گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / گشنیز همدان / قیمت گیاه گشنیز در همدان

قیمت گیاه گشنیز در همدان

قیمت گیاه گشنیز در همدان کمتر از سایر مناطق کشور می باشد. در 10 روز ابتدای زمستان 97 بهای گشنیز توپی درجه یک از 12400 الی 13100 تومان بوده است. همچنان نیز پر نوسان می باشد. فروش عمده گشنیز توسط دُرگیاه از همدان به کلیه نقاط کشور انجام می گردد. تخم گشنیز یکی از صدها گیاه دارویی شناخته شده این خطه از کشور می باشد. همچنین این استان تولید کننده بیش از 65 درصد گشنیز کشور است.

قیمت گیاه گشنیز قیمت گیاه گشنیز

شرایط قیمت گیاه گشنیز

قیمت گشنیز در همدان هنوز به ثبات نرسیده است. این در حالی است که بیش از 9 ماه از سال 97 و حدود 6 ماه از زمان برداشت این محصول می گذرد. رسیدن رقم 3500 به بیش از 13000 تومان در طی 6 ماه، گواه این موضوع است. بازار گشنیز در سال جاری از لحاظ قیمتی یک بی ثباتی را طی می نماید. از اواخر فصل بهار تا ابتدای زمستان تغییرات قیمت این گیاه دارویی به صورت هفتگی و گاهی روزانه بوده است.

قیمت گیاه گشنیز قیمت گیاه گشنیز

قیمت گشنیز در همدان

استان همدان و شهرستان نهاوند به عنوان قطب تولید گشنیز ایران مطرح هستند. قیمت این گیاه دارویی معطر نیز در این استان تعیین می گردد. در ده روز ابتدای زمستان میانگین قیمت این محصول از نوع گشنیز توپی 12700 تومان است. با توجه به پیشینه وضعیت قیمتی این محصول در بازار طی ایام گذشته، احتمال ادامه تغییر قیمت وجود دارد. به منظور اطلاع از قیمت روز محصولات دُرگیاه، با ما تماس بگیرید.

قیمت گیاه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

ویژگی قیمت خرید و فروش گشنیز نهاوند در سال 98

خرید و فروش گشنیز نهاوند با ویژگی های قیمت جدید در سال 98 پس از …

گیاهان دارویی دُرگیاه