گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
خانه / گشنیز عمده / فروش عمده گشنیز و ارسال به سراسر ایران

فروش عمده گشنیز و ارسال به سراسر ایران

فروش عمده گشنیز نهاوند از کانون تولید و اسال آن به طور مستقیم به سراسر ایران جزو خدمات دُرگیاه است. کلیه فعالان حوزه گیاهان دارویی میتوانند گشنیز مورد نیاز خود را از مبدأ کشت و تولید این گیاه دارویی تأمین نمایند.

قیمت خرید عمده گشنیز در نهاوند

رقم های مربوط به این موضوع طی ماه های گذشته قابل توجه می باشد. لازم به ذکر است اعداد به مرور زمان تغییر می نمایند و برای اطلاع از نرخ های روز، نیاز به استعلام در این خصوص است.
قیمت خرید عمده گشنیز به صورت کمباینی در نهاوند همزمان با آغازین روزهای پس از برداشت، به میانگین 7000 تومانی رسید. اما طی کمتر از 15 روز به 8000 و در میانه تابستان به بیش از 8500 رسید.
در آغاز نیمه دوم سال، هر کیلو از نوع مرغوب این گشنیز به بیش از 9500 تومان رسید. در مدت ذکر شده، بهای خرید نوع توپی و شکسته تخم گشنیز هم به ترتیب از 8500 و 10000 تومان به ارقامی افزون بر 10500 و 12500 تومان رسیدند.
اگر اعداد را با هفته های اول سال قبل قیاس کنیم، رشد قیمتی بیش از 2/5 برابری را ملاحظه خواهیم نمود.

فروش عمده گشنیز

بازار فروش عمده گشنیز فراتر از مرزها

تخم گشنیز نهاوند بدلیل تولید انبوه و کیفیت مطلوب، جزو گیاهان دارویی مطرح در استان همدان است. آوازه این محصول تنها محدود به داخل کشور نمیباشد.
نگاهی به اخبار صادرات تخم گشنیز، گواه این مطلب است. سالهاست که فروش عمده گشنیز ایرانی محدود به داخل نیست و هر ساله حجم کثیری از آن در بازار خارجی به فروش میرسد.
طی سال های گذشته، عرضه گیاه دارویی تخم گشنیز از استان مذکور به کشورهای مختلفی در نقاط متعدد صورت گرفته است.
کشورهایی در همسایگی ایران و مشتریان عرب، تنها بخشی از این متقاضیان محصول ارزشمند گشنیز می باشند.
توان موجود نشان دهنده امکان ارتقای وضعیت صادرات است.

فروش عمده گشنیز فروش عمده گشنیز

قیمت گشنیز توپی در بازار

نگاهی به ارقام مربوط به ارزش ریالی محصول در ماه های قبل نمودیم. اما می توان به طور اختصاصی به  وضعیت نرخ گشنیز توپی در بازار سراسر کشور پرداخت.
گشنیز سالم یا توپی از قیمت بیشتری نسبت به نوع لپه ای برخوردار است. پس از اینکه از موضع تولید راهی نقاط متعددی از بازارهای مراکز گوناگون گردید، با لحاظ شرایط موجود در محل، قیمت گذاری گردیده و به صورت جزئی و کلی به فروش می رسد.
تفاوت بیش از 15 درصدی را همواره می توان در بازار نسبت به محور تولید شاهد بود. در هفته های قبل بهای آن در محوریت تولید بالغ بر عدد 120000 ریال بوده است.
از جمله گیاهانی که چند کاره بوده و در حوزه هایی مختلف مصرف می گردد، تخم گشنیز است. این ویژگی گشنیز، موجب شده تا در کشورهای زیادی مورد استفاده های زیادی قرار گرفته و از تمامی خواص آن بهره های زیادی برده شود.

فروش عمده گشنیز

نرخ روز دانه گشنیز در آغاز نیمه دوم سال

جهت بررسی نرخ اقلامی چون تخم گشنیز یا مقایسه های ریالی آن، می توان طول سال را به دو مقطع پیش از برداشت یا پس از برداشت و همچنین نیمه اول و دوم سال تقسیم نمود.
تا بدین جای ایام سال جاری از نوساناتی همچون سال قبل، خبری نبوده است. در روزهای ابتدایی مهرماه نیز روند قیمتی تابستان برقرار است.
برخی گیاهان دارویی به صورت فصلی مصرف گردیده و این موضوع در بازار خرید و فروش نیز تأثیر می گذارد. اما گشنیز جزو این گیاهان نبوده و در طول سال تقریبا به صورت یکسان معاملات آن انجام می شود.
برای کسب آگاهی از نرخ روز دانه گشنیز تماس بگیرید.

فروش عمده گشنیز

مراکز مهم خرید و فروش و مصرف گشنیز کشور

به جز استان همدان که مرکزیت تولید است، شهرهای دیگری هستند که از حیث خرید و فروش و مصرف تخم گشنیز در کشور مطرح می باشند.
همانند دیگر کالاها، گشنیز هم در تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، اهواز و چند کلانشهر دیگر دارای حجم بالایی از داد و ستد است.
به نحوی که مبدأ برخی خریدهای عمده این مراکز می باشند.
مصرف گیاه معطر و خوش طعم تخم گشنیز که می تواند به عنوان ادویه ای محبوب هم مورد مصرف قرار بگیرد، در سطح کشور یکسان نیست.
برخی شهرها که در تمام نقاط کشور و اغلب در نیمه جنوبی هستند، گشنیز را به طور مداوم در خوراک خود به عنوان یک طعم دهنده مهم لحاظ می نمایند.

فروش عمده گشنیز

بهای گشنیز نهاوند در شیراز، اصفهان و تهران

در موضوع قبل نیز نام این شهرها به عنوان بازارهای مطرح گیاهان دارویی برده شد. بازارهایی که محل معاملات کلی و جزئی تخم گشنیز به صورت مداوم هستند.
اختلاف بهای بیش از 15 درصدی را همواره می توان در ارقام قیمتی این شهرها با قطب تولید مشاهده نمود. استان همدان به محوریت نهاوند سالانه صدها تن گشنیز را راهی شهرهای بزرگ و هزاران تن از آن را روانه کل کشور و بازار خارجی می نماید.

فروش عمده گشنیز فروش عمده گشنیز

اختلاف قیمت موضوع مطرح در خصوص خرید و فروش گشنیز

یکی از موضوعات مطرح پیرامون این گیاه ارزشمند در طی سه سال اخیر، اختلاف قیمت آن در سالهای 96، 97 و 98 میباشد. کاهش قیمت این محصول در سال 96 و افزایش قابل توجه قیمت آن در مقطعی از سالهای 97 و 98 موضوع مورد اشاره میباشد. که به دلایل آن در مطالب قبلی پرداخته شد.
جهت کسب آخرین اطلاعات قیمتی و غیره،
جهت اطلاع از آخرین اخبار قیمتی و غیره، ما را از طریق آدرس dorgiah@ در شبکه های اجتماعی و سایت dorgiah دنبال نمایید.
راه های ارتباطی در بخش تماس با ما نیز در اختیار متقاضیان گرامی میباشند.

فروش عمده گشنیز

 

فروش عمده گشنیز فروش عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گیاه گشنیز

فروش گشنیز نهاوند از منطقه تولید

فروش گشنیز نهاوند همواره به عنوان یکی از مهمترین فعالیتهای حوزه گیاهان دارویی در استان …

گیاهان دارویی دُرگیاه