گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , فوریه 16 2020
خانه / خاکشیر تازه / فروش خاکشیر تازه سال 98 از تولید با قیمت ویژه امسال

فروش خاکشیر تازه سال 98 از تولید با قیمت ویژه امسال

فروش خاکشیر تازه سال 98 با قیمت ویژه امسال که با دگرگونی وضعیت تولید همراه بوده است، آغاز شد. دُرگیاه همچنان همانند سابق در عرضه محصولات، قیمت و کیفیتی که خریداران از موضع تولید انتظار دارند را در دستور کار خود دارد.

فروش خاکشیر

فروش خاکشیر تازه همدان با شرایط قیمتی جدید

با فرا رسیدن نیمه دوم فصل بهار و با ورود به خرداد ماه، خاکشیر همدان وارد بازار گیاهان دارویی می شود. پس از این دوره، قیمت های جدید محصول نیز با ورود خاکشیر برداشت شده تعیین می گردد. این برهه در تمامی استان ها همزمان است با شروع اوج گیری مصرف و بازار خاکشیر.
فروش خاکشیر تازه همدان که همواره طرفداران بسیار زیادی در بازار داشته است، با شرایط جدید قیمتی و با فصلی دیگر از چگونگی تولید و بهای محصول، شروع گردیده است. موعدی که بازار انتظار آن را کشیده و به خریداران وعده ورود خاکشیر نو را از قبل داده است.

فروش خاکشیر

قیمت خاکشیر سال 98 در انواع کیفی

در حال حاضر به صورت دقیق تری می توان راجع به قیمت های روز اظهار نظر کرد. زیرا دوره تولید به اتمام رسیده و این محصول نیز پس از انجام عملیات مربوط به سورتینگ، روانه مراکز فروش شده است. نکته ای که بسیاری انتظار آن را داشته اند، تحقق یافته و نسبت به اسفند و فروردین ماه گذشته، خاکشیر افت قیمت داشته است.
قیمت خاکشیر سال 98 در انواع کیفی مختلفی دارای اعداد گوناگونی است. داشتن تنوع در کیفیت موضوعی است که مشتریان خواهان آنند تا گزینه های مختلفی را برای انتخاب محصول مورد نظر داشته باشند.

فروش خاکشیر

مقایسه قیمت خاکشیر اعلا در سال 97 و 98

در طول 12 ماه مربوط به ورود خاکشیر سال 97 به بازار تا ورود خاکشیر 98، نوع اعلا و زرین محصول دارای قیمتی بیش از انتظار مشتریان بوده است. افزایش قیمت بیش از 50 درصدی در نیمه دوم سال گذشته شامل خاکشیر اعلا و دیگر انواع خاکشیر در بازار گردید.
مقایسه قیمت خاکشیر درجه یک و اعلا در سال های 97 و 98 مشخص می کند که وجه تمایز ناشی از این قیاس، از مسأله تولید ناشی می گردد.
در حال حاضر حجم بیشتری از خاکشیر اعلای ایرانی در انبارها موجود می باشد.

فروش خاکشیر

خرید خاکشیر همدان از جایگاه تولید

همچنان روش خرید عمده بسیاری از همکاران، تأمین از مرکز و جایگاه تولید داست. در واقع خرید خاکشیر همدان از عرصه ای که سالانه هزاران تن از محصول را بعد از تولید انبوه، روانه بازار فروش می نماید.
تکاپوی خاصی را در ایام تولید می توان در منطقه ملاحظه نمود. با توجه به مقطعی بودن دوره اوج مصرف این محصول، این حجم فعالیت و جنب و جوش، طبیعی می باشد.
میزان خاکشیر تولیدی ایران به حدی است که ظرفیت صادرات خاکشیر ایران نیز وجود دارد. بسیاری از کشورهای منطقه و دیگر کشورها، این محصول کشورمان را بسیار می پسندند. به طوری که همواره خواستار خاکشیر مرغوب ایرانی اند.

فروش خاکشیر

قیمت خاکشیر کیلویی چند در محل تولید به فروش می رسد

سوال کنندگان در خصوص بهای خاکشیر در محل تولید بسیار زیادند. مخصوصا در نیمه نخست هر سال که دوره  فراوانی و ورود حجم زیادی از این گیاه دارویی به بازار است.
“قیمت خاکشیر کیلویی چند در محل تولید به فروش می رسد؟” برای دریافت پاسخ این سوال می توانید از طریق راه های ارتباطی، با ما تماس بگیرید.

فروش خاکشیر

فروش خاکشیر شیراز مشهد همدان اصفهان و همدان

استان های زیادی پیرامون گیاهان دارویی در کشورمان فعال تر از سایر مناطق هستند. می توان در این راستا به شهرهایی نظیر تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و همدان اشاره نمود.
خاکشیر نیز دارای نقش بسیار پر رنگی در حوزه گیاهان دارویی این شهرها دارد. فروش خاکشیر عمده در شهرهای مذکور، میزان قابل توجهی از فعالیتها را خصوصا در فصل مربوطه، معطوف خود می نماید.

فروش خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر

قیمت خاکشیر سال 98 و پایان شرایط قیمتی خاکشیر 97

قیمت خاکشیر سال 98 متفاوت است. پایان شرایط قیمتی فروش خاکشیر 97 که تا اوایل …

گیاهان دارویی دُرگیاه