گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , آگوست 17 2019
سرخط خبرها
خانه / گشنیز ارزان / قیمت عمده گشنیز ارزان در اقلیم تولید

قیمت عمده گشنیز ارزان در اقلیم تولید

قیمت عمده گشنیز ارزان در اقلیم تولید و کشاورزی آن، در روزهای اخیر رقمی میانگین از 10000 الی 12000 تومان را گذرانده است. گشنیز یکی از چند گیاه دارویی اصلی و مطرح استان همدان است. که دُرگیاه آن را در انواع متنوعی مستقیماً عرضه می کند.

قیمت عمده گشنیز

قیمت روز گشنیز ممتاز

احتمال تفاوت قیمت روز خرید گشنیز با عددهایی که درباره نرخ آن اعلام می گردد، زیاد است. رقم ها در خصوص قیمت انواع با کیفیت و ممتاز گشنیز شکسته و توپی در داخل استان همدان می باشد. تغییر عدد بهای محصول مکرراً در ماه های گذشته خودنمایی کرده است.
قطعا مقایسه قیمت ها در خصوص فروش گشنیز در گستره بازارهای سطح ایران، نشان دهنده تفاوت بهای اقلیم و محور تولید آن با بقیه مراکز می باشد. تأثیر درجه و میزان مرغوبیت در قیمت خرید گشنیز کاملا واضح است. دیار تولید گشنیز برتری قیمت مناسب را برای خریداران از مرکز فروش گشنیز کشور به همراه خود دارد.

قیمت عمده گشنیز

قیمت عمده گشنیز ارزان

اعداد مختلف مربوط به ارزش خرید و فروش و قیمت گشنیز عمده ای در بازار طی هفته ها و ماه هایی که گذشت، نشان دهنده نوسان پیرامون آن است. موضوع همیشگی در خصوص گشنیز که بسیاری مشتریان را به خرید مستقیم ترغیب می نماید، قیمت ارزان آن در محل تولید و کشت می باشد.
امری که مستمر در دستور فعالیت دُرگیاه مطرح است، عرضه گیاهان دارویی با نرخی پایین تر نسبت به بازار و دارای مرغوبیتی مشتری پسند می باشد.

قیمت عمده گشنیز

گشنیز ارزان در اقلیم تولید

ارزان ترین قیمت گشنیز مربوط به منطقه کشاورزی آن است. که هزاران نفر در راستای تولید آن در این اقلیم فعال می باشند. دیگر گیاهان دارویی استان نیز که در تمام شهرستان های این قطب گیاهان دارویی موجود می باشند، در صورت خرید مستقیم، دارای بهایی مطلوب برای خریدارها هستند.
کیفیت برتر محصول گشنیز که مربوط به نهاوند در استان همدان می باشد، توانسته باعث شهرت داخلی و خارجی در بازار گیاهان دارویی گردد. حجم عظیمی از محصول از این دیار به سراسر استان ها و به دیگر کشورها صادر می گردد. صادرات گشنیز نهاوند به مقصد کشورهای متعددی در منطقه و دیگر نواحی صورت می گیرد.

قیمت عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید و بازار تهران

قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید و بازار تهران یکسان نیست. مقایسه قیمت فروش گشنیز …

گیاهان دارویی دُرگیاه