گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 9 2020
خانه / گشنیز توپی / فروش گشنیز توپی و لپه ای ممتاز نهاوند به صورت عمده

فروش گشنیز توپی و لپه ای ممتاز نهاوند به صورت عمده

فروش گشنیز توپی و لپه ای ممتاز نهاوند به صورت عمده از کانون کشت و حوزه تولید و مرکز خرید گشنیز ایران با قیمت ارزان و دلخواه خریدارها صورت می گیرد. دُرگیاه علاوه بر تعامل با مشتریان خود در همه زمینه ها، توانسته از لحاظ کیفی و قیمتی محصولات نیز رضایت مشتریان را جلب نماید.

فروش گشنیز

تولید تخم گشنیز توپی و لپه ای نهاوند

تولید گیاهان دارویی در تنوع بسیار گسترده ای در سراسر کشورمان انجام می گردد. با آغاز فصل بهار و در نیمه اول سال، تکاپوی مربوط به این محصولات به اوج می رسد. تولید تخم گشنیز هم جزو یکی از همین فرآورده هاست. که بالغ بر هفتاد درصد از آن در استان همدان و شهرستان نهاوند کشت و تولید می گردد.
با آماده سازی و بسته بندی انواع توپی و لپه ای گشنیز عمده، این کالا روانه بازار داخل و خارج می شود. تا در حوزه های مختلفی مورد مصرف قرار گیرد.

    فروش گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند و حوزه تولید

از جمله مواردی که در بازار گیاهان دارویی، فعالین این حوزه پیگیر آنند، قیمت گشنیز در نهاوند می باشد. پایتخت تخم گشنیز کشور، تعیین کننده نرخ محصول است. فروش انبوه گشنیز به بیرون مرزها قابل توجه است. تنوع کاربرد و همچنین فواید این گیاه که به عنوان دارو نیز استفاده میگردد، بسیار گسترده و جالب توجه میباشد.
اطلاع از قیمت گشنیز در نقاط مختلف و مراکز فروش عمده و پخش گیاهان دارویی به راحتی انجام می شود. قیمت این گیاه دارویی در استان همدان و نهاوند که عرصه تولید آن هستند، در کمترین میزان بوده و این امر توانسته سالهای سال خریداران آن را نسبت به خرید مستقیم ترغیب کند.

فروش گشنیز

قیمت گشنیز توپی درجه یک

گشنیز توپی در اصل نوع اعلای تخم گشنیز بوده که دارای بهای بالاتری نسبت به نوع لپه ای آن می باشد. این قسم از محصول نیز از قدیم به عنوان دارو، ادویه و … استفاده میشده است. قیمت خرید و فروش گشنیز توپی درجه یک در ماه های قبل مبلغی بیش از 8500 تومان بوده است.
تنوع کیفیت در گشنیز موضوعی مهم بوده است. حفظ کیفیت گشنیز پس از برداشت محصول، با رعایت اصول صحیح نگهداری آن، ممکن است. بسیاری عوامل می توانند موجب افت کیفیت این محصول گردند. با توجه به اینکه ارتباط مستقیمی بین میزان مرغوبیت و بهای محصول وجود دارد، می بایست نگهداری از آن به طور مطلوبی صورت گیرد.

فروش گشنیز

فروش گشنیز در انواع مختلف

فروش گشنیز در انواع مختلف آن انجام می شود. عرضه آن از اقلیم کشت انبوه و ارسال به سراسر نقاط ایران، یکی از خدمات پایگاه دُرگیاه می باشد. تخم گشنیز این مرکز در انواع توپی، لپه ای و کمباینی عرضه می گردد. گشنیز توپی یا تخم گشنیز اعلا به عنوان مرغوبترین نوع این گیاه دارویی، با کیفیتی ممتاز و شایسته خریداران، به فروش می رسد.
خرید عمده تخم گشنیز از مرکز تولید این محصول در استان همدان، برای متقاضیان مستقر در کلیه استانهای کشور امکان پذیر می باشد.
فروش عمده گشنیز از گستره تولید در طول سال به طور مستمر و بدون توقف انجام می شود.

فروش گشنیز

مشتریان خارجی تخم گشنیز

تخم گشنیز یکی از انواع گیاهان دارویی است که دارای مشتریانی ثابت در بیرون مرزها و در منطقه می باشد. نهاوند پایگاه اصلی گشنیز ایران و به عبارتی خاستگاه این محصول ارزشمند است. این شهر را قطب تولید تخم گشنیز مینامند.
مشتریان خارجی تخم گشنیز به خوبی نسبت به ارزش بالای این محصول واقف هستند و بالاترین بهره را از آن و فرآورده های محصول می برند.
سالانه حجم قابل توجهی از این گیاه دارویی به خارج از مرزها صادر میگردد. تمام بخشهای این گیاه پرخاصیت، مفید هستند.
برخی منابع بیش از 40 خاصیت برای این گیاه دارویی برشمرده اند.
فروش عمده گشنیز توپی به صورت تخصصی در این مرکز صورت می گیرد.

فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گیاه گشنیز

فروش گشنیز نهاوند از منطقه تولید

فروش گشنیز نهاوند همواره به عنوان یکی از مهمترین فعالیتهای حوزه گیاهان دارویی در استان …

گیاهان دارویی دُرگیاه