گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت خاکشیر در سال 98

قیمت خاکشیر در سال 98

قیمت خاکشیر در سال 98 در فروش عمده محصول در یک کاهش ناگهانی طی چند روز دچار افت بیش از 35 درصدی گردید و به کمتر از 23000 تومان رسید.

قیمت خاکشیر در سال 98

نرخ فروش خاکشیر 98

در حالی که خاکشیر درجه 1 در هفته های نخستین سال 98 و تا نیمه اردیبهشت دارای قیمتی بیش از 36000 تومان بود، در طی چند روز و طی یک افت بهای کم سابقه، بیشتر از 13000 تومان ارزان شد.
میزان قیمت محصول خاکشیر بستگی به چند عامل دارد، که یکی از مهمترین عوامل حجم تولید آن می باشد. که به طور نمونه؛ اثر این موضوع و کاهش حجم تولید کاملا در سال 97 مشخص گردید. که تبعات قیمتی آن به اوایل سال 98 هم کشیده شد. که در مقطع برداشت به دلیل تولید فراوان محصول در سال جاری، شرایط جدیدی رقم خورد.
حجم برداشتی خاکشیر نقش اصلی را پیرامون نرخ فروش خاکشیر 98 دارد. در سال 97 شرایط به گونه ای پیش رفت که با توجه به افت مصرف خاکشیر در نیمه دوم سال، افزایش قیمت آن نسبت به تابستان قبل چشمگیر بود.

قیمت خاکشیر در سال 98

چگونگی قیمت خاکشیر در سال 98

در نگاهی به چگونگی قیمت خاکشیر در سال 98 طی نیمه اول سال به موارد قابل توجهی بر می خوریم که باز هم نقش پر رنگ وضعیت تولید را نشان می دهد.
با توجه به افزایش نسبی بارش ها در نیمه اول سال آبی 98-97 نسبت به زمان مشابه در سال قبل، شرایطی پدید آمد که نقاط بسیار زیادی از کشور شاهد رشد گیاه خاکشیر بودند و یکی از دلایل اصلی فزونی حجم تولید، همین موضوع است.
در واقع وضعیت مذکور، کاملا با دوره قبل یعنی سال 97 متفاوت بوده است. در طی چند روز ارقام قیمتی در برخی بازارها نظیر بازار تهران در اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت 98 به بیش از 37000 تومان نیز رسید. که به فاصله کمتر از یک ماه، کاهش بها اتفاق افتاد.

قیمت خاکشیر در سال 98

عرضه خاکشیر عمده در سال جاری

عرضه خاکشیر عمده به همه شهرهای ایران در سال جاری نیز به عنوان یکی از فعالیتها و خدمات دُرگیاه در حال انجام میباشد. این امر با قیمت های جدیدی که متوجه خاکشیر است صورت می گیرد. همواره نیز سعی می گردد تا به بهترین نحو ممکن و آنطور که شایسته خریداران است، عمل گردد.
در هفته های نخستین سال از لحاظ نرخ محصول ارزشمند خاکشیر، وضعیتی مشابه ماه ها و هفته های پایانی سال قبل را شاهد بودیم. در این شرایط بسیاری نزول قیمتی را در پایان بهار پیش بینی می نمودند. تا اینکه در نیمه دوم خرداد 98 شرایط ریالی خاکشیر کاملا دگرگون گردید.
شرایط قیمتی پیرامون این محصول در حال حاضر با افت حدود 38 درصدی نسبت به ماه های قبل مواجه است.
در برخی نقاط کشور، مصرف این فراورده به دلیل طولانی بودن ایام گرم سال، در بسیاری ماه ها صورت می گیرد.

قیمت خاکشیر در سال 98 قیمت خاکشیر در سال 98

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید خاکشیر

خرید خاکشیر ارزان قیمت از همدان معدن خاکشیر ایران

خرید خاکشیر ارزان قیمت از همدان معدن خاکشیر ایران در تمام ایام سال جزو خدماتی …

گیاهان دارویی دُرگیاه