گیاهان دارویی دُرگیاه
چهار شنبه , جولای 17 2019
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / فروش رازیانه با قیمت ارزان در محل تولید طی سال 98

فروش رازیانه با قیمت ارزان در محل تولید طی سال 98

فروش رازیانه با قیمت ارزان یکی از ویژگی های پهنه تولید در همدان است. طی سال 98 نیز محل تولید رازیانه ایرانی یا بادیان سبز عرصه ای است برای توزیع و پخش این گیاه دارویی به بازارهای تمام نواحی کشور.

فروش رازیانه

خرید رازیانه تازه از موضع تولید همدان

اگر چه گستردگی و فراوانی این محصول باعث گردیده تا از تمامی استان ها یا از اغلب استانها در چهار گوشه کشورمان بشود نسبت به خرید عمده رازیانه اقدام نمود، ولی بسیاری کماکان بسیاری، خرید رازیانه تازه از موضع تولید همدان را به عنوان روش خرید خود برگزیده اند.
علت های مختلفی برای تهیه رازیانه از استان همدان وجود دارد که خریداران را مجاب به تأمین محصول از مرکز فروش رازیانه ایران می نماید. یکی از این موارد، اطمینان نسبت به تعلق محصول به خاستگاه اصلی بادیان ایرانی می باشد.
فروشندگان گیاهان دارویی در سراسر کشور برای درمان و پیشگیری از بسیاری بیماری ها، رازیانه را به مشتریان خود معرفی می نمایند. کارشناسان امر و متخصصین نیز همواره نحوه استفاده از دانه های گیاه و فرآورده های آن را مورد تأکید قرار میدهند.

فروش رازیانه

قیمت رازیانه در استان همدان و بازار تهران چه تفاوتی دارد

اختلاف نرخ انواع کالاها در بازارهای نقاط مختلف کشور، یک موضوع جدید نیست. که علل خاص خود همچون هزینه های مربوطه برای فروشندگان و غیره را دارد. این موضوع شامل مرکز تولید و بازارهای فروش نیز میشود. در واقع دو ارزش ریالی مختلف را همواره در این دو نقطه شاهد هستیم.
قیمت رازیانه در بازار تهران که به عنوان مکان اصلی و مرکزی خرید و فروش انواع گیاهان دارویی داخلی و خارجی می باشد، با استان همدان که کشت کننده محصول بوده و آن را در حجم هزاران تنی راهی نقاط مختلفی می نماید، تفاوت دارد. ارزان بودن محصول در این دیار، یکی از ویژگی های آن است.

فروش رازیانه

قیمت فروش عمده رازیانه در سال های 97 و 98

خرید گیاه رازیانه به عنوان گیاهی معطر و بی نظیر از حیث تعدد فواید سرشار، در سال های مختلف دارای نرخ های مختلفی نیز بوده است. قیمت فروش عمده رازیانه در سال های 97 و 98 میتواند همچون زمان مشابه دوره قبل تفاوت قابل ملاحظه ای داشته باشد.
فروش رازیانه معطر همدانی با قیمت ارزان و کیفیت خوب، مستقیماً از محل تولید و به صورت کشوری می باشد. خرید این فراورده از ناحیه ای که بالغ بر 90 درصد آن را تولید می نماید، با قیمتی مورد انتظار و مناسب انجام می شود. سالانه هزاران تن محصول رازیانه از همدان به سایر استان ها و همچنین به بیرون از مرزها صادر می گردد.

فروش رازیانه

قیمت هر کیلو رازیانه در همدان و سایر بازارهای کشور

محصول رازیانه ایرانی در کل بازارهای گیاهان دارویی موجود می باشد. نه تنها دانه های این گیاه شناخته شده، بلکه فراورده های آن نیز در بازار به فروش می رسند.
قیمت هر کیلو رازیانه در همدان در سه ماهه منتهی به میانه بهار 98 بیش از 9000 تومان بوده است. سایر بازارها نیز که رازیانه را از جایگاه تولید آن تأمین می نمایند، با قیمتی بالاتر از عرصه کشت و تولید آن محصول را عرضه می کنند.
گیاهی خوش طعم و دارای طبعی گرم که میتواند برای بسیاری بیماری ها نوعی درمانگر و یا پیشگیری کننده باشد، رازیانه سبز است. تمام بخش های گیاه رازیانه به طرق مختلفی می توانند استفاده گردیده و مفید هستند.

فروش رازیانه

فروش رازیانه همدان در سال 98

فروش رازیانه همدان در سال 98 نیز همانند سال های گذشته در بازار به صورت کلی و جزئی عرضه می شود. فروش این گیاه مرغوب و با ارزش ایرانی محدود به منطقه ای خاص و صرفاً داخل کشور نمی باشد.
رازیانه و فراورده های آن، بدون استثنا به تمام استان های کشور عرضه می گردد. این موضوع نشان دهنده جایگاه قابل قبول گیاه دارویی رازیانه در بین مردم است. یکی از دلایل آن فواید پر شمار این محصول می باشد. فروش کلی و جزئی رازیانه همدان در سطح بازار گیاهی در تمام کشور امری مرسوم است.
پزشکان نیز تأکید فراوانی بر خواص دارویی آن دارند. و مصرف آن را جهت درمان و پیشگیری بسیاری بیماری ها توصیه می کنند.

فروش رازیانه

فروش عمده رازیانه با قیمت ارزان

دلیل فروش این محصول با قیمت ارزان و کیفیت مناسب توسط دُرگیاه، ارسال از منطقه کشت و محل خرید رازیانه به صورت مستقیم می باشد. طعم دلپذیر و عطر بی نظیر این محصول سرشار از خاصیت، ویژگی منحصر به فردی را به آن داده است. ایران پتانسیل این را دارد تا با تمهیدات مسئولین و تولید و فروش بیشتر رازیانه، نفع بیشتری برای کشاورزان و کشورمان حاصل گردد.
عمده تولیدکنندگاه رازیانه در جهان عبارت هستند از:

  • ایران
  • مصر
  • سوریه
  • مکزیک
  • ترکیه
  • چین
  • هند

فروش رازیانه

فروش رازیانه در محل تولید

یکی از خصوصیات فروش محصولات این مجموعه، عرضه از منطقه تولید به جای جای نقاط کشور است. یعنی موضوعی که بسیاری متقاضی دسترسی به آنند. البته عده بسیاری از خریداران سال هاست نیاز خود را مستقیماً از مبدأ تولید این محصول تأمین می نمایند.
خاستگاه کشت گیاه رازیانه سالانه در حجمی هزاران تنی توسط کشاورزان این محصول را روانه بازار می کند.
فروش عمده رازیانه، یکی از خدمات تخصصی و اصلی دُرگیاه می باشد. به منظور هرگونه سوال یا مذاکره، نظیر اطلاع از قیمت روز و غیره، با ما تماس بگیرید.

فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید دانه رازیانه

قیمت فروش عمده رازیانه در همدان

قیمت فروش عمده رازیانه ایران در محل تولید چقدر است؟ آیا امکان خرید از طریق …

گیاهان دارویی دُرگیاه