کنار موضوع ارزش قیمتی آن مهم می باشد، می بایست کیفیت محصول مورد نیاز هم مد نظر قرار گیرد. با آگاهی از موارد مهم، می توان خریدی ایده آل را انجام داد.

قیمت رازیانه کیلویی

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز رازیانه

خرید عمده رازیانه با قیمت ارزان

خرید عمده رازیانه از ناحیه ای که قطب تولید انبوه آن است، یا به عبارتی …

گیاهان دارویی دُرگیاه