گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , می 26 2020
خانه / گیاه دارویی خاکشیر / فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر به کل کشور

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر به کل کشور

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر در همدان یکی از خدمات این مجموعه است. که کل کشور را در بر می گیرد. قیمت و کیفیت مناسب، از مشخصه های مهم محصولات مرکز دُرگیاه هستند. در منطقه تولید این محصول، فروش به صورت عمده صورت می گیرد.

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر

فروش عمده خاکشیر در تمام بازارهای مربوطه صورت می گیرد. اما خرید مستقیم از منطقه تولید، نفع ریالی بیشتری برای خریداران دارد. رونق خرید و فروش این گیاه محبوب ایرانیان، در فصول گرم و در ماه رمضان، بیشتر از سایر ایام است. اما طی سال های اخیر به دلیل افزایش آگاهی در خصوص خواص دارویی این محصول، استفاده های دارویی و پیشگیری کننده از بیماری، بیشتر شده است. که این موضوع موجب گردیده تا مصرف این گیاه دارویی ارزشمند، محدود به فصل خاصی نباشد.

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر

فروش خاکشیر به کل کشور

امروزه شاهد سهولت امکان حمل و نقل در سراسر کشور هستیم. این امر ارسال هر نوع کالا به دورترین شهرها و شهرستان ها را آسان نموده است. از این رو عرضه هر نوع گیاه دارویی نظیر خاکشیر نیز به تمام نقاط ایران انجام می شود. تا خریداران حاضر در نقاط دور نسبت به خاستگاه تولید خاکشیر ایران نیز، بتوانند محصول مورد نیاز خود را به طور مستقیم تأمین نمایند.

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر

فروش خاکشیر در حجم گوناگون

معمولا وزن کیسه های خاکشیر در محل تولید 50 کیلوگرمی است. جهت تعامل با مشتریان گرامی و جلب رضایت آنان، فروش هم به صورت کیسه ای و هم تناژ صورت می گیرد. نحوه ارسال بار نیز طی هماهنگی کامل با خریداران و آنطور که نظر آنان را تأمین می نماید صورت می گیرد.

فروش عمده گیاه دارویی خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر همدان

فروش خاکشیر عمده از عرصه تولید

فروش خاکشیر عمده از عرصه تولید و معدن خرید خاکشیر کشور، توسط دُرگیاه در حجم …

گیاهان دارویی دُرگیاه