گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / خاکشیر ایران / قیمت فروش خاکشیر در معدن خاکشیر ایران

قیمت فروش خاکشیر در معدن خاکشیر ایران

قیمت فروش خاکشیر در معدن خاکشیر ایران در کنار ارزان بودن دارای مزیت کیفیت برتر نیز می باشد. مرغوبیت خاکشیر می تواند سبب افزایش بهره مندی از خواص آن نیز گردد. عکس این موضوع نیز مطرح است. کهنگی و عدم وجود کیفیت باعث می گردد تا فواید گیاه دارویی نیز افت نماید.
صرفه ریالی خرید خاکشیر از محل تولید، برای خریداران عمده بیشتر است. دُرگیاه خاکشیر را مستقیماً از همدان با قیمت مطلوب خریداران به کل کشور عرضه می نماید. هفته های گذشته، قیمت فروش در بازار خاکشیر در سطوح کیفی مختلف دارای ارقامی از 22000 تا بیش از 29000 تومان بوده است.

قیمت فروش خاکشیر قیمت فروش خاکشیر

فروش خاکشیر در معدن خاکشیر

فروش خاکشیر در معدن خاکشیر کشور، در کنار تولید انبوه این محصول، قدمتی طولانی دارد. از دهه ها پیش، خاکشیر همدان از این دیار راهی بازارها و مراکز دیگر می شده است. از این رو شهرت این گیاه محبوب و شناخته شده کشورمان ناشی از حجم بالای تولید و مرغوبیت آنن است.
می توان این نقطه غربی ایران را مرکز فروش عمده خاکشیر نیز نامید. البته تولید خاکشیر در در چند نقطه صورت می گیرد. اما این امر در حجم انبوه و قابل عرضه به تمام بازار های داخلی و بخشی از بازار خارجی، شامل استان های محدودی است.
وجود دشت ها و صحراهای وسیع که خاکشیر در آن ها به صورت خودرو رشد می کند، سبب شده تا لقب معدن خاکشیر را به همدان نسبت دهند.

قیمت فروش خاکشیر

قیمت فروش خاکشیر ایران

در برخی سال های گذشته به علت کمبود یا به عبارتی تولید کم، قیمت خرید خاکشیر همدان روندی صعودی را طی کرده است. به طوری که حتی در فصل هایی که مصرف خاکشیر به شدت کاهش می یابد نیز بهای آن سیر نسبتا افزایشی داشته است.
نرخ فروش خاکشیر زمانی در اوج اهمیت می باشد که بازار نیز شاهد رونق خرید و فروش آن باشد. که این مسأله در نیمه اول سال به دلیل اقبال عمومی نسبت به مصرف خاکشیر، اتفاق می افتد. ایامی که عمده استفاده از دانه های خاکشیر به صورت شربتی خنک و سنتی و پرخاصیت می باشد. تا خاصیت عطش بُر آن مُسکّنی باشد برای تحمل روزهای گرم سال.
برای آگاهی از نرخ روز تماس بگیرید.

قیمت فروش خاکشیر

جایگاه فروش خاکشیر در بازار ایران

با توجه به فواید موجود در گیاهان دارویی، هر فصل از سال می تواند در جایگاه فروش و حجم مبادلات آن موثر باشد. خصوصا اقلامی که به فصلی بودن شهره هستند، بیشتر این حالت را تجربه می نمایند. خاکشیر نیز در بازار ایران این گونه است. در واقع خاصیت های نهفته در آن باعث شده تا جایگاه فروش آن در بازار طی نیمه اول سال به اوج خود برسد.
محبوبیت خاکشیر و شناخت مردم نسبت به آن در کنار تولید زیاد در کشور، سبب گردیده تا جزو معروف ترین گیاهان دارویی باشد. صادرات خاکشیر ایران نیز به کشورهای مختلف هر ساله بخش ثابتی از بازار خارجی گیاهان دارویی است.
لازم به ذکر است، استفاده های دارویی از خاکشیر، محدود به فصل خاصی نمی باشد. بسیاری در طول سال از طریق این گیاه اقدام به درمان یا پیشگیری برخی بیماری ها، طبق نظر متخصصین می نمایند.

 قیمت فروش خاکشیر قیمت فروش خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر سال 98 و پایان شرایط قیمتی خاکشیر 97

قیمت خاکشیر سال 98 متفاوت است. پایان شرایط قیمتی فروش خاکشیر 97 که تا اوایل …

گیاهان دارویی دُرگیاه