گیاهان دارویی دُرگیاه
سه شنبه , نوامبر 19 2019
خانه / رازیانه تخم گشنیز خاکشیر / فروش عمده گیاهان دارویی رازیانه ، تخم گشنیز و خاکشیر

فروش عمده گیاهان دارویی رازیانه ، تخم گشنیز و خاکشیر

فروش عمده گیاهان دارویی مذکور به صورت تخصصی و از مبدأ کشت و برداشت آنها انجام میگردد. جهت ایجاد رضایت در خریداران محترم، عرضه و ارسال رازیانه ، تخم گشنیز و خاکشیر با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت صورت میگیرد. دقت و سرعت در فرایند ارسال محصولات نیز همواره مد نظر مرکز فروش گیاهان دارویی دُرگیاه میباشد.

فروش عمده گیاهان دارویی

رازیانه

رازیانه بعنوان گیاهی معطر و دارای طعمی دلپذیر و خواص گوناگون، همواره در بازار داخلی و خارجی جزو گیاهان دارویی ویژه میباشد.
جایگاه آن در طب سنتی همواره حفظ شده است. این گیاه گرم و خشک در کشورهای مختلف، مصارف و استفاده های گوناگونی دارد.استفاده از دم کرده رازیانه، عرق رازیانه، روغن رازیانه، استفاده از آن بعنوان ادویه و … را میتوان بعنوان برخی از انواع مصرف آن برشمرد. قسمتهای مختلف گیاه مورد استفاده قرار میگیرد. اما دانه های گیاه، اصلی ترین بخش آن است.

فروش عمدهگیاهان دارویی

تخم گشنیز

تخم گشنیز بعنوان گیاهی با طبع سرد، جزو گیاهان دارویی بومی ایران است. فروش آن بصورت اعلا و توپی و همچنین به صورت لپه ای و شکسته نیز انجام میشود.
اغلب نوع شکسته آن را جهت تولید ادویه خریداری مینمایند. تخم گشنیز در طب سنتی همواره مطرح و دارای جایگاهی خاص است. این گیاه دارویی نیز جهت پیشگیری و درمان بسیاری بیماریها تجویز میگردد. خاستگاه اصلی گشنیز شهرستان نهاوند است.

فروش عمده گیاهان دارویی

خاکشیر

خاکشیر یک گیاه دارویی شناخته شده برای مردم است. پر مصرف بودن آن موجب شده آشنایی مردم نسبت به این گیاه ارزشمند، زیاد باشد.
اولین موضوعی که در خصوص خاکشیر مطرح میشود، کیفیت و خلوص آن است. هدف ما فروش خاکشیر مرغوب و عاری از ناخالصی و مورد پسند بازار، فعالان گیاهان دارویی و مصرف کنندگان است. خواص دارویی خاکشیر متعدد و پرشمار بوده و جهت پیشگیری و درمان بسیاری بیماریها استفاده میشود.

خرید عمده خاکشیر

فروش عمده گیاهان دارویی توسط پایگاه فروش دُرگیاه به جای جای میهن صورت میگیرد.

منبع: https://dorgiah.com

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان گشنیز

فروشندگان گشنیز نهاوند آماده فروش ویژه از قطب تولید

فروشندگان گشنیز و تولید کنندگان مستقر در قطب تولید نهاوند آماده عرضه تخم گشنیز با …

گیاهان دارویی دُرگیاه