گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , آگوست 18 2019
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر ایران / قیمت فروش خاکشیر در پایگاه خاکشیر ایران

قیمت فروش خاکشیر در پایگاه خاکشیر ایران

قیمت فروش خاکشیر در پایگاه خاکشیر ایران نظر به میزان کیفیت آن متغیر است. نکته حائز اهمیت بازار خاکشیر، اختلاف بهای قابل توجه و تقریبا 2 برابری فروش عمده خاکشیر درجه 1 و اعلا با زمان فعلی در سال قبل می باشد. اعداد 15000 تا 18000 تومانی به بالای 33000 در میانه فصل سرد سال 97 رسیده است.

قیمت فروش خاکشیر

قیمت فروش خاکشیر بازار

هم اکنون در هفته های انتهایی سال هستیم، اقسام خاکشیر مرغوب، قیمت هایی از 31000 تا بالغ بر 34000 تومان را دارا می باشند. ورود محصول تولیدی سال 1398 به بازار، شاید بتواند شرایط فعلی را تغییر دهد. تا قبل از برداشت محصول جدید و وارد شدن به بازار، روند حاضر ادامه می یابد. آن هم به طور دقیق قابل پیشبینی نمی باشد که در ماه های آتی وضعیت از چه قرار بوده و میزان تولید چه حجمی است.

قیمت فروش خاکشیر قیمت فروش خاکشیر

خرید از قطب خاکشیر ایران

خرید خاکشیر از کانون و قطب فرآورده خاکشیر در هر زمان و وضعیت قیمتی، نسبت به بازارها با قیمت مطلوب تری صورت می گیرد. اذعان خریدارهای مستقیم خاکشیر از همدان، تأیید کننده این موضوع می باشد. نفع و سودی که شامل تأمین کنندگان آن از مرکزیت خاکشیر ایران می شود، علت خرید مستمر آنان از این ناحیه است.
مجموعه دُرگیاه اصل فعالیت مطلوب تجاری را، رضایتمندی مشتری دانسته و در این مسیر حرکت می نماید.

قیمت فروش خاکشیر

قیمت خاکشیر عمده همدان

خرید عمده خاکشیر در دوره ای نه چندان دور با ارقامی میانگین از 10000 الی 13000 تومان بوده است. در یک سالی که پشت سر گذاشتیم، شتاب بالا رفتن قیمت در مورد خاکشیر، کم سابقه بوده است.
در دوازده ماهی که گذشت، بازار اعدادی چند برابری نسبت به این عددهای مذکور را تجربه کرده است. لازم به ذکر می باشد در سال 1397 در فصل هایی که استفاده از این گیاه دارویی به نحو چشمگیری کاهش پیدا کرد، بهای خرید خاکشیر همدان طی بازه مهر ماه تا اسفند ماه، دقیقاً روندی برعکس با افت مصرف محصول داشت و روالی دائماً افزایشی داشت.

قیمت فروش خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

پخش خاکشیر

پخش خاکشیر از همدان مرکز تولید و فروش خاکشیر ایران

پخش خاکشیر از همدان مرکز تولید و فروش خاکشیر ایران با شرایطی ویژه صورت می …

گیاهان دارویی دُرگیاه