گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , ژانویه 27 2020
خانه / دانه گشنیز / قیمت دانه گشنیز در محل تولید آن

قیمت دانه گشنیز در محل تولید آن

قیمت دانه گشنیز یا تخم گشنیز در منطقه ای که کشاورزان آن را تولید می کنند مشخص می گردد. نوسانات قیمتی این گیاه دارویی همچنان ادامه دارد. در نیمه اول دی ماه 97 قیمت عمده گشنیز توپی درجه یک 12500 الی 13200 تومان بوده است. این رقم ها مربوط به استان همدان و مرجع تولید این گیاه می باشد.

قیمت دانه گشنیز قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز

همانطور که ذکر شد ناحیه ای که کشت این محصول صورت می گیرد، تعیین کننده قیمت آن نیز می باشد. که قیمت گذاری نیز بستگی به عوامل مختلفی دارد. در کل، میزان بهای انواع گیاهان دارویی که از نظر تعداد بسیار گسنرده نیز می باشند متأثر از شرایط گوناگونی است. تخم گشنیز هم اینچنین است. برای مثال؛ در دو سال 96 و 97 برخی عوامل خاص پیرامون این محصول موجب شد، قیمت کاملا متفاوتی را در دو سال ذکر شده شاهد باشیم. به طور میانگین، تخم گشنیز در سال جاری نسبت به سال پیش، بیش از 2.5 برابر افزایش قیمت داشته است.

قیمت دانه گشنیز قیمت دانه گشنیز

قیمت گشنیز در محل تولید

تمام مواردی که در خصوص قیمت گشنیز از جمله قیمت آن ذکر می شود، مربوط به مرجع تولید آن در استان همدان می باشد. زیرا مرکز دُرگیاه این محصول باارزش را از این استان به سراسر کشور عرضه می نماید. در نیمه اول دی ماه 97 میانگین قیمت گشنیز توپی مرغوب 12800 تومان بوده است. این گیاه همچنان دارای عدم ثبات قیمتی است.
جهت اطلاع از قیمت روز این محصول می توانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت دانه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

ویژگی قیمت خرید و فروش گشنیز نهاوند در سال 98

خرید و فروش گشنیز نهاوند با ویژگی های قیمت جدید در سال 98 پس از …

گیاهان دارویی دُرگیاه