گیاهان دارویی دُرگیاه
چهار شنبه , می 22 2019
سرخط خبرها
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت گشنیز عمده در نهاوند

قیمت گشنیز عمده در نهاوند

قیمت گشنیز عمده در نهاوند و استان همدان ارزان تر از نرخ آن ها در معاملات جزیی می باشد. این گیاه دارویی با توجه به خواص عالی که دارد مورد توجه طب سنتی قرار می گیرد و در زمینه های مختلفی به کار برده می شود. قیمت عمده گشنیز توپی سال 97 در آذر ماه بیش از 13500 تومان است.

در میان انواع مختلف گیاهان دارویی می خواهیم در مورد قیمت گشنیز صحبت کنیم که هم به صورت سبزی در سر سفره به مصرف می رسد و هم اندام دارویی آن که تخم گشنیز است در حوزه گیاهان دارویی کاربرد زیادی دارد. برخی افراد علاقه ای به این گیاه ندارند. غافل از این که گشنیز چه خواصی دارد.

قیمت گشنیز قیمت گشنیز

گشنیز در نهاوند

نهاوند یکی دیگر از شهرهای فعال ایران در زمینه تولید گیاهان دارویی است. این شهر به سب کوهستانی بودن و شرایط جغرافیایی دارای گیاهان دارویی بسیاری است. اما گشنیز اصلی ترین گیاه دارویی این منطقه محسوب می شود. به طوری که درصد قابل توجهی از کشاورزان این خطه به کشت این محصول مشغولند. به عبارتی، نهاوند مرکز خرید گشنیز ایران است. توصیه ما به افراد، استفاده از تخم گشنیز جهت بهره مندی از فواید و خواص آن است. چند نمونه از این خواص به ترتیب زیر است:

  • آرامش دهنده و رفع کننده خستگی
  • تقویت مغز و معده
  • کاهش فشار خون، استرس و اضطراب
  • میکروب کشی
  • جلوگیری از سرایت امراض

قیمت گشنیز قیمت گشنیز

قیمت گشنیز عمده

گشنیز به صورت عمده توسط فروشگاه های گیاهان دارویی و عطاری ها مورد خرید و فروش قرار می گیرد. تخم گشنیز در نقاط مختلف ایران دارای قیمتهای گوناگونی است. قیمت عمده گشنیز توپی مرغوب نهاوند در حال حاضر حدود 13900 تومان است. این گیاه دارویی به دلیل تنوع در نوع استفاده و خواص متعدد، مورد مصارف مختلفی قرار می گیرد. قیمت گشنیز در بازارها متفاوت است. که این موارد به سبب ویژگی های آن ها می باشد. عوامل تاثیر گذار به قرار زیر است:

  • کیفیت و نوع تخم گشنیز
  • شهر تولید کننده
  • شرکت تولیدی
  • نوع بسته بندی
  • وزن بسته بندی

فروش گشنیز درجه یک از محل تولید به سراسر ایران توسط پایگاه دُرگیاه انجام میشود.

قیمت گشنیز

گشنیز به صورت عمده در نهاوند

در شهر نهاوند که تقریبا 65% از نیاز گشنیز کشورمان را برطرف می کند خرید و فروش آن به صورت عمده انجام می شود. قیمت گشنیز عمده در بازارها مقرون به صرفه تر است. به همین سبب بیشتر شاهد خرید و فروش عمده در بازار های اینترنتی و شهری هستیم.

قیمت گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گیاه گشنیز

خرید گشنیز مرغوب همدان با قیمت مناسب منطقه تولید

خرید گشنیز از منطقه تولید این محصول ارزشمند ایرانی، تقاضای بسیاری از اشخاص و مجموعه …

گیاهان دارویی دُرگیاه