گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / خاکشیر ایران / خرید خاکشیر عمده از قطب تولید و مرکز خاکشیر ایران

خرید خاکشیر عمده از قطب تولید و مرکز خاکشیر ایران

خرید خاکشیر عمده از قطب تولید و مرکز خاکشیر ایران می تواند مشتریان بیشتری داشته باشد. در واقع با توجه به آسانی دسترسی به همدان به عنوان خاستگاه خاکشیر برتر ایرانی، امکان عرضه حجم بیشتری از خاکشیر به صورت مستقیم وجود دارد.

خرید خاکشیر عمده خرید خاکشیر عمده

خرید خاکشیر همدان

در داخل و خارج کشور، خصوصا در منطقه، خرید خاکشیر همدان به دلیل مرغوبیت و شهرتی که از قدیم در مورد این گیاه دارویی نفیس وجود دارد، رونق مطلوبی دارد. خاکشیر به وسیله مرکز دُرگیاه در سراسر کشور به فروش می رسد. به علت اعتبار کیفی و پیشینه مثبت این محصول، توقع همگان از خاکشیر همدان، داشتن کیفیت بالا می باشد.
اولویت ما هم پاسخی مناسب و مورد انتظار به خواست و پسند مشتریان گرامی مان است. خریداران خاکشیر یا خاکشی که محصول این منطقه را برای خرید انتخاب کرده اند، نسبت به سطح مرغوبیت آن آگاهند. خاک حاصلخیز و شرایط آب و هوایی مساعد موجب رویش خاکشیر در مناطقی وسیع و در حجمی انبوه می گردد.
پیرامون فواید گسترده این محصول از گذشته های بسیار دور تا به حال، توسط متخصصین و مطلعین و کارشناسان، به طور مستمر تأکید می گردد.

خرید خاکشیر عمده

خرید و فروش عمده خاکشیر

درجات کیفی مختلفی در خرید و فروش عمده خاکشیر دیده می شود. در بازار خاکشیر هم برای خریداران و هم برای فروشندگان، قیمت و کیفیت دو امر مهم به شمار می روند. در کل، خرید و فروش عمده خاکشیر، توانسته در مقاطعی از سال، رتبه اول حجم معاملات حوزه گیاهان دارویی را از آن خود نماید.
خرید خاکشیر عمده ای از پهنه تولید این فرآورده هر ساله در آغاز فصل اوج مصرف و حتی قبل از آن، بیش از سایر ایام انجام می شود. مشتریان با توجه به شرایط خود، محل خرید خاکشیر مد نظرشان را انتخاب می نمایند. همواره خاکشیر درجه یک با توجه به برتری کیفیتی که دارد، از بابت نرخ، دارای تفاوت قیمتی اندکی می باشد.
دُرگیاه این محصول ایرانی و ارزنده را از اقلیم تولید، به شیوه مستقیم عرضه می نماید.

خرید خاکشیر عمده

خاکشیر در کدام مناطق می روید

خاکشیر در گستره وسیعی از ایران می روید. می توان گفت در اکثر مناطق کشور می توان این گیاه را یافت. اما در برخی نواحی بیشتر و در برخی دیگر کمتر. در بعضی نقاط به صورت خودرو و در حجمی انبوه رشد می کند. زحمت فراوان در برداشت این گیاه ارزشمند، یکی از نکات حائز اهمیت است.
طبق دیدگاه فعالان بخش گیاهان دارویی، بهترین خاکشیر ایران مربوط به همدان می باشد. گیاهی که می توان گفت گوهر ناب گیاهان دارویی غرب کشورمان است. خاکشیر ممتاز ایران را به طور مستقیم خریداری کنید.
این محصول را می توان به دلیل گستردگی مصرف و محبوبیت آن، علاوه بر مراکز اختصاصی فروش گیاهان دارویی، از سایر نقاط نیز خریداری نمود.

خرید خاکشیر عمده

خرید خاکشیر کیلویی

یکی از روش ها و حجم های خرید خاکشیر، تهیه آن به صورت کیلویی می باشد. برخی مصرف کنندگان نیز در حجم های اندکی آن را تهیه می نمایند. خانواده های زیادی به علت اینکه در طی ایام سال با اهداف دارویی از خاکشیر استفاده می نمایند، این کالا را در حجم بیشتری تأمین می نمایند.
خرید خاکشیر عمده و یا به صورت خرده و جزئی در تمام بازارها امکان پذیر است.
خرید و فروش خاکشیر به جهت علاقه مردم نسبت به این محصول، از قدیم در بین گیاهان دارویی، یکی از پر رونق ترین بخش های بازار بوده است. مخصوصا در دوره ای از سال که مصرف افزون تر از سایر ادوار می گردد.

خرید خاکشیر عمده

خرید خاکشیر عمده از مرکز تولید

خرید خاکشیر عمده از میانگاه و مرکزیت تولید آن و همچنین اطلاع از قیمت روز در همدان، موضوعاتی می باشند که می توانند در امر خرید، کمک خوبی به متقاضی های محصول نمایند. فروش خاکشیر به طرق مختلفی در کشور انجام می شود. نظیر فروش مستقیم از عرصه تولید، که به تمام سطح کشور ارسال می گردد.
تاثیرات نوع خرید در قیمت خاکشیر، مسأله ای است که اغلب مواقع مشخص کننده نحوه تأمین آن می باشد. بهای خاکشیر، یکی از موارد مهمی است که برای مشتریان پر اهمیت است. خرید و فروش عمده این محصول از لحاظ حجم، در فصول مختلف سال متفاوت است. علت آن هم به قرارگیری فصل اوج مصرف بر می گردد که در 6 ماهه اول سال می باشد.

خرید خاکشیر عمده

قیمت خاکشیر اعلا

یکی از مواردی که در قیمت گذاری انواع گیاهان دارویی موثر است، کیفیت و درجه بندی کیفی آن است. خاکشیر هم به عنوان محصولی که دارای تنوع قیمت می باشد، اینچنین است. قیمت خاکشیر اعلا با دیگر انواع که از لحاظ مرغوبیت متفاوت هستند، فرق می کند.
در ماه هایی که پشت سر گذاشتیم تفاوت قیمت نوع اعلای خاکشیر نسبت به زمان مشابه سال قبل، چشمگیر بود. اختلاف نرخ محل تولید با بازار نیز امری طبیعی می باشد. امکان ارسال خاکشیر از خاستگاه تولید آن به همه نقاط به راحتی صورت می گیرد.
تمامی فعالان ساکن و حاضر در تمامی شهرستان ها می توانند خاکشیر مورد نیازشان را سفارش داده و دریافت نمایند.

خرید خاکشیر عمده

قطب تولید و مرکز فروش خاکشیر

قطب تولید و مرکز فروش خاکشیر برتر کشور، توانسته همواره حجم مورد نیاز را روانه بازار نماید. مگر در زمانی که عواملی همچون عامل جوی مانع تولید در حجم مناسب شده باشند. مرکز فروش خاکشیر که توزیع و تولید انبوهی از محصول خاکشیر کشور را بر عهده دارد و خرید خاکشیر از این دیار دارای امتیازاتی برای خریدارهاست، همدان می باشد.
مرغوبیت خاکشیر این منطقه، به خوبی برای فعالان، محرز و مشخص است. شهرت محصول خاکشیر ایرانی از سال ها پیش به خارج از مرزها نیز کشیده شده است. از همین رو یکی از مقصدهای هر ساله فروش این گیاه دارویی پرارزش، بازار صادراتی است.

خرید خاکشیر عمده

قیمت خاکشیر سال 97

قیمت خرید خاکشیر عمده سال 97 به دلایلی یکی از پر جستجو ترین عبارت ها بوده است. علت آن را می توان در سرعت افزایش قیمت محصول در سال مذکور دانست. که افت تولید را می شود دلیل اصلی دانست. اهمیت بهای خاکشیر نیز از مصرف بالای آن در کشور ناشی می شود.
در واقع، بازار خاکشیر و قیمت آن در سال 1397 گونه ای بود که وضعیت پیرامون محصول، متفاوت از سالهای گذشته بود. یکی از نکته های کم سابقه، سیر افزایشی قیمت خاکشیر در پاییز و زمستان سال نود و هفت می باشد.

خرید خاکشیر عمده

خواص خاکشیر و فواید پرشمار آن

در حوزه هایی نظیر طب سنتی و سایر بخش ها، نسبت به مصرف و خواص خاکشیر، تأکید شده است. در زیر به برخی خواص مربوطه اشاره می گردد:

 • التیام دهنده زخم و جراحت ها
 • عطش را رفع می کند
 • برای سلامت کبد مفید است
 • تب بُر بودن خاکشیر
 • التهاب کلیه را بهبود می بخشد
 • مفید برای دستگاه گوارش
 • خاکشیر صدا را باز می نماید
 • از بین برنده کهیر و التهابات پوستی می باشد
 • سنگ کلیه را دفع می نماید. بدین منظور می توان خارشتر، ‌خاکشیر و ترنجبین را مخلوط کرده صبح ناشتا خورد.
 • برای دفع کرم مفید است
 • خاکشیر ادرار آور است
 • از گلها و برگهای گیاه خاکشیر می‌توان برای رفع بیماری ناشی از کمبود ویتامین C استفاده نمود.
 • و …

خرید خاکشیر عمده

بهترین خاکشیر ایران و نقش مهارت در برداشت

اعتقاد بسیاری فعالان این حوزه، عدم کشت به دلیل حفظ کیفیت آن میباشد. بنا بر نظر اکثریت فعالان با تجربه گیاهان دارویی، بهترین خاکشیر ایران مربوط به همدان است. مهارت در برداشت، موضوعی بسیار مهم است که نقشی اساسی در مرغوبیت خاکشیر برداشت شده دارد.
دیگر نقاط کشور نیز دارای خاکشیر می باشند. در برخی نقاط این گیاه ارزشمند کشت می گردد. ولی در بین فعالان بازار، خاکشیر همدان از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

خرید خاکشیر عمده

برتری کیفی خاکشیر ایرانی

تعداد زیادی از کشورهای منطقه در پی خریداری خاکشیر ایرانی می باشند. کیفیت خاکشیر ایران با نوع خارجی آن بسیار متفاوت و غیر قابل مقایسه است. این موضوع را مشتریان خارجی این محصول نیز به خوبی میدانند. از این رو بسیاری در خارج از مرزها هر ساله پیگیر و خواستار خاکشیر کشورمان هستند.
پخش خاکشیر و توزیع این محصول به عنوان فعالیتی برجسته در بازار نیمه اول سال در حوزه گیاهان دارویی مطرح است.

خرید خاکشیر عمده

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید خاکشیر

قیمت خرید خاکشیر در سال 97

قیمت خرید خاکشیر در ایران به عوامل گوناگونی بستگی دارد. در سال 97 قیمت خاکشیر …

گیاهان دارویی دُرگیاه