گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , فوریه 15 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت خرید رازیانه همدان در سال 97

قیمت خرید رازیانه همدان در سال 97

قیمت خرید رازیانه در همدان طی ایام مختلف و همچنین عوامل تعیین کننده آن متفاوت هستند. این موضوع در سال ۹۷ بیشتر مشخص گردید. در این سال قیمت گیاه دارویی رازیانه در ابتدای سال، میانه تابستان و اواسط پاییز کاملا متفاوت بود. در بازه زمانی مذکور بهای ۵۰۰۰ الی ۱۳۰۰۰ تومانی جالب توجه است. به طور کلی سیر افزایشی قیمت آن از اوایل تابستان آغاز و تا اواسط پاییز ادامه داشت.
ارسال مستقیم این محصول از خاستگاه تولید آن به سراسر ایران، جزو خدمات اصلی ماست.

قیمت خرید رازیانه قیمت خرید رازیانه

قیمت خرید رازیانه همدان

این رازیانه مرغوب ایرانی در سال جاری با قیمت حدود دو برابری نسبت به سال پیش عرضه می گردد. کاهش حجم برداشت رازیانه توسط کشاورزان آن در سال ۹۷ چشمگیر بوده است. از آنجا که حجم محصول با قیمت آن در ارتباط است، رازیانه نیز با توجه به این موضوع در سال جاری دچار افزایش قیمت گردید. که این موضوع را می توان در بازار کاملا مشاهده نمود. در حال حاضر و در روزهای ابتدایی فصل زمستان مرکز دُرگیاه نوع درجه یک این محصول را با قیمت ۱۲۵۰۰ تومان عرضه می نماید. ارقام مذکور مربوط به قیمت رازیانه در همدان می باشند.

قیمت خرید رازیانه قیمت خرید رازیانه

خرید رازیانه در سال ۹۷

خرید رازیانه در سال ۹۷ تحت تأثیر قیمت این گیاه دارویی صادراتی بوده است. بسیاری جهت خرید در انتظار کاهش و افت چشمگیر قیمت هستند. در حالی که در این میان می بایست کاهش حجم محصول نسبت به سال قبل را نیز در نظر داشت. در چند سال گذشته افت و خیز قیمت خرید این گیاه را به دلایل مختلف شاهد بوده ایم. که البته ارتباط همیشگی عرضه و تقاضا در بازار، در خصوص رازیانه نیز صادق بوده است.

قیمت خرید رازیانه قیمت خرید رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش گیاه رازیانه

قیمت رازیانه کیلویی 11000 الی 11900 تومان

قیمت رازیانه کیلویی در هنگامه ابتدای نیمه دوم زمستان 11000 تا 11900 تومان می باشد. …

گیاهان دارویی دُرگیاه