گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , آگوست 18 2019
سرخط خبرها
خانه / دانه گشنیز / قیمت دانه گشنیز در کانون گشنیز ایران

قیمت دانه گشنیز در کانون گشنیز ایران

قیمت دانه گشنیز ارقامی مختلف را طی یک سال گذشته و ماه های اخیر تجربه نموده است. بهای گشنیز توپی درجه یک در اواخر سال پیش کمتر از 5000 تومان بود. این رقم در ابتدای سال جاری نیز ثابت بود. با پایان یافتن فصل بهار، سیر افزایشی آن آغاز گردید. تا جایی که در مقاطعی از مهر و آبان این رقم از 14000 تومان نیز گذشت.
کاهش نسبی از اواخر پاییز موجب شد تا در نیمه اول زمستان عدد فروش گشنیز بین 11000 تا 12600 تومان در نوسان باشد.

قیمت دانه گشنیز

خرید گشنیز از کانون تولید

بحث قیمت هر محصول را می توان مهمترین موضوع برای خریداران و فروشندگان دانست. محل خرید گشنیز در این بین مهم می باشد. منطقه ای که به منظور تأمین تخم گشنیز انتخاب می شود، می تواند موجب برآورده شدن توقع خریداران گردد یا اینکه بر عکس این حالت رخ دهد.
امری که واضح است، قیمت ارزان گشنیز در پایگاه تولید آن نسبت به سایر مناطق کشور است. خرید مستقیم گشنیز از کانون تولید گشنیز کشور می تواند از لحاظ ریالی به صرفه تر از دیگر مکان ها باشد.

قیمت دانه گشنیز قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در بازار

با توجه به اینکه دانه گشنیز یا تخم گشنیز که اندام دارویی این گیاه بوده و یکی از گیاهان دارویی اصیل می باشد، از قدیم همواره مورد مصرف بوده و جهت بسیاری بیماری ها جهت پیشگیری و درمان، مورد تاکید قرار می گرفته است. از این رو بازارها از گذشته های دور شاهد جایگاه ثابت آن در بین اقلام گیاهی بوده اند. رونق گشنیز در بازار همواره وابسته به چند عامل، در سال های اخیر، دارای افت و خیز بوده است.

قیمت دانه گشنیز

قیمت روز گشنیز

نظر به عدم ثبات بهای بسیاری محصولات در ایام گذشته و جاری، در خصوص جویا شدن از قیمت روز گشنیز از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید. تغییرات قیمتی گشنیز در سال جاری گاه به شکل روزانه نیز اتفاق افتاده است.

قیمت دانه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید و بازار تهران

قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید و بازار تهران یکسان نیست. مقایسه قیمت فروش گشنیز …

گیاهان دارویی دُرگیاه