گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / رازیانه عمده / خرید عمده رازیانه با قیمت ارزان

خرید عمده رازیانه با قیمت ارزان

خرید عمده رازیانه از ناحیه ای که قطب تولید انبوه آن است، یا به عبارتی مرکز فروش رازیانه ایران، با قیمت ارزان تر نسبت به دیگر نواحی صورت می گیرد. همچنین علاوه بر این مزیت، اطمینان بیشتری نیز توسط خریداران از بابت اصالت محصول کسب می شود. رازیانه استان همدان به کلیه شهرهای کوچک و بزرگ به صورت مستقیم توسط دُرگیاه ارسال می گردد.

خرید عمده رازیانه

قیمت عمده رازیانه

قیمت فروش رازیانه سبز هم اکنون که در آستانه شروع اسفند 97 قرار داریم، هر کیلو 11000 الی 12200 تومان می باشد. این اعداد قیمتی مربوط به منطقه تولید در همدان در تاریخ مشخص شده می باشد. با توجه به احتمال تغییرات قیمتی، برای اطلاع از بهای روز، بهترین کار ارتباط با ما می باشد.
طی سال های گذشته این محصول نیز نرخ های مختلفی را تجربه کرده است. البته این امر فقط شامل بازار فروش رازیانه نبوده و شرایط به نحوی پیش رفته است که سایر گیاهان دارویی نیز این تفاوت قیمتی گاهاً چشمگیر را تجربه کرده اند.

خرید عمده رازیانه  خرید عمده رازیانه

خرید عمده رازیانه ارزان

مجموعه ها و همچنین اشخاصی که همواره گیاه دارویی رازیانه را از همدان خریداری می نمایند، مهمترین دلیل تکرار خرید را قیمت ارزان تر و به صرفه تر نسبت به بازارهای سنتی می دانند. خرید عمده رازیانه توسط مشتریان ایرانی و خارجی، با توجه به پتانسیل مناسب تولید در کشور، می تواند رونق بیشتری نیز داشته باشد.
دلیل معروفیّت و آوازه رازیانه معطر همدان، در میزان انبوه تولید و کیفیت برتر آن نهفته است. به غیر از دانه های رازیانه که در واقع اندام اصلی گیاه رازیانه و پر فروش ترین قسمت گیاه است، فرآورده های آن نیز در بازار داخلی و خارجی دارای جایگاه هستند.

خرید عمده رازیانه

خرید رازیانه از همدان

با توجه به پیشرفت های صورت گرفته و یافتن راحت موارد مورد جستجو در دوره حاضر، تهیه محصولات از رأس فرآوری، بسیار آسان تر از گذشته هاست. خرید و تأمین رازیانه از همدان نیز دارای این خصوصیت و مزیت می باشد. دُرگیاه با عرضه مستقیم بادیان ایرانی به کل کشور، می کوشد رضایت مشتریان خود را از هر لحاظ جلب نماید.

خرید عمده رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه ایرانی در بازار بزرگ پایتخت

قیمت رازیانه ایرانی تولید همدان در بازار بزرگ پایتخت کشور که به عنوان مرجع اصلی …

گیاهان دارویی دُرگیاه