گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , می 25 2020
خانه / گشنیز تازه / قیمت فروش گشنیز تازه سال 98 در نهاوند و بازار تهران

قیمت فروش گشنیز تازه سال 98 در نهاوند و بازار تهران

قیمت فروش گشنیز برداشت تازه سال 98 در شهرستان نهاوند و بازار تهران دارای ویژگی هایی است که نشان دهنده شباهت از نظر شرایط کلی بها و عدم شباهت از نظر نرخ فروش می باشد.

چگونگی قیمت عمده گشنیز در نهاوند

اصلی ترین، مهم ترین و یا به عبارتی پر چالش ترین مسأله ای که در تمام دوره ها در زمان تولید و یا هفته های ابتدایی پس از برداشت محصول تخم گشنیز مطرح بوده و بحث های زیادی در پیرامون آن شکل می گیرد، قیمت آن است.
ارزش ریالی عمده گشنیز را می توان موضوعی دانست که بخش زیادی از رضایت یا عدم رضایت تولید کنندگان این گیاه دارویی و کشاورزان مربوطه، بستگی به آن دارد.
موضوعات پیش آمده در ادوار قبل هم به خوبی نشان دهنده صحت مطلب ذکر شده می باشد. چه بسا زمان هایی که این امر موجبات خشنودی و یا عدم خشنودی فعالان، از بخش تولید گرفته تا عرضه گیاه، را فراهم نموده است.

قیمت فروش گشنیز

قیمت فروش گشنیز توپی و لپه ای در سال 98

امسال نیز همچون هرسال از هفته ها پیش از آغاز شدن ایام تولید، همکاران منتظر مشخص شدن قیمت فروش گشنیز در انواع و اقسام مختلف آن بوده اند. تا با علم و آگاهی کامل بتوانند نسبت به خرید و فروش محصول اقدام نمایند.
در مورد سال 1398 و حال و هوای پیرامون محصول گشنیز مواردی را در روزهای گذشته مطرح نمودیم. فروش گشنیز توپی و لپه ای در این سال نیز همانند همیشه بخش جدا نشدنی حوزه گیاه دارویی خواهد بود.
باز هم استان هایی در داخل کشور بیش از سایر استان ها در خرید این محصول پیشقدم خواهند بود. ثبات، صعود یا فرود قیمتی در یک دهه اخیر توانست سبب بروز شرایطی خاص برای این کالای صادراتی کشور گردد.

قیمت فروش گشنیز

مرکز خرید و فروش گشنیز تازه کشور

بازارهای ثانویه خرید و فروش گشنیز در سطح کشور بسیارند. البته در برخی شهرها به علت استفاده زیاد، شاهد بازارهای پویاتری برای گشنیز هستیم.
اما لقب مرکز خرید و فروش گشنیز تازه کشور را با توجه به استقرار گستره تولید انبوه و هزاران تنی آن، نمی توان به غیر از نهاوند برای نقطه ای دیگر به کار برد.
استان همدان حرف اول میزان کشت را در این حوزه می زند. در کنار مصرف کنندگان داخل، مشتریان غیر ایرانی زیادی سالانه از خواص بی نظیر گشنیز ایرانی بهره مند می شوند و صادرات گشنیز همواره صورت می گیرد.

قیمت فروش گشنیز

میزان قیمت روز خرید گشنیز از بازار تهران

در بین بازارهای داخل ایران، در کنار تمام بخش ها، در حوزه گیاهان دارویی نیز بازار تهران نقش به سزایی را از بسیاری لحاظ دارد. بسیاری خرید گشنیز را از این مکان و بازار مرجع انجام می دهند.
از همین رو میزان قیمت روز آن در بازار تهران نیز دارای اهمیت بوده و هست. فراگیر بودن مصرف تخم گشنیز در بین اغلب اقوام ایرانی، دلیل موجود بودن آن در همه مناطق است. عطر و طعمی خاص و دلپذیر موجب شده تا حجم زیادی صرف کاربردهای غذایی گردد.

قیمت فروش گشنیز

بررسی خرید عمده گشنیز در استان های جنوبی و جنوب شرقی ایران

نیمه جنوبی ایران و خصوصا نوار جنوبی و بخش جنوب شرق، نواحی پر مصرف تری نسبت به بقیه مناطق هستند. از گذشته نیز اینچنین بوده و این امر نسل به نسل در ذائقه مردمان این دیارها ادامه داشته است.
این موضوع دلیلی شده تا خریداران عمده بسیاری در شهرهای این قسمت ها سالانه اقدام به خرید مستقیم از نهاوند نمایند. عرضه انواع شکسته و سالم گشنیز به سیستان و بلوچستان، خوزستان، بوشهر، فارس، هرمزگان، یزد و غیره، بخش مهمی از فروش آن در قطب تولید است.

قیمت فروش گشنیز

نقش افزایش تولید تخم گشنیز بر بازار آن

همانطور که ذکر گردید، در سالیان گذشته انواع بازار این گیاه دارویی را تجربه کرده ایم. نقش کاهش تولید در قیمت و همچنین نقش افزایش آن بر نرخ داد و ستد، در دوره های مختلف بروز نموده است.
تخم گشنیز را می توان گیاهی خاص دانست، از این بابت که مقدار قابل توجهی از آن روانه کشورهای همسایه می گردد. به این صورت که آنان به مشتریانی همیشگی برای آن تبدیل شده اند.

قیمت فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش گشنیز

ویژگی های قیمتی قلمرو تولید و مرکز فروش گشنیز ایران

مرکز فروش گشنیز در ایران با ظرفیت و توان هزاران تنی تولید و برتری ها …

گیاهان دارویی دُرگیاه