گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , جولای 14 2020
خانه / گشنیز ایران / قیمت گشنیز در ایران در سال 97

قیمت گشنیز در ایران در سال 97

قیمت گشنیز در ایران در طی سال 97 دستخوش فراز و فرود بسیاری شد. در مقطعی از فصل پاییز قیمت عمده هر کیلو گشنیز توپی بیش از 4 برابر قیمت آن در ابتدای سال بود. تغییر هفتگی و گاهاً روزانه قیمت این گیاه دارویی از اواخر فصل بهار آغاز گردید. این نوسان در حال حاضر یعنی تا ابتدای زمستان ادامه داشته است.

قیمت گشنیز در ایران قیمت گشنیز در ایران

قیمت گشنیز در ایران

قیمت روز گشنیز در ایران در استان همدان و شهرستان نهاوند تعیین می گردد. پیش از افزایش قیمت، بهای هر کیلو حدودا 4500 تومان معامله می شد. با آغاز روند صعودی بهای آن در آبان ماه 97 به بیش از 13500 تومان نیز رسید. از اواسط آذر نیز این محصول کاهش نسبی قیمت را تجربه نمود. در ابتدای زمستان قیمت هر کیلو گشنیز توپی درجه یک 12300 الی 12800 تومان است.
جهت اطلاع از قیمت قطعی و بهای روز محصولات، با بخش فروش مرکز دُرگیاه تماس بگیرید.

قیمت گشنیز در ایران قیمت گشنیز در ایران

گشنیز در سال 97

در خصوص شرایط پیرامون گشنیز مباحث کاملی در مطالب قبلی سایت نیز ذکر شد. کاهش تولید در سال 97 نسبت به سال قبل یکی از نکات مهم و تاثیر گذار در بازار این محصول بود. در برخی از مقاطع سال 97، خرید و فروش گشنیز دچار رکود کم سابقه ای گردید. که این امر ناشی از نوسان شدید قیمتی آن خصوصا از میانه تابستان تا اواسط پاییز بوده است.

قیمت گشنیز در ایران قیمت گشنیز در ایران

گشنیز در بازار ایران

فروش گشنیز در بازارهای سراسر ایران با قیمت ها و کیفیت های مختلفی عرضه می گردد. از این رو خرید گشنیز به صورت مستقیم از منطقه کشت و تولید آن با قیمت و کیفیت مناسب تری صورت می گیرد.
گشنیز نهاوند استان همدان دارای آوازه داخلی و خارجی است. این استان به تنهایی بخش عمده ای از این محصول بومی را تولید می نماید. از این رو خاستگاه و بازار اولیه گیاه دارویی گشنیز در این استان واقع است.

قیمت گشنیز در ایران قیمت گشنیز در ایران

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

ویژگی قیمت خرید و فروش گشنیز نهاوند در سال 98

خرید و فروش گشنیز نهاوند با ویژگی های قیمت جدید در سال 98 پس از …

گیاهان دارویی دُرگیاه