گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 6 2020
خانه / رازیانه ایران / بازار فروش رازیانه نفیس و برتر ایران

بازار فروش رازیانه نفیس و برتر ایران

بازار فروش رازیانه نفیس و برتر ایرانی در سال های اخیر فراز و فرودهایی را تجربه نمود. اهم این فراز و فرود از لحاظ حجم تولید و قیمت محصول بوده است. در این بین، برخی سال ها همراه با نارضایتی کشاورزان این حوزه بوده است.

بازار فروش رازیانه

فروش عمده رازیانه سبز

قیمت مناسب سبب شده متقاضیان خرید عمده رازیانه سبز ، کانون تولید آن در همدان را برای تهیه کالای مورد نیازشان انتخاب نمایند. سایر فروشندگان عمده این گیاه معطر در دیگر استان ها، نمی توانند در قیمت عمده رازیانه با مراکز عرضه آن در همدان رقابت نمایند.

بازار فروش رازیانه بازار فروش رازیانه

خرید رازیانه عمده

خرید رازیانه یا بادیان ایرانی در حجم های مختلفی امکانپذیر است اما کسانی که قصد تهیه آن از مرکز تولید را دارند، جزو خریداران عمده می باشند. یکی از مصارف این گیاه خوش عطر و طعم، در کنار انواع مصارف دارویی و عمومی، استفاده بعنوان دمنوش گیاهی با هدف بهره مند شدن از خواص سرشار آن است.

بازار فروش رازیانه بازار فروش رازیانه

بازار فروش رازیانه ایران

از لحاظ ترتیبی، اولین بازار فروش رازیانه کشور در منطقه تولید آن در همدان شکل می گیرد. به طوری که مراکز مربوطه اقدام به فروش عمده و توزیع آن به سراسر کشور و حتی خارج از مرزها می نمایند. این محصول پس از اینکه به بازارهای سنتی گیاهان دارویی در کل کشور منتقل گردید، سپس در فروشگاه های سطح شهرها پخش می شود و به دست مصرف کنندگان می رسد.
دُرگیاه به عنوان مرکزی که رازیانه را به صورت تخصصی عرضه می کند، قیمت و کیفیت مورد انتظار مشتریان را در دستور کار خود دارد.
جهت اطلاع از قیمت روز فرآورده های این مجموعه، از جمله رازیانه، با ما در ارتباط باشید.

بازار فروش رازیانه بازار فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه

فروش گیاه رازیانه سبز از گستره تولید

فروش گیاه رازیانه سبز و اعلا از استان همدان و گستره تولید این گیاه درمانگر …

گیاهان دارویی دُرگیاه