گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید و بازار تهران

قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید و بازار تهران

قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید و بازار تهران یکسان نیست. مقایسه قیمت فروش گشنیز در این دو محل نشان دهنده وجود تفاوت نرخ این محصول در نواحی مختلف می باشد. یکی حوزه مرجع تولید تخم گشنیز ایران و دیگری بازار مرکزی گیاهان دارویی کشور.

قیمت گشنیز نهاوند

قیمت گشنیز در نهاوند

مبنای قیمت گذاری بر روی گیاه دارویی تخم گشنیز در سراسر کشور، قیمت گشنیز نهاوند در منطقه است. منطقه ای با تولید هزاران تن از گیاه دارویی تخم گشنیز، که در این خصوص رقیبی در داخل کشور ندارد. استان همدان در رتبه اول و استان کرمانشاه در رتبه بعدی تولید قرار دارند.
قیمت خرید گشنیز موضوعی است که می بایست فعالان در منطقه خود از آن مطلع باشند. برای این منظور افراد و مجموعه های صاحب نام و معتبر در هر منطقه ای می توانند منابع خوبی برای کسب اطلاعات اینچنینی باشند.
جهت کسب آگاهی از قیمت روز در پهنه تولید نیز می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

قیمت گشنیز نهاوند

قیمت روز گشنیز در بازار تهران

بازار گیاهان دارویی تهران واقع در منطقه پانزده خرداد و محل بازار قدیم تهران قرار دارد. بخشی از منطقه مولوی نیز مربوط به این حوزه می باشد. قیمت روز گشنیز در بازار تهران مبنای قیمتی آن برای مراکز فروش مستقر در این کلانشهر می باشد. از آنجا که این بازار به عنوان بازار مرجع گیاهان دارویی می باشد، نیاز تخم گشنیز خود را از تولیدکنندگان تأمین مینماید.
در هفته های قبل نرخ این فرآورده در بازار بیش از 10000 تومان بوده است. در ماه های گذشته شرایط بازار به گونه ای بوده که چند مرتبه بهای محصول تغییر نمود.
قیمت گشنیز در کانون تولید نیز طی یکسال گذشته در برخی مقاطع تغییراتی داشته است.

قیمت گشنیز نهاوند

خرید و فروش عمده گشنیز

به دلیل حجم بسیار بالا و هزاران تنی برداشت گشنیز در موضع تولید، خرید و فروش عمده گشنیز در طول سال در محل همواره در حال انجام است. به طوری که انواع ماشین آلات با حجمهای مختلف این گیاه دارویی را به طور مستمر از محور کشت و تولید روانه بازارهای خارجی و داخلی میکنند.
هر از گاهی در برخی سال ها عللی سبب کاهش یا افزایش قابل توجه محصول می گردد. که این موضوع بر بازار هم تأثیر می گذارد.قیمت گشنیز نهاوند

قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید

قیمت گشنیز نهاوند در پهنه کشت و قلمرو تولید پس از اینکه عملیات برداشت پایان یافت تعیین می شود. گیاه دارویی گشنیز به غیر از منطقه ای که قطب تولید است در برخی دیگر از نقاط کشور هم به صورت جزئی کشت و تولید می گردد.
از آنجا که این محصول ایرانی همواره دارای مشتریان ثابتی در خارج از مرزها بوده، حجم فراوانی از آن نیز صادر می گردد. قیمتهایی که این مرکز در خصوص این فرآورده اعلام می نماید، مربوط به استان همدان و شهرستان نهاوند می باشد.
دُرگیاه در تلاش است تا مزایای خرید مستقیم محصول، به طور کامل شامل حال مشتریان گرامی گردد.

قیمت گشنیز نهاوند

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

ویژگی قیمت خرید و فروش گشنیز نهاوند در سال 98

خرید و فروش گشنیز نهاوند با ویژگی های قیمت جدید در سال 98 پس از …

گیاهان دارویی دُرگیاه