گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 6 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت رازیانه همدان در حیطه کشت و تولید

قیمت رازیانه همدان در حیطه کشت و تولید

قیمت رازیانه در همدان و در حیطه کشت و تولید رازیانه کشور، ارزان ترین و مناسب ترین قیمت ممکن را برای متقاضیان داراست. بهای میانگین 11300 الی 12400 تومانی در هفته های گذشته، بیانگر این موضوع است. در حال حاضر خرید عمده رازیانه درجه 1 از خاستگاه این گیاه برای تمام استان ها، آسان تر از هر زمانی ممکن می باشد.

قیمت رازیانه

رازیانه همدان در حیطه تولید

گیاه رازیانه سبز ایران در بین گیاهان دارویی که در غرب ایران تولید می گردند، به دلیل ظرفیت تولید و شهرت کیفی آن، جزو برجسته ترین محصولات است. رازیانه همدان از حیطه تولید و فرآوری به عنوان یک گیاه دارویی معطر که سرشار از فوایدی متعدد می باشد عرضه می گردد. مقصد آن نیز تمام استان ها و بازار صادراتی است.
منطقه ای که افزون بر 2000 هکتار از اراضی خود را به کشت محصول رازیانه اختصاص داده است، می تواند با توجه به توان موجود، بیش از این نیز بر تولید خود بیفزاید و بازار فروش رازیانه را رونق بیشتری بخشد.

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه در عرصه کشت

برخی سال ها و دوره ها، قیمت رازیانه در عرصه کشت خود، شاهد تفاوت عددی زیادی با ایام قبل و بعد از خود بوده است. این موضوع دلایل خاص خود همچون میزان برداشت را داشته و در یکی دوسال اخیر، این حالت پیش آمد.
این امر ار مستقیمی بر بها و نرخ محصول در بازار داشته است، که فعالان این عرصه از چند و چون آن آگاهند. در سال 1396 افت قیمتی تا حدی بود که در مقطعی از سال یاد شده هر کیلو رازیانه سورت شده به کمتر از 5000 تومان نیز رسید.

قیمت رازیانه

بهترین محل خرید رازیانه در ایران

پیرو مطالب مذکور، می توان همدان را بهترین محل خرید رازیانه در ایران دانست. مهمترین دلیل این امر تولید بالغ بر نود درصد از رازیانه کل کشور در این ناحیه می باشد. خرید مستقیم توانسته موجب رضایت ریالی و کیفی گردد.

قیمت رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز رازیانه

خرید عمده رازیانه با قیمت ارزان

خرید عمده رازیانه از ناحیه ای که قطب تولید انبوه آن است، یا به عبارتی …

گیاهان دارویی دُرگیاه