گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , می 26 2020
خانه / گیاهان دارویی / فروش مستقیم گیاهان دارویی همدان از محل تولید

فروش مستقیم گیاهان دارویی همدان از محل تولید

فروش مستقیم گیاهان دارویی از محل تولید به سراسر کشور از طریق پایگاه فروش عمده دُرگیاه با کیفیت و قیمتی مطلوب صورت می گیرد. این محصولات شامل رازیانه ، تخم گشنیز و خاکشیر می باشند. همدان از گذشته های دور به عنوان یکی از قطبهای اصلی گیاهان دارویی ایران شناخته شده است.

فروش مستقیم گیاهان دارویی

فروش مستقیم گیاهان دارویی رازیانه، تخم گشنیز و خاکشیر

استان همدان به عنوان مرجع تولید رازیانه، بیش از 90 درصد از این گیاه دارویی ارزشمند کل کشور را تأمین می کند. فروش رازیانه سبز همدان یکی از خدمات ماست. این استان با تولید 65 درصد از تخم گشنیز کشور، به عنوان خاستگاه این گیاه دارویی پر خاصیت مطرح است. عرضه تخم گشنیز عمده به کلیه استانها نیز یکی از خدمات ما محسوب می شود. آوازه خاکشیر همدان نیز همانند سایر گیاهان دارویی پر شمار این دیار، از مرزها نیز فراتر رفته است. همدان را معدن خاکشیر ایران نامیده اند.

فروش مستقیم گیاهان دارویی

فروش مستقیم و پاسخ به خواست مشتریان

بسیاری از فعالان حوزه گیاهان دارویی، خواستار تأمین محصولات مورد نیاز خود از مبدأ تولید هستند. این مجموعه با هدف پاسخ شایسته به این خواست و جلب رضایت و اعتماد متقاضیان و مشتریان گرامی، امکان خرید مستقیم گیاهان دارویی مذکور را فراهم نموده است.
مرکز دُرگیاه آماده همکاری با کلیه افراد و مجموعه های فعال در این حوزه می باشد.
در صورت تمایل می توانید از طریق شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، گوگل پلاس و توییتر نیز ما را دنبال کنید.

فروش مستقیم گیاهان دارویی

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com
گیاهان دارویی دُرگیاه