گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , دسامبر 8 2019
خانه / دُرگیاه / قیمت رازیانه آذر 97 هر کیلو 12500 تومان

قیمت رازیانه آذر 97 هر کیلو 12500 تومان

قیمت رازیانه آذر 97 در ابتدای ماه مذکور با کاهشی نسبی هر کیلو 12500 تومان می باشد. به دلیل احتمال کاهش قیمت طی روزهای آتی، جهت اطلاع از قیمت قطعی تماس بگیرید. این قیمت مربوط به رازیانه سورت امسالی است. قیمت فوق در مبدأ کشت این گیاه دارویی است و در صورت درخواست متقاضیان، از همدان به سراسر کشور ارسال می گردد.

قیمت رازیانه آذر 97

خرید رازیانه از بازار و قطب تولید رازیانه ایران

خریداران در سطح کشور می توانند رازیانه مرغوب ایرانی را به آسانی در هر حجمی تهیه نمایند. با توجه به حجم مورد نیاز مشتریان، آن ها به بازار نزدیک منطقه خود مراجعه نموده و معمولا به این روش این گیاه ارزشمند دارویی را خریداری می کنند.
اما قطب تولید رازیانه ایران هم مرجعی می باشد که در کنار خرید رازیانه از بازار، می تواند محلی بسیار ایده آل برای مشتریان این محصول ارزنده و معطر باشد.
از چند نظر می توان برای محل تولید برتری هایی را برای خریدران در نظر گرفت. از جمله قیمت مورد انتظار و مطلوب و همچنین سطح مرغوبیت مناسب.

قیمت رازیانه آذر 97

افزایش قیمت رازیانه آذر 97 نسبت به سال قبل

بهای رازیانه در حال حاضر نسبت به زمان مشابه در سال گذشته، افزایش بیش از دو برابری دارد.
قیمت این گیاه دارویی صادراتی و ارزشمند ایرانی در سال 96، کمتر از ارزش واقعی خود بود. که در مطالب قبلی به دلایل این موضوع پرداخته شد.
از طریق پایگاه فروش عمده گیاهان دارویی دُرگیاه، امکان خرید رازیانه از محل تولید برای کلیه مشتریان این محصول به آسانی فراهم است.

قیمت رازیانه آذر 97

رازیانه و گستردگی نوع مصرف

خواص متعدد این گیاه دارویی ارزنده، موجب گستردگی نوع مصرف در حوزه های گوناگون شده است. یکی از موارد مصرف رازیانه، استفاده در حوزه داروسازی می باشد.
اندام دارویی یا به عبارتی میوه این گیاه که شامل دانه های سبز رنگ هستند، بیشترین استفاده را از بین قسمتهای مختلف گیاه رازیانه دارند.
از دیگر فراورده های رازیانه هم می توان به روغن رازیانه، عرق رازیانه که به عنوان مطرح ترین عرقیات گیاهی است و همچنین به ادویه آن و همچنین دمنوش رازیانه اشاره نمود.
فروش رازیانه عمده همدان و پخش آن به کلیه استانها، یکی از خدمات ماست.

قیمت رازیانه آذر 97

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش گیاه رازیانه

قیمت رازیانه کیلویی 11000 الی 11900 تومان

قیمت رازیانه کیلویی در هنگامه ابتدای نیمه دوم زمستان 11000 تا 11900 تومان می باشد. …

گیاهان دارویی دُرگیاه