گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , جولای 14 2020
خانه / خاکشیر ایران / قیمت خاکشیر عمده در قطب تولید خاکشیر ایران

قیمت خاکشیر عمده در قطب تولید خاکشیر ایران

قیمت خاکشیر عمده در قطب تولید خاکشیر طی سال 97 با شرایط ویژه ای روبرو بود. در آغاز فصل زمستان قیمت خاکشیر بیش از 70 درصد نسبت به ابتدای سال افزایش یافته است. به طور نمونه قیمت هر کیلو خاکشیر اعلا در میانه دی ماه بیش از 33000 تومان می باشد.

قیمت خاکشیر عمده قیمت خاکشیر عمده

قیمت خاکشیر عمده

برداشت خاکشیر در حجمی کمتر از سال های 95 و 96 تأثیر مستقیم خود را بر قیمت این محصول در سال 97 گذاشته است. رشد قیمتی آن علیرغم پایان تابستان، همچنان تا اوایل چهارمین فصل سال ادامه دارد. از آغاز مهر تا پایان دی، هر کیلو خاکشیر درجه یک و زرین دارای قیمتی ما بین 29000 تا 35500 تومان بوده است. برخی پیشبینی ها حاکی از ادامه این روند قیمتی می باشند. بهای فعلی این گیاه دارویی در بازار را بسیاری فعالان در تابستان گذشته، پیشبینی می نمودند.

قیمت خاکشیر عمده قیمت خاکشیر عمده

قیمت خاکشیر مرغوب ایران

خاکشیر محصولی شناخته شده در بین مردم ایران و بسیاری کشورهای منطقه می باشد. جایگاه این گیاه دارویی در بین خانواده ها، نسل به نسل حفظ شده است. به همین علت اغلب مردم نیز خاکشیر مرغوب را به خوبی تشخیص می دهند. قیمت خاکشیر مرغوب ایرانی اندکی بیشتر از انواع بی کیفیت آن می باشد. می توان گفت، خواص و آثار مثبت این گیاه، در نوع نا مرغوب و یا کهنه آن، یافت نمی شود. از این رو تمایل جهت استفاده از خاکشیری که بتواند برای بدن مفید واقع گردد، بیشتر است.

قیمت خاکشیر عمده

تولید خاکشیر ایران

خاکشیر در اغلب مناطق ایران به صورت خودرو یافت می شود. اما در نواحی انگشت شماری چون همدان، دارای مرغوبیت است و به تولید انبوه می رسد. لازم به ذکر است کشورهای زیادی هر ساله از خاکشیر کشورمان بهره مند می گردند. بازار صادرات گیاهان شاهد حضور ثابت این گیاه ارزشمند و نفیس می باشد.
پایگاه دُرگیاه خاکشیر اعلای همدان را در حجم گوناگون به سراسر کشور عرضه می نماید.

قیمت خاکشیر عمده

منبع: گیاه تک

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر ارزان قیمت از همدان معدن خاکشیر ایران

خرید خاکشیر ارزان قیمت از همدان معدن خاکشیر ایران در تمام ایام سال جزو خدماتی …

گیاهان دارویی دُرگیاه