گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت گشنیز عمده در نهاوند و پاکستان

قیمت گشنیز عمده در نهاوند و پاکستان

قیمت گشنیز عمده در قطب تولید نهاوند و همینطور در پاکستان همواره برای افراد یا مجموعه هایی که در امر خرید و فروش عمده یا صادرات گشنیز به این کشور همسایه فعال هستند، مهم بوده است.

قیمت گشنیز توپی در بازار تهران و نیمه جنوبی کشور

گشنیز یا به عبارتی تخم گشنیز از اقلام مهم بازار گیاهان دارویی است که به صورت عمده و جزئی جهت خرید در دسترس همگان قرار دارد.
به طور مثال بازار تهران یکی از نقاط متعددی است که همیشه می توان این گیاه دارویی را در آنجا یافت. نیمه جنوبی کشورمان را میتوان به عنوان قسمتی از کشور که بیش از نیمه دیگر خریدار و مصرف کننده گشنیز می باشند، نام برد.
قیمت گشنیز توپی در نقاطی که نام برده شد دارای بهایی متفاوت از حوزه کشت و اقلیم تولید می باشد. دُرگیاه طی تمام ماه های سال گشنیز درجه یک نهاوند را به طور مستقیم به اقصی نقاط ارسال می نماید.

قیمت گشنیز

استان همدان محل تولید و فروش عمده گشنیز

بیش از هفتاد درصد تولید محصول در کشور را استان همدان انجام می دهد. که این دیار غربی کشور را به عرصه ای به عنوان محل فروش عمده گشنیز تبدیل نموده است.
دوردست ترین شهرها و مناطق، به آسانی می توانند از طریق خرید بدون واسطه، نسبت به تهیه گشنیز اقدام نمایند. از جمله گیاهان دارویی دارای عطر قوی و طعم مطلوب که کاربردهایی گسترده دارد و حتی به عنوان ادویه ای محبوب استفاده می گردد، تخم گشنیز است.

قیمت گشنیز

قیمت گشنیز خشک در پاکستان

پاکستان را می توان کشوری دانست که مشتری حجم قابل توجهی از گشنیز ایران است. میزا صادرات تخم گشنیز به این کشور بسیار زیاد است.
از همین رو بهای این گیاه در داخل کشور همسایه شرقی ما برای فعالین حائز اهمیت است. و بالعکس نرخ گشنیز ایرانی هم برای مشتریان پاکستانی مهم می باشد.

 

قیمت گشنیز قیمت گشنیز

خرید عمده گشنیز در نهاوند

نهاوند یکی دیگر از شهرهای فعال ایران در زمینه تولید گیاهان دارویی است. این شهر به سب کوهستانی بودن و شرایط جغرافیایی دارای گیاهان دارویی بسیاری است. اما گشنیز اصلی ترین گیاه دارویی این منطقه محسوب می شود. به طوری که درصد قابل توجهی از کشاورزان این خطه به کشت این محصول مشغولند. به عبارتی، نهاوند مرکز خرید گشنیز ایران است. توصیه ما به افراد، استفاده از تخم گشنیز جهت بهره مندی از فواید و خواص آن است. چند نمونه از این خواص به ترتیب زیر است:

  • آرامش دهنده و رفع کننده خستگی
  • تقویت مغز و معده
  • کاهش فشار خون، استرس و اضطراب
  • میکروب کشی
  • جلوگیری از سرایت امراض

در میان انواع مختلف گیاهان دارویی می خواهیم در مورد قیمت گشنیز صحبت کنیم که هم به صورت سبزی در سر سفره به مصرف می رسد و هم اندام دارویی آن که تخم گشنیز است در حوزه گیاهان دارویی کاربرد زیادی دارد. برخی افراد علاقه ای به این گیاه ندارند. غافل از این که گشنیز چه خواصی دارد.

قیمت گشنیز قیمت گشنیز

قیمت گشنیز عمده در حیطه تولید

گشنیز به صورت عمده توسط فروشگاه های گیاهان دارویی و عطاری ها مورد خرید و فروش قرار می گیرد. تخم گشنیز در نقاط مختلف ایران دارای قیمتهای گوناگونی است.
این گیاه دارویی به دلیل تنوع در نوع استفاده و خواص متعدد، مورد مصارف مختلفی قرار می گیرد. قیمت گشنیز در بازارها متفاوت است. که این موارد به سبب ویژگی های آن ها می باشد. عوامل تاثیر گذار به قرار زیر است:

  • کیفیت و نوع تخم گشنیز
  • شهر تولید کننده
  • شرکت تولیدی
  • نوع بسته بندی
  • وزن بسته بندی

فروش گشنیز درجه یک از محل تولید به سراسر ایران توسط پایگاه دُرگیاه انجام میشود.

قیمت گشنیز

خرید و فروش گشنیز در نهاوند

در دیار نهاوند که بالغ بر %65 از نیاز گشنیز کشورمان را برطرف می نماید. خرید و فروش آن به صورت عمده انجام می شود. قیمت گشنیز عمده در بازارها مقرون به صرفه تر است. به همین سبب بیشتر شاهد خرید و فروش عمده در بازار های اینترنتی و شهری هستیم.
قیمت گشنیز عمده در نهاوند و استان همدان ارزان تر از نرخ آن ها در معاملات جزیی می باشد. این گیاه دارویی با توجه به خواص عالی که دارد مورد توجه طب سنتی قرار می گیرد و در زمینه های مختلفی به کار برده می شود. قیمت خرید دانه گشنیز در هفته های اخیر نسبت به ماه های گذشته کاهش داشته است.

قیمت گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گشنیز

قیمت فروش گشنیز تازه سال 98 در نهاوند و بازار تهران

قیمت فروش گشنیز برداشت تازه سال 98 در شهرستان نهاوند و بازار تهران دارای ویژگی …

گیاهان دارویی دُرگیاه