گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , سپتامبر 20 2019
سرخط خبرها
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت گشنیز نهاوند در بازار تهران و استان همدان

قیمت گشنیز نهاوند در بازار تهران و استان همدان

قیمت گشنیز نهاوند که در بازار تهران هم عرضه می گردد در استان همدان با آغاز فروش محصول تازه به کمتر از 9000 تومان و سپس به بیش از 10500 تومان رسید. یکسان بودن قیمت خرید گشنیز در محل تولید انبوه و در بازار اصلی گیاهان دارویی کشور، امکان پذیر نیست.

قیمت گشنیز نهاوند

قیمت روز گشنیز در بازار

برای تمام افراد و مراکز فعال در بازار گیاهان دارویی که گشنیز هم یکی از اقلام آنان می باشد، اطلاع از قیمت روز گشنیز مهم و ضروری می باشد. معاملات کلی و در حجم بالا در خصوص این محصول همواره در بازار خارجی و داخلی در جریان است.
بازار گشنیز در شرایطی که قیمتها متغیر می باشند، بر مبنای قیمت روز فعالیت می نماید. روزانه میزان قابل توجهی از تخم گشنیز در حوزه های مختلفی استفاده می گردد. این گیاه دارویی یکی از اقلامی است که از گذشته برای درمان بیماری ها استفاده می شده است. تخم گشنیز به عنوان ادویه ای معطر نیز در بازار به فروش می رسد.
اعداد ریالی مربوط به ماه های قبل نشان دهنده مسیر صعودی تا چند روز مانده به برداشت، سپس نزول قیمتی و مجددا آغاز سیر صعودی ارقام در هفته های بعد از برداشت می باشد.

قیمت گشنیز نهاوند

نرخ گشنیز خشک چقدر است

گشنیز در اقسام توپی و لپه ای به صورت کاملا خشک عرضه می گردد. نگهداری اصولی موجب می گردد تا مدتها مرغوبیت این محصول به طور کامل حفظ شود. قیمت تخم گشنیز خشک با توجه به شرایط بازار مشخص و تعیین گردیده و به کل سطح کشور و خارج از کشور عرضه می شود.
بهای بالغ بر 8500 تومانی در مقطعی از هفته های قبل که مربوط به روزهای نخستین ورود گشنیز تازه جهت توزیع می باشد، تحت تاثیر شرایط حاکم بر بازار طی ایام آتی می تواند تغییر نماید.
عددهای مذکور مربوط به بهای عمده گشنیز در محدوده تولیدکنندگان می باشد. نرخ تخم گشنیز در برهه ای از هفته های اخیر نوسان داشت. علاوه بر این فرآورده، دیگر گیاهان نیز بعضا دچار تغییرات قیمتی می شوند.

قیمت گشنیز نهاوند

فروش گشنیز مرغوب و مورد انتظار خریداران

فروش گشنیز مرغوب به طوری که مورد انتظار خریداران باشد می تواند تا حد زیادی سبب ایجاد رضایت خرید در مشتریان گردد. مرکز تولید و فروش گیاهان دارویی دُرگیاه در تمام ایام می کوشد عرضه عمده گشنیز را با قیمت و کیفیتی مطلوب و مورد انتظار و پسند خریداران انجام دهد.
مشتریان گرامی می توانند گشنیز را در انواع موجود آن با توجه به نوع نیاز و استفاده مورد نظر، از این مرکز تأمین نمایند. متقاضی های مستقر و ساکن در اقصی نقاط ایران به آسانی می توانند گیاه گشنیز را به طور مستقیم از خاستگاه تولید آن دریافت کنند.
بنای فعالیت تولید کنندگان در عرصه فروش مستقیم این گیاه دارویی می بایست پیش رفتن طبق توقعی که از روش ارسال از محور تولید می باشد قرار بگیرد.

قیمت گشنیز نهاوند

تغییرات قیمت گشنیز نهاوند

ثابت نبودن قیمتها که بعضا به صورت مقطعی بروز می نماید، بر روی معاملات اثرگذار است. تغییرات قیمت گشنیز نهاوند هم این موضوع را تجربه نموده است. همگان می توانند از طریق تماس با این مجموعه ضمن اطلاع از قیمت روز، از مشاوره فروش نیز بهره مند شوند.
چند هفته شروع سال را می توان زمان اوج گیری ارزش ریالی گشنیز طی زمستان 97 و بهار 98 دانست. برهه ای که با ارقامی بیش از 13500 تومان نیز محصول نوع توپی به فروش می رسید. در واقع حدود 3 برابر زمان مشابه در سال قبل از آن.
این روند تا پیش از پایان اردیبهشت ادامه داشت و چند هفته پس از آن به مدت چند روز این رقم به کمتر از 10500 تومان هم رسید و مجددا روال نسبتا صعودی آغاز گردید.
قیمت محصول به عنوان مهمترین عامل در داد و ستد آن، تعیین کننده عمده شرایط پیرامون خرید و فروش کلی و جزئی در بازار است.

قیمت گشنیز نهاوند

خرید عمده گشنیز تازه همزمان با افت بهای محصول

همزمان با افت بهای محصول ارزشمند گشنیز که از نظر گستردگی فواید، در زمره گیاهان پر آوازه قرار دارد، بسیاری مشتریان داخلی و خارجی آن نسبت به خرید عمده گشنیز تازه اقدام نمودند.
می توان گفت که این عده زمان را برای تأمین آن مناسب دیده و اقدام به تهیه آن از موضع تولید نمودند. گاها شرایطی وجود داشته که بر چگونگی بازار داخلی و خارجی تخم گشنیز ایرانی اثرات مثبت و منفی داشته است.

قیمت گشنیز نهاوند

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گشنیز

قیمت فروش گشنیز تازه سال 98 در نهاوند و بازار تهران

قیمت فروش گشنیز برداشت تازه سال 98 در شهرستان نهاوند و بازار تهران دارای ویژگی …

گیاهان دارویی دُرگیاه