گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
خانه / رازیانه همدان / قیمت رازیانه خشک و مرغوب همدان

قیمت رازیانه خشک و مرغوب همدان

قیمت رازیانه خشک دچار تغییر شده است. ارقام 9500 تا افزون بر 12500 تومانی خرید و فروش بادیان سبز ایرانی در یک سال گذشته، پس از ورود محصول تازه قیمت جدید خود را یافته است.

قیمت رازیانه خشک

قیمت رازیانه خشک همدان

چه ملاکهایی تعیین کننده قیمت رازیانه خشک در همدان هستند؟ این سوال ممکن است برای بسیاری مطرح گردد.
کشاورزان و تولید کنندگان در دوره کشت یعنی کاشت، داشت و برداشت محصول هزینه های مختلفی را انجام می دهند. در این راستا می توان به هزینه ماشین آلات که برای عملیات مربوطه استفاده می گردند، اشاره نمود.
هزینه های مربوط به ادوات کشاورزی، مزد کارگران و غیره جزو مواردی هستند که کشاورزان متقبل می شوند. در نهایت موارد ذکر شده یکی از عوامل تعیین نرخ فروش محصول رازیانه هستند.
هزینه های مربوط به سورت و بسته بندی نیز محاسبه شده و در این موضوع مهم هستند. در دو سال گذشته بهای بادیانه یا  همان رازیانه سبز و خوش عطر ایرانی از صعود و فرود کم سابقه ای برخوردار بود.
در مدت ذکر شده هر کیلو نوع سورت گیاه به 4500 و 13000 تومان هم رسید. که اختلاف عددی زیادی را نشان می دهد.

قیمت رازیانه خشک قیمت رازیانه خشک

خرید رازیانه تازه و مرغوب

موضوع خرید رازیانه تازه در این نوشته به محصول عمده می پردازد. در واقع عرضه این گیاه مرغوب توسط تولید کنندگان، از چند کیسه تا حجم تناژ صورت می گیرد.
چندی است با ورود نوع تازه بادیان به بازارها، مشتریان به رازیانه تازه همدان دسترسی یافته و در حال تهیه آن می باشند.
مرغوبیت رازیانه همدان سالهاست موجب حضور پر رنگ آن در بازار خارجی نیز شده است. رازیانه همدان در حجم تولید و برتری کیفی، در سطح کشور بدون رقیب است.
استفاده از این گیاه بی نظیر در صنایع و حوزه های مختلف، نشان دهنده ارزش آن است. استفاده های دارویی تنها بخشی از کاربردهای متنوع این محصول است.
همچنین با توجه به طبع گرم این گیاه دارویی، علاوه بر اینکه در حوزه عرقیات گیاهی نیز رازیانه مصرف فراوانی دارد، یکی از دمنوش های پر طرفدار و محبوب در بین مردم است.

قیمت رازیانه خشک

بازار فروش عمده رازیانه در کشور

رضایت از بازار فروش رازیانه عمده بستگی به عواملی دارد که این عوامل می توانند موجب رونق بازار رازیانه در کشور شوند یا اینکه عکس این حالت اتفاق بیفتد.
عواملی دخیل نظیر شرایط کلی اقتصادی می توانند بر بازار گیاهان دارویی هم تأثیر بگذارند. افت و خیز قیمتی، عرضه و تقاضا، کاهش یا افزایش تولید، نوسان قیمت ها و دیگر عبارات را گاه از طریق رسانه ها می بنیم و می شنویم و می خوانیم که همگی اینها با هم ارتباط دارند.
یکی از شرایطی که در بازار می تواند با بروز خود سبب ایجاد نارضایتی شود، نوسانات قیمتی است. چه بسا فعالانی که در این شرایط اختلالات زیادی در فعالیتشان ایجاد می شود.
بازار گیاه رازیانه در چند ناحیه از کشورمان برجستگی بیشتری دارد. این نواحی اغلب بازارهای بزرگ مستقر در کلانشهرها می باشند.

قیمت رازیانه خشک

قیمت عمده رازیانه در سال 98

قیمت رازیانه عمده یک وجه مهم در زمان خرید یا فروش بوده که می بایست متناسب با کیفیت موجود باشد. سال 98 در حالی از نیمه گذشت که با ورود رازیانه امسالی به بازار همراه بوده است.
نرخ عرضه این گیاه دارویی به صورت عمده در سه ماهه منتهی به برداشت محصول بیش از 50 درصد نیبت به سال قبل افزایش داشته است.
بهای رازیانه سبز در سال نود و هشت از نرخ متوسط دوازده هزار تومان تومان آغاز گردید. تابستان به بالای دوازده هزار و پانصد تومان رسید. در ادوار قبل مقطع تولید بر نرخ آن اثر گذار بوده است.
بازار بر مبنای قیمت جدید مقر تولید، نرخ را تعیین می کند. رقم های ذکر شده مرتبط با توزیع عمده اقلیم تولید انبوه میباشند.

قیمت رازیانه خشک

خرید عمده رازیانه از کانون تولید

ارقام اعلامی در خصوص خرید عمده رازیانه که از طریق منابع مختلف قابل دسترسی اند، عددهای مختلفی را نشان می دهد.
ارسال عمده بادیان ایرانی توسط این مجموعه، از کانون تولید و پهنه کشت آن در همدان صورت میگیرد. رازیانه با قیمت ارزان زمانی برای خریداران مقبول واقع می شود که کیفیت مد نظر را دارا بوده و نظر خریدار جلب شود.
تمام مناطق و جای جای نقاط می توانند مقصد ارسال رازیانه توسط دُرگیاه باشند. خرید بادیان در انواع کیفی با نرخی کمتر از بازارهای گیاهی سنتی صورت می گیرد.
همه متقاضی های خرید مستقیم محصول می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در بخش تماس با ما، از قیمت روز مطلع گردند.

قیمت رازیانه خشک

قیمت فروش رازیانه در بازار

اعداد اعلامی برای قیمت فروش رازیانه طی زمان ممکن است تغییر نموده و این مجموعه همواره آمادگی پاسخگویی به ارتباطات گرفته شده جهت استعلام قیمت روز را دارد.
لازم به ذکر است از ابتدای سال که رازیانه موجود در بازارها مربوط به تولید دوره قبل بوده، این محصول دارای عدد فروش 12000 تومانی بوده است.
در پایان سه ماهه نخست 98 بهای فروش محصول به بیش از 12200 تومان رسید و در میانه تابستان نیز از رقم 12800 تومان گذشت.
مشخص می باشد که نمودار نرخ محصول صعودی بوده است. که این رویه از بیش از یک سال قبل شروع گردیده و تا به حال هم ادامه دارد.
در نیمه دوم سال نود و هشت بهای رازیانه تحت تاثیر وضعیت تولید، دارای یک مسیری جدید می باشد.

قیمت رازیانه خشک

نقش فواید محصول در فروش گیاه رازیانه

در این فرصت نمی توان به تفصیل به تک تک فواید محصول پرداخت. اما به طور کل، خواص گسترده گیاه رازیانه از اهمیتی برخوردار است که باعث شده تا منابع بسیاری به شرح کامل آن بپردازند.
نقش و تاثیری که فواید بی نظیر رازیانه می تواند بر بازار و رونق خرید و فروش داشته باشد، مشخص است.
شناخت بیشتر و بهتر مردم نسبت به اینکه رازیانه چه نقش مهمی در سلامت و بهبود یا پیشگیری بیماری ها دارد، می تواند موجب جایگزین شدن این داروی طبیعی با انواع شیمیایی داروها گردد.
یکی از نکات مثبت گرایش به گیاهان دارویی، دوری از عوارض منفی داروهای شیمیایی است.
نهایتا اینکه رجوع به بازارها جهت تهیه آن، موجب افزایش فروش گیاه رازیانه خاهد شد.

قیمت رازیانه خشک قیمت رازیانه خشک

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز رازیانه

خرید عمده رازیانه با قیمت ارزان

خرید عمده رازیانه از ناحیه ای که قطب تولید انبوه آن است، یا به عبارتی …

گیاهان دارویی دُرگیاه