گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , فوریه 23 2020
خانه / خاکشیر ایرانی / کانون تولید و محل فروش خاکشیر اصیل ایرانی

کانون تولید و محل فروش خاکشیر اصیل ایرانی

محل فروش خاکشیر اصیل ایران از حیث مرکزیت و کانون تولید این گیاه دارویی نفیس، همدان می باشد. تولید و فروش عمده خاکشیر در این خطّه دارای سابقه طولانی بوده و امر تازه ای نمی باشد.
از گذشته های دور بسیاری از تجار و بازرگانان، قبل از شروع ماه های پرفروش و پر مصرف محصول، خرید عمده خاکشیر را مستقیماً از قلمرو و پایتخت خاکشیر ایران انجام می داده اند.

محل فروش خاکشیر

مناطق تولید خاکشیر ایرانی

خاکشیر یکی از اقلام گیاهی پر آوازه و پرخاصیت ایرانی می باشد که در اغلب نواحی کشور به شکل خودرو رشد می نماید. ولی از استان های همدان و خراسان می توان به عنوان مناطق تولید خاکشیر ایرانی نام برد.
در عرصه تولید با توجه به وجود کارخانه های عملیات سورت، این محصول پس از چرخه سورتینگ و همچنین تعیین شدن سطح مرغوبیت، مهیای ارسال به کلیه شهرها می شود.

محل فروش خاکشیر

محل فروش خاکشیر اصیل ایران

قطعا محل فروش خاکشیر حتی به صورت عمده، محدود به استان همدان نمی باشد. اما تولید انبوه آن از گذشته ها تا بحال، سبب شده که این دیار به عنوان قلمرو اصلی تولید و عرضه خاکشیر اصیل ایران مطرح و دارای شهرت باشد.
در نقاط متعددی از کشور می توان خاکشیر را حتی به صورت کلی تهیه نمود. برخی از این نواحی مستقر در شهرهای تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد می باشند. بسیاری نیز ترجیح می دهند از طریق خرید مستقیم از محور تولید، این فرآورده را تأمین کنند.

محل فروش خاکشیر

بهای خرید و فروش خاکشیر همدانی

بها و قیمت خرید و فروش خاکشیر همدان، موضوعی است که مطالب زیادی را می توان در خصوص آن مطرح کرد. در کل، قیمت خاکشیر در بازار به چندین عامل بستگی خواهد داشت. می شود به عواملی چون حجم، تولید، کیفیت، فصل و هر دوره از سال اشاره نمود. اقلیم تولید خاکشیر و وضعیت موجود در این منطقه، همواره نقش به سزایی در قیمت دارند.
جهت مطلع شدن از قیمت روز از طریق مسیرهای ارتباطی با ما تماس حاصل نمایید.

محل فروش خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش خاکشیر

قیمت فروش خاکشیر در پایگاه خاکشیر ایران

قیمت فروش خاکشیر در پایگاه خاکشیر ایران نظر به میزان کیفیت آن متغیر است. نکته …

گیاهان دارویی دُرگیاه