گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت خاکشیر در بازار دوباره کاهش یافت

قیمت خاکشیر در بازار دوباره کاهش یافت

قیمت خاکشیر در بازار پس از اینکه در آغازین روزهای برداشت امسال کاهش یافت، در روزهای اخیر نیز مجدداً دچار اُفت گردید و با قیمتهای جدیدی در حال خرید و فروش می باشد.

قیمت خاکشیر در بازار

واکاوی قیمت خاکشیر در بازار سال 98 تهران و همدان

اگر چه قیمت ها در نقاط پر اهمیتی همچون موضع تولید و بازارهای مرجع مشخص می گردند، اما شرایط و چگونگی رونق بازار بر روی تعیین بها در آن مکان ها تأثیر زیادی دارد.
با بررسی و واکاوی نرخ خاکشیر 98 در نواحی متعددی چون بازار تهران و همدان به نکات جالبی می توان برخورد. از این نکاتی که با تحلیل این موضوع به دست می آید می شود به جواب بسیاری سوالات در خصوص بازار خاکشیر رسید.
اغلب سوالاتی که در مورد چند و چونی خاکشیر برداشت 98 مطرح است را با توجه به داشتن اطلاعاتی در خصوص تولید و نواحی تولید، می توان پاسخ داد.

قیمت خاکشیر در بازار

علت کاهش مجدد نرخ خاکشیر چه بود

هستند افرادی که به برخی نکات همچون کاهش یافتن یا افزایش پیدا کردن قیمتها توجه خاصی دارند. این افراد پیگیر علل ریشه ای این موضوع هستند. تا آگاهی خود را در این خصوص افزایش دهند.
در خصوص علل افت ارزش ریالی گیاه دارویی خاکشی یا خاکشیر، می توان در فضای اینترنت هم به دنبال منابعی بود که توضیحات مبسوطی را در این راستا بیان نموده اند.
سوال دیگری که در این روزها مطرح است این است که علت کاهش مجدد نرخ خاکشیر چه بوده است؟ به طور کلی اگر بخواهیم پاسخگوی اینگونه پرسش ها باشیم، می بایست به افزایش تولید اشاره نماییم.

قیمت خاکشیر در بازار

قیمت خاکشیر کیلویی چقدر کاهش داشته است

مقدار ریالی ارزان شدن خاکشیر هم مشخص می باشد. با مقایسه قیمتهای روز با ماه های قبل، روشن می شود که این کالای گیاهی به طور تقریبی بالغ بر 15000 تومان نزول قیمتی را تجربه کرده است.
شرایط مشابه این روزهای بازار خاکشیر را در مقاطعی از چند سال اخیر نیز شاهد بوده ایم. که در آن سال ها نیز مسأله افزایش در تولید، موجب بروز برهه ای اینچنینی گشته بود.
ضمنا عکس مورد مذکور نیز وجود داشته است. که باعث ایجاد یک دوره کاملا متفاوت و همراه با بالا رفتن قیمت محصول گردیده بود.

قیمت خاکشیر در بازار

فروش خاکشیر در مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و … با قیمت های جدید

هم اکنون اگر توجه و نگاهی بر بازار عرضه خاکشیر در تک تک بازارهای مطرح کشورمان اشته باشیم، متوجه یک موضوعی مشترک و فراگیر در این نقاط پر اهمیت از حیث تجاری خواهیم شد.
خاکشیر تازه، وارد همه بازارها شده است. که برای توزیع به شکل جزئی و کلی به دست مصرف کننده برسد. نقطه مشترک در بین تمامی این مراکز فروش، افت محسوس قیمتهاست.
در مناطقی چون مشهد، تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز و … که بازار گیاهان دارویی دارای رونقی بیش از سایر نقاط است، خاکشیر برداشت امسال با نرخ جدید و در حجم های کلی و جزئی در حال داد و ستد است.

قیمت خاکشیر در بازار

شرایط قیمتی در مرجع تولید و خرید و فروش خاکشیر کشور

عبارت “خاکشیر همدان” خصوصا در نیمه نخست سال در عرصه تجارت گیاهان دارویی بسیار شنیده می شود. این امر قدمتی بسیار طولانی دارد. یعنی زمانی که بزرگان فعلی در دوره کودکی خود به سر می بردند نیز، این عبارت در بازارها تکرار می شده است.
نسبت دادن مرجع تولید و فروش خاکشیر به این خطّه، از همین ناحیه ناشی می گردد. شرایط قیمتی این روزها در دیار معدن خاکشیر کشور نیز به گونه ای است که با ماه های قبل بسیار فرق اساسی دارد.
نیمه اول فصل تابستان را می توان مقطعی دانست که خاکشیر جزو اقلام پر فروش در مراکز عرضه گیاه دارویی است. عمده استفاده از این گیاه نفیس در این ایام گرم سال، مصرف به صورت شربتی گوارا و خنک می باشد.

قیمت خاکشیر در بازار

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش خاکشیر

قیمت فروش خاکشیر در معدن خاکشیر ایران

قیمت فروش خاکشیر در معدن خاکشیر ایران در کنار ارزان بودن دارای مزیت کیفیت برتر …

گیاهان دارویی دُرگیاه