گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 6 2020
خانه / رازیانه سبز / تولید کننده رازیانه سبز همدان

تولید کننده رازیانه سبز همدان

دُرگیاه به عنوان تولید کننده رازیانه مرغوب و سبز همدان این محصول را از مرکز خرید و فروش عمده رازیانه ایران به کل نقاط عرضه می نماید.

تولید کننده رازیانه

فروش رازیانه سبز همدان

از جمله امور جاری و مهم در سومین قطب گیاهان دارویی کشور فروش رازیانه سبز و توزیع سراسری آن می باشد. همدان یکه تاز عرصه تولید با حجم بالغ بر 90 درصدی بوده و شرایط اقلیمی این بخش از کشور سبب ایجاد شرایطی ایده آل برای کشت این محصول گشته است.
خریداران زیادی با آگاهی از این موارد، قلب تولید رازیانه را برای تهیه رازیانه مورد نیاز بر می گزینند. به نوعی خرید مستقیم را به سایر روش ها ترجیح داده و با این انتخاب خود مطلوبیت ها و ویژگی های مثبت ناشی از خرید بی واسطه را که نصیبشان شده را تأیید می نمایند.

تولید کننده رازیانه

تولید کننده رازیانه در ایران

از منظر منطقه ای استان همدان واقع در غرب ایران تولید کننده رازیانه کشورمان بوده و این محصول بخشی از تولیدات حوزه گیاهان دارویی و حوزه کشاورزی در آن ناحیه است.
دیاری که نام آن با نام رازیانه ایرانی در هم آمیخته و سبب شهرت جهانی محصول مختص این خطه شده است. اگر بخواهیم از دید گستردگی فواید و همچنین تنوع قابلیت های گیاهان دارویی به آن ها بنگریم، قطعا یکی از اقلامی که در بر دارنده این ویژگی ها می باشد، رازیانه است.
پس از آنجا که ظرفیت رشد و تقویت تولید این گیاه در کشور وجود دارد، می توان بر گسترش کمی و کیفی بازار داخلی و خارجی رازیانه و فراورده های آن امیدوار بود.

تولید کننده رازیانه

خرید رازیانه در تهران و سایر شهرها به صورت مستقیم از قلب تولید

استقرار مهم ترین مرکز تجاری کشور در تهران سبب شده تا بسیاری افراد و مجموعه ها کالاها و محصولات مورد نیاز را از این مکان که اکثر اجناس را دارا می باشد، تهیه کنند. از جمله این اقلام می توان به گیاهان دارویی اشاره نمود.
خرید رازیانه در تهران می تواند هم از بازار بزرگ پایتخت صورت بگیرد و هم به صورت عمده مانند بسیاری فعالان، از عرصه تولید همدان انجام شود.
در بین اشخاص، شرکت ها و دیگر فعالان سایر شهرهای کشور نیز بسیارند انتخاب کنندگان روش خرید مستقیم رازیانه از قلب تولید و فروشندگان حاضر در حیطه کشت آن.

تولید کننده رازیانه

قیمت فروش رازیانه در سال جاری

سال جاری بر خلاف سال قبل که در سه ماهه نخست آن همچون ماه های پایانی سال قبل تر، شاهد ثبات در بهای رازیانه و از ابتدای تابستان نظاره گر آغاز سیر صعودی قیمت بودیم، روال دیگری را پیمود.
قیمت فروش رازیانه در سال جاری از نخستین روزها تا اتمام نیمه نخست، روندی صعودی داشته است. البته این افزایش قیمت در پایان ماه ششم سال نسبت به 6 ماه قبل 10 الی 15 درصد بوده است.
هم اکنون و پیش از آغاز برداشت، نرخ عمده هر کیلو رازیانه سورت بیشتر از 13000 تومان است.
برای جویا شدن و آگاهی از قیمت روز با ما ارتباط بگیرید.

تولید کننده رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com
گیاهان دارویی دُرگیاه