گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / رازیانه سبز / قیمت رازیانه سبز در سال 98

قیمت رازیانه سبز در سال 98

قیمت رازیانه در سال 98 از بازار خرید و فروش گرفته تا کانون تولید همدان متفاوت از سال 97 بوده است. ارقام میانگین 4700 و 8500 و  12000 و 11500 و 12500 و بالغ بر 13000 تومان مربوط به نرخ عمده رازیانه 6 فصل اخیر در 1/5 سال گذشته در خاستگاه تولید بوده است.

قیمت رازیانه در سال 98

فروش عمده رازیانه سبز ایران در بازار

نزدیکترین محلی که می تواند در خصوص فروش عمده رازیانه خدماتی را به خریداران ارائه دهد، بازار گیاهان دارویی مستقر در هر استان می باشد. در حالی که این تنها روش جهت خریداری این محصول نیست.
چه بسا عده ای خریداران، از جمله فعالان بازار، شرکت ها و غیره، سالهاست خرید از تولید کننده را برگزیده اند. که دلیل آن برتری در مبحث قیمت و دیگر مواردی است که توانسته مرجع تولید و کشت انبوه را به مرکز خرید عمده محصول نیز تبدیل کند.
رازیانه سبز ایران را اگر از منظر اقبال مردم در داخل کشور، با انواع غیر ایرانی محصول قیاس کنیم، متوجه جایگاه برتر و موقعیت غیر قابل مقایسه این گیاه دارویی تولید ایران خواهیم شد.

قیمت رازیانه در سال 98

قیمت رازیانه در سال 98 و چگونگی بازار بادیان در کشور

همانطوری که در آغاز این مطلب هم ذکر شد، قیمت رازیانه در سال 98 در 5 ماهه ابتدایی روندی نسبتا افزایشی را طی کرد. که این امر از اواخر سال قبل هم پیش بینی گردیده بود.
اما در ادامه همانند همه ادوار پیشین، تأثیر ایام برداشت را بر مسیر قیمتی شاهد هستیم. بازار بادیان یا رازیانه در کشورمان به دلیل آشنایی نسبتا خوب مردم به آن، از رونق مطلوبی برخوردار است که می تواند بهتر از این نیز باشد.
بهای فروش رازیانه از بیش از یک سال قبل تا کنون که در آستانه دوره ای دیگر از برداشت این محصول ارزشمند قرار داریم، افزایشی بوده است.

قیمت رازیانه در سال 98

خرید رازیانه تازه و خشک همدان

خرید رازیانه تازه و خشک همدان با توجه به اینکه جزو گیاهان معطر و دارای طعمی دلپذیر است، توسط گروه ها و با اهداف مختلفی صورت می گیرد.
این مشخصات، علاوه بر این می باشد که رازیانه دارای فواید دارویی بسیار گسترده ای هم هست. به طوری که درصد قابل توجهی صرف ساخت دارو و مصارف درمانی می گردد. که امر جدیدی نیست و جایگاهی که بادیانه در طب سنتی دارد، گواهی این موضوع است.
به دلیل اینکه برخی افراد یا مراکز با توجه به نیاز و استفاده های خاص خود، صرفا به صورت عمده ای خرید می نمایند، از همین رو مرکز تولید را برای این کار انتخاب می کنند.

قیمت رازیانه در سال 98

جایگاه رازیانه در بازارهای تهران، مشهد، اهواز، شیراز، اصفهان و تبریز

داد و ستد عمده محصول در بازارهای نامبرده مشخص می کند که درصد قابل توجهی از ارسال رازیانه از مقر تولید انبوه آن، به مقصد این بازارها می باشد.
کلانشهرهای نامبرده که هر کدام در بخش گیاهان دارویی هم از حیث تولید و هم خرید و فروش کلی آن، مطرح می باشند، در حوزه رازیانه و فراورده های آن هم از موقعیت مناسبی برخوردار بوده و هستند.
کم نیستند شهرستان هایی که نیاز خود را از این مراکز استان تأمین می کنند.  

قیمت رازیانه در سال 98

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز رازیانه

خرید عمده رازیانه با قیمت ارزان

خرید عمده رازیانه از ناحیه ای که قطب تولید انبوه آن است، یا به عبارتی …

گیاهان دارویی دُرگیاه