گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / رازیانه همدان / فروش رازیانه عمده و قیمت آن در همدان و بازار تهران

فروش رازیانه عمده و قیمت آن در همدان و بازار تهران

فروش رازیانه عمده از مرکز تولید انجام می شود. مقایسه قیمت رازیانه در همدان و بازار تهران نشان میدهد همواره یک اختلاف قیمت در محل تولید و مرکز فروش رازیانه ایران با محل اصلی عرضه گیاهان دارویی کشور وجود دارد.

فروش رازیانه عمده

قیمت هر کیلو رازیانه در همدان و بازار تهران

آگاهی از نرخ های روز محصولات در پهنه تولید و بازار از بسیاری جهات مهم است. خصوصا در بهه ای که ممکن است نوساناتی وجود داشته باشد. رازیانه سبز ایرانی به عنوان یک گیاه دارویی بسیار پر فایده از لحاظ خواص سرشار، از قدیم در بازارها، طب سنتی و در بین مردم، موقعیتی پر اهمیت داشته است.
قیمت هر کیلو رازیانه در استان همدان در طی هفته های قبل بیش از 9500 تومان بوده است. در بازار تهران نیز این محصول با بهایی بالغ بر 12500 تومان معامله گردیده است. هر سال هزاران تن از این گیاه ارزنده پس از تولید روانه بازارهای داهل کشور و همچنین خارج از کشور می گردد.
نکته مهم، مفید بودن تمام بخش های گیاه رازیانه است. رازیانه از حیث فرآوری نیز جایگاهی ویژه در بسیاری کشورها دارد. به طوری که انواع صنایع در حوزه های مختلف، از آن ها بهره می برند.

فروش رازیانه عمده

قیمت رازیانه در سال 97 و 98

طی یک دهه قبل، بازار فروش رازیانه انواع شرایط قیمتی را تجربه نموده است. دوره هایی که همراه با کاهش ارزش ریالی آن بوده است. از طرفی مقاطعی که نرخ آن دچار افزایش گردیده است. سال 97 را میتوان از جمله دوره هایی دانست که از ماه ها پیش از دوره برداشت محصول، قیمت آن سیر صعودی گرفت.
در سال 98 نیز، با تأثیرگذاری برخی عوامل، احتمال بروز وضعیتی جدید در پیرامون محصول وجود دارد. ثبات شرایط می تواند به بهبود داد و ستد این فرآورده گیاهی ارزشمند کمک کند.

فروش رازیانه عمده

خرید رازیانه تازه با قیمت مناسب از منطقه کشت

از آنجا که عده قابل توجهی از خریداران رازیانه، فقط نیاز خود را از خاستگاه آن تأمین می نمایند، دسترسی شان به خرید رازیانه تازه استان همدان راحت تر است. در صورت خرید مستقیم محصول از منطقه کشت، قیمت مناسب، یکی از ویژگیهای آن محسوب میشود.
خریداری عمده رازیانه توسط افراد یا مراکز مختلفی صورت می گیرد. هر کدام نیز به منظور مصارف مختلف آن را تهیه می کنند.

فروش رازیانه عمده

فروش رازیانه عمده در حوزه تولید آن

فروش رازیانه عمده در حوزه تولید آن، جزو برجسته ترین فعالیتهای بازار گیاهان دارویی در این منطقه از کشور است. کلیه محصولات و فراورده های گیاهی در کانون تولید و مرکز خرید رازیانه کشور، به شکل عمده به فروش می رسند.
صرفاً افراد یا شرکت هایی که قصد خرید و تأمین کلی دارند، برای خرید کالای مورد نیازشان از خاستگاه تولید مربوطه اقدام می نمایند. رازیانه یا بادیان نیز به همین صورت است.
فروش عمده این گیاه دارویی یکی از فعالیتهای مهم در همدان می باشد. دُرگیاه هم در پی ایجاد رضایت خرید در مشتریان خود است. کاربردهای متنوع و ارزش بالای رازیانه، توانسته رونقی مناسب در بازار خرید و فروش آن ایجاد کند.
فروش رازیانه عمده در محل تولید، دارای قیمتی راضی کننده برای مشتریان خواهد بود. قیمت این گیاه معطر دارویی در همدان دارای چنین شرایطی است.

فروش رازیانه عمده

قیمت رازیانه در همدان

قیمت میانگین رازیانه سورت در همدان طی یک سال گذشته، رقمی بیش از 8000 تومان بوده است. این در حالی است که در ابتدای سال قبل، این رقم 4700 تومان و در مقطعی از سال نیز به بیش از 11000 تومان نیز رسید. این اعداد مربوط به خرید عمده رازیانه در حیطه تولید است.
ارزش ریالی این محصول در برخی سال ها به شدت متأثر از میزان تولید بوده است. در سه سال گذشته این موضوع بسیار اثر گذار بوده و در بازار مشهود بوده است.
دُرگیاه این محصول را از ناحیه ای که افزون بر 90 درصد رازیانه در آن تولید می شود، به سراسر نقاط کشور عرضه می نماید.

فروش رازیانه عمده

قیمت فروش عمده رازیانه به صورت سراسری

در پایتخت تولید، بهای این گیاه توسط فروشندگان رازیانه به صورت قیمت فروش عمده محاسبه می گردد. دورترین نواحی ایران نسبت به منطقه تولید رازیانه نیز می توانند از مزایای خرید مستقیم آن بهره مند شوند.
این فراورده گیاهی به سراسر ایران عرضه و ارسال می گردد. علاوه بر استفاده های عمومی از رازیانه، این گیاه در مجموعه های صنعتی داخل و خارج از ایران، نظیر حوزه های دارویی، غذایی و عرقیات گیاهی، آرایشی و بهداشتی و غیره، مورد مصارف مختلفی قرار می گیرد. این موضوع موجب گردیده تا فروش رازیانه معطوف به یک حوزه خاص نباشد.

 فروش رازیانه عمده فروش رازیانه عمده

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش رازیانه سبز

فروش رازیانه سبز همدان به صورت سورت شده

فروش رازیانه سبز همدان به صورت سورت شده در این مرکز انجام می شود. همچنین …

گیاهان دارویی دُرگیاه