گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
خانه / گشنیز توپی / قیمت روز گشنیز توپی در نهاوند چقدر است؟

قیمت روز گشنیز توپی در نهاوند چقدر است؟

قیمت روز گشنیز در نوع توپی و لپه ای آن در بخش تولید و توزیع و مرکز فروش گشنیز کشور دارای ویژگی های خاص امسال می باشد. در واقع تغییر رقم ارزش این محصول ناشی از ورود به دوره عرضه گشنیز تازه می باشد.

قیمت روز گشنیز

ویژگی های خرید و فروش گشنیز در سال جاری

اگر به سال های قبل نیز نگاهی بیندازیم این موضوع برای ما روشن تر می گردد که اغلب مواقع، مسیر و شرایط بازار گشنیز در هر سال متفاوت از دوره قبل و بعد خود بوده است.
می توان گفت که هر سالی و هر دوره برداشتی شرایط ویژه خود را داشته است که آن را با بقیه ادوار متمایز نموده است.
امسال نیز همین طور است. ورود محصول به بازار خرید و فروش و مشخص گردیدن بهای آن نیز نشان می دهد که سال جاری نیز با سال قبل متفاوت می باشد.
البته از چندین و چند منظر می توان به مسأله مذکور پرداخت. که در این خصوص در مطالب گذشته نیز مواردی مطرح و منتشر شد.

قیمت روز گشنیز

قیمت روز گشنیز در نهاوند

اهمیت داشتن قیمت روز گشنیز در نهاوند با توجه به اینکه در همه محصولات نیز اینچنین بوده و منطقه ای که تولید را بر عهده دارد، از این منظر پر اهمیت است، امری طبیعی می باشد.
مطلع بودن از شرایط روز و خصوصا ارزش کالا، می تواند به فعالان کمک نموده و در امر داد و ستد آن موثر و مفید واقع گردد. شهرستانی واقع در استان همدان که یکه تاز و پیشرو در کشت تخم گشنیز کشور است، در تعیین نرخ نیز نقشی اساسی را برعهده دارد.
گفتگوهای در گرفته بین تولید کنندگان و فعالین اصلی، در این مقطع از سال بیش از پیش حول محور بهای محصول می باشد.

قیمت روز گشنیز

خرید گشنیز درجه یک در انواع گوناگون

خریداران دائمی محصول، نسبت به این مسأله واقف هستند که انواع مختلف گشنیز چگونه بوده و چه شرایطی را داراست. اقسام ظاهری آن و چند و چون مرغوبیت و سطح کیفی و همچنین نسبت به شناخت گشنیز درجه یک به خوبی واقف هستند.
از تمام استان ها و خصوصا نواحی که بیشترین مصرف گشنیز را دارند، خرید گشنیز نوع درجه 1 صورت می گیرد. لازم به ذکر است نقاط زیادی در ایران وجود دارند که مصرف به عنوان ادویه، کاربرد روزانه آنان است و این گیاه معطر را به طور مرتب به عنوان طعم دهنده مصرف می کنند.

قیمت روز گشنیز

فروش عمده گشنیز به تمام نواحی کشور با قیمت جدید

در مورد مبحث ورود بار جدید به عرصه خرید و فروش، می بایست به این نکته اشاره نمود که این مهم در حال رخ دادن است و طی روزهای آینده شاهد پایان یافتن کامل دوره برداشت خواهیم بود.
پس فروش عمده گشنیز به تمام نواحی کشور با قیمتهای جدید و محصول تازه برداشت شده، در شروع خود است. از اقصی نقاط کشور مشتریانی منتظر رسیدن این روزها بوده اند تا خریدشان را مستقیما از ناحیه تولید صورت دهند.

قیمت روز گشنیز

آغاز عرضه تخم گشنیز تازه

آغاز عرضه و ارسال نوع تازه تخم گشنیز همزمان است با پایان پذیرفتن برداشت و راهی شدن آن برای انجام امور سورت در داخل کارخانه و نهایتا بسته بندی و ارسال به بازار جهت عرضه به متقاضیان.
انبوه هزاران تنی از محصول در شروع فروش عمده به تک تک استان ها بوده و مشتریان نیز آماده تأمین آن از خاستگاه تولید هستند.

قیمت روز گشنیز قیمت روز گشنیز

قیمت آتی گشنیز غیر قابل پیشبینی است

چندین عامل سبب گردیده قیمت تخم گشنیز در ایام آتی غیر قابل پیشبینی باشد. کشت سال قبل از لحاظ حجم و بها بسیار متفاوت با امسال بود.
به طوری که قیمت عرضه تخم گشنیز عمده در ماه های منتهی به آغاز برداشت اخیر، بالاتر از مبلغ فعلی بود.
سال گذشته یعنی در مقاطعی از سال 97، قیمت گشنیز توپی به بیش از 14000 تومان نیز صعود کرد. اما در سال 98 شرایط به گونه ای دیگر رقم خورده است و مسیر جدیدی در پیش روی محصول می باشد.

قیمت روز گشنیز

فروش گشنیز از محل کشت

در سال گذشته، روند افزایش روز به روز بهای تخم گشنیز از چند روز مانده به فصل برداشت 97 آغاز گردید و تا هشتمین ماه از سال ادامه داشته است. پایگاه فروش دُرگیاه محصولات خود را از محل کشت آن به سراسر کشور عرضه می نماید. اما سال جاری روند دیگری را شاه هستیم.
در سال 98 نیز این مرکز تولید و عرضه محصول، همانند قبل در تلاش می باشد تا کسب رضایت از مشتریان، در اولویت امور و دستور کار قرار گیرد.
از این رو خریداران تخم گشنیز میتوانند کالای مورد نیاز خود را با کیفیت و قیمتی مطلوب از این مجموعه تهیه نمایند.
جهت اطلاع از قیمت قطعی فروش گشنیز تماس بگیرید.

قیمت روز گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش گشنیز

ویژگی های قیمتی قلمرو تولید و مرکز فروش گشنیز ایران

مرکز فروش گشنیز در ایران با ظرفیت و توان هزاران تنی تولید و برتری ها …

گیاهان دارویی دُرگیاه