گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 6 2020
خانه / رازیانه تازه / فروش رازیانه تازه همدان آغاز شد

فروش رازیانه تازه همدان آغاز شد

فروش رازیانه تازه همدان پس از اتمام دوره کشت در پایگاه بزرگ تولید و مرکز خرید عمده بادیان آغاز گردیده و با قیمت ویژه امسال در حال انجام می باشد. ارسال محصول بادیانه ایرانی همانند همیشه به کلیه نقاط صورت می گیرد.

فروش رازیانه تازه

خرید رازیانه تازه از قلب تولید در دسترس همگان

با پیشرفت های صورت گرفته و فراگیر شدن امکاناتی نظیر اینترنت که به آسانی می توان به کالاهی مختلفی جهت خرید دسترسی یافت، می شود از این طریق مسیرها و روش های خرید مستقیم گیاهان دارویی را نیز شناسایی کرد.
خرید رازیانه تازه و با کیفیت ایرانی از جمله مواردی است که برای همگان انجام آن از قلب تولید محصول، به راحتی انجام می گیرد.
تازگی و طراوت اقسام گیاه دارویی از ویژگی هایی هستند که بسیاری مشتریان در بازار این محصولات به آن توجه نموده و برخی حتی این مشخصه ها را در اولویت قرار می دهند.
گیاه دارویی بادیان یا رازیانه از این جهت نیز مورد توجه است که کاربرد بسیار خوبی در حفظ و ارتقای وضعیت سلامت پوست و زیبایی دارد.

فروش رازیانه تازه

خرید و فروش رازیانه تازه در کشور

ورود نوع تازه و جدید اجناس به بازار خرید و فروش، خصوصا در حوزه گیاهان دارویی حال و هوای خاصی به بازار آن محصول می بخشد و متقاضیان زیادی نیز خاستار آنند.
خرید و فروش رازیانه تازه در کشور نیز به محوریت همدان انجام می شود. در واقع خریداران از این منطقه که قطب رازیانه می باشد اقدام به خرید بدون واسطه می نمایند.
ورود گیاه دارویی ارزشمند و پرخاصیت رازیانه تازه به بازارها همزمان است با رجوع فعالان حوزه مربوط به فراوری این گیاه جهت خریداری و استفاده از آن به منظور تولید اقسام مختلف محصولات.

فروش رازیانه تازه

قیمت رازیانه در سال 98

مروری بر قیمت رازیانه در سال 98 این را نمایان می سازد که در 7 ماهه نخست، وضعیتی بهتر را از حیث نوسان به نسبت سال 97 شاهد بوده ایم.
می توان تقریبا یک بازه 12000 تا حدود 14000 تومانی را برای هر کیلو رازیانه عمده در ماه های قبل به عنوان نرخ آن اعلام نمود. البته بهای روز ممکن است تفاوت هایی به شکل نزولی یا صعودی نسبت به اعداد ذکر شده داشته باشد.
در شهرهای دیگر کشورمان یعنی نواحی غیر از محل تولید، رقم هایی متفاوت از آنچه ذکر شد را شاهد بوده ایم. در واقع بهای رازیانه در شهرهای کوچک و بزرگ و دور و نزدیک، یکسان نبوده است.
عددهای قیمتی یاد شده به قطب تولید اختصاص دارند.

فروش رازیانه تازه

قیمت فروش عمده رازیانه همدان

اگر از دید مسیر قیمتی طی شده توسط این محصول به یک سال و نیم گذشته بنگریم، متوجه می شویم که ارقام مختلفی این مسیر را پر افت و خیز نموده اند.
قیمت فروش عمده رازیانه همدان در بازارهای مطرحی چون تبریز، مشهد، اهواز، شیراز، اصفهان، تهران و پایگاه تولید همدان، در طی کمتر از دو سال گذشته ارقامی را نشان می دهد که نشان دهنده صعود و فرود نرخ رازیانه در ایام گذشته می باشد.
از یک سال پیش تا کنون نیز می توان به بازه قیمتی 8000 تا بیش از 13000 تومانی اشاره نمود. که در منطقه تولید این ارقام مربوط به هر کیلو رازیانه عمده بوده است.
امروزه جویندگان قیمتهای روز از طرق مختلفی مانند سایتها و شبکه های اجتماعی، به راحتی می توانند به آنچه می خواهند دسترسی یابند.

فروش رازیانه تازه

خرید گیاه رازیانه از محل تولید و بازارهای تهران، اصفهان و شیراز

خریداران عمده رازیانه نسبت به محل های توزیع کلی آن آشنایی خوبی دارند. خرید گیاه رازیانه از محل تولید و بازارهای اصفهان، تهران، شیراز و همچنین دیگر نقاط موجب شده تا مشخص گردد نواحی فعال این حوزه کدامند.
اگز بخواهیم از مزیت های محل تولید بگوییم، نرخ فروش در این محل بیش از بقیه موارد خودنمایی می کند. در واقع بهایی که مورد انتظار خریدار است و می تواند سود مطلوبتری را برای او به همراه داشته باشد.
حجمی که رازیانه به صورت عمده ای در طی سال به شهرهایی چون مشهد، تهران، تبریز، اهواز و چند منطقه دیگر وارد می شود، بیش از سایر منطقه هاست.

فروش رازیانه تازه

مرکز فروش گیاه رازیانه سبز در کشور

چند مدل رازیانه را در کشورها می توان ملاحظه کرد. نوع تولیدی ایران، رازیانه سبز همدانی می باشد. که دارای تولید انبوه در این استان است.
این امر، دیار مذکور را به میانگاه تولید و مرکز فروش گیاه رازیانه در ایران تبدیل نموده است. عرصه ای نامی از این منظر که محل توزیع به همه عرصه ها است.
حوزه ای که دارای کشت وسیع و 90 درصدی این گیاه است، می تواند در حوزه فرآوری محصول نیز پیشتاز باشد. با وجود ظرفیت هایی که برای این امر وجود دارد، تمهیداتی نیاز است تا شاهد وضعیتی بسیار مطلوب تر از شرایط فعلی بود.

فروش رازیانه تازه

بازار رازیانه سال جاری چگونه خواهد بود

پیرو سال های اخیر که گیاهان دارویی مثل رازیانه یا همان بادیان سبز کشورمان، توانسته اند نفوذ بیشتری به بخش مصرفی توسط مردم و همچنین جهت درمان ها و پیشگیری ها داشته باشند، بسیاری امیدوارند سال جاری هم همراه با بازاری پر رونق برای این بخش از بازار باشد.
البته منظور بسیاری از چگونگی حال و هوای محصول در طی ایام پیش رو، مبحث قیمت می باشد که نمی توان به قطعیت اعدادی را در این مورد ذکر کرد.

فروش رازیانه تازه

خرید اینترنتی رازیانه درجه یک

از جمله روش هایی که برای دسترسی به خرید جزئی رازیانه وجود دارد، خرید اینترنتی آن است. رازیانه درجه یک در بسته بندی هایی از 100 گرم تا حجم های بیشتر را مشتریانی به صورت آنلاین و با استفاده از اینترنت خریداری می کنند.
البته ارقامی متمایز را از لحاظ ارزش ریالی بادیان در این روش فروش ملاحظه می کنیم.
اگر نظری به فروشگاه های اینترنتی گیاهان دارویی بیندازیم، ملاحظه می کنیم که ارقامی از 4000 تومان به بالا را برای هر صد گرم از نوع درجه 1 این محصول باید پرداخت.

فروش رازیانه تازه

کیفیت رازیانه و برخی استفاده ها از آن

نگهداری صحیح این گیاه دارویی باعث حفظ کیفیت آن در بلند مدت می شود. هر چه محصول با کیفیت تر باشد قطعا اثردهی بیشتری نیز خواهد داشت و دارای فواید گسترده تری خواهد بود. کیفیت رازیانه ایرانی در آنسوی مرزها هم پرآوازه است.
در داخل و خارج از کشور می توان استفاده های زیادی را برای رازیانه برشمرد. از جمله صنایع غذایی، بهداشتی، داروسازی، کیک و شیرینی پزی، نوشابه سازی و مصارف عمومی در منازل در قالب دمنوش، ادویه و غیره از آن جمله اند.

فروش رازیانه تازه

رازیانه از کجا بخرم

با وجود اینکه محل خرید گیاهان دارویی در شهرها مشخص هستند، اما برخی به منظور اینکه بتوانند مراکزی بهتر را شناسایی نمایند، اقدام به جستجوی مراکز خرید گیاه دارویی مد نظر خود می نمایند.
یکی از سوالاتی که از جانب بعضی از مشتری ها مطرح می شود این است که رازیانه از کجا بخرم ؟
واقعیت این است که نقاطی که عرضه اقسام گیاه دارویی چون رازیانه در آن ها مرسوم است، به قرار زیر هستند:

  • بازار شهری (بازار سنتی مستقر در شهرهای متعدد)
  • فروشگاه های اینترنتی
  • شرکت های پخش و توزیع گیاهان دارویی
  • فروشگاه های گیاهان دارویی سطح شهر (عطاری ها)
  • خاستگاهه تولید رازیانه کشور (به صورت عمده)

فروش رازیانه تازه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه

فروش گیاه رازیانه سبز از گستره تولید

فروش گیاه رازیانه سبز و اعلا از استان همدان و گستره تولید این گیاه درمانگر …

گیاهان دارویی دُرگیاه