گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / گشنیز همدان / قیمت گشنیز در همدان چقدر است

قیمت گشنیز در همدان چقدر است

قیمت گشنیز در همدان چقدر است؟ این سوال بسیاری از خریداران این محصول و فعالان بازار گیاهان دارویی است. که قصد دارند از قیمت روز گشنیز در مرکز تولید آن مطلع گردند. پایگاه گیاهان دارویی دُرگیاه، تخم گشنیز را به صورت مستقیم از استان همدان عرضه می نماید. فروش گشنیز توسط این مجموعه به سراسر ایران صورت می گیرد.

قیمت گشنیز در همدان قیمت گشنیز در همدان

قیمت گشنیز در همدان

قیمت گیاه دارویی گشنیز به صورت گشنیز توپی درجه یک در همدان 12600 تومان است. این بها مربوط به هفته اول زمستان 97 می باشد. قیمت این محصول ارزشمند و صادراتی ایران در استان همدان مشخص می گردد. به عبارتی قیمت گذاری تخم گشنیز در خاستگاه تولید آن صورت می گیرد.

قیمت گشنیز در همدان قیمت گشنیز در همدان

قیمت گشنیز سال 97

سال 97 را می توان سالی پر نوسان برای قیمت گشنیز دانست. سالی که همزمان با کاهش حجم برداشت این محصول، فراز و فرود قیمتی کم سابقه ای را نیز برای گشنیز ایران به ارمغان آورد. از فروردین تا آذر ماه سال جاری بازار خرید گشنیز با عدم ثبات قیمت مواجه بود. به طوری که در ایام مذکور گشنیز توپی بهای 3500 الی 14000 تومانی! را تجربه نمود.

قیمت گشنیز در همدان

گشنیز در ایران

گشنیز در ایران جزو گیاهان دارویی با قدمتی بسیار طولانی می باشد. از این گیاه دارویی علاوه بر استفاده های عمومی، بدلیل خواص متنوع و قابلیت استفاده های گوناگون، در صنایع مختلفی نیز بهره مند می گردند. بخش قابل توجهی از آن که شامل هزاران تن می شود نیز هر ساله روانه بازار خارجی می گردد. این محصول ایرانی توانسته مشتریان زیادی از کشورها مختلف را متوجه خود کند. قیمت گشنیز در ایران نیز در مناطق گوناگون متفاوت است. عمده گشنیز ایران در دو استان تولید می گردد.
این استان ها عبارتند از:

  • استان همدان
  • استان کرمانشاه

قیمت گشنیز در همدان

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

ویژگی قیمت خرید و فروش گشنیز نهاوند در سال 98

خرید و فروش گشنیز نهاوند با ویژگی های قیمت جدید در سال 98 پس از …

گیاهان دارویی دُرگیاه