گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , می 23 2020
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت خرید گشنیز درجه یک نهاوند

قیمت خرید گشنیز درجه یک نهاوند

قیمت خرید گشنیز در نهاوند به صورت عمده مطرح می شود. میانگین قیمت 10000 تومانی مربوط به خرید عمده انواع گشنیز درجه یک از گستره تولید طی هفته های بعد از برداشت می باشد.

قیمت خرید گشنیز

فروش گشنیز از استان همدان به بازار داخلی و خارجی

طبق آمار موجود که مسئولین مربوطه معمولا هر سال همزمان با ایام برداشت گشنیز اعلام می نمایند، استان همدان تولید کننده حدود 70 درصد از تخم گشنیز داخل کشورمان می باشد. از این منظر، استان کرمانشاه رتبه دوم را دارد.
دیگر نقاط نیز در حجم های بسیار کمتر و به طور پراکنده اقدام به این فعالیت کشاورزی می نمایند. میزان کشت وسیع در استان های نامبرده سبب شده تا بازار داخلی و خارجی هر سال بر روی محصول تولید شده خصوصا توسط استان همدان حساب ویژه ای باز کنند.
فروش گشنیز در انواع توپی و لپه ای در تمام ایام سال از این استان به صورت مستقیم توسط دُرگیاه صورت می گیرد.

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز در بازار مراکز استان

قیمت خرید گشنیز از تفاوت هایی در مکان های مختلف برخوردار است. اگر مبنا را بازارهای گیاهان دارویی مراکز استان لحاظ نماییم از ابتدای سال تا کنون بهای متوسط آن بیش از 13000 تومان بوده است.
قیمت مطلوب خرید، همیشه موضوعی بوده که خریدارهای عمده را نسبت به خرید از تولید کنندگانی که فروش مستقیم را در دستور کار خود قرار داده اند، هدایت کرده است.
البته از جمله نکاتی که برای مشتریان این محصول مهم بوده و دقت کافی را نسبت به آن انجام می دهند، تناسب داشتن رقم قیمتی با کیفیت محصول است. که می بایست فروشندگان در راستای مشتری مداری و کسب رضایت مخاطبان خود، این مهم را رعایت نمایند.

قیمت خرید گشنیز

مقایسه نرخ فروش گشنیز نهاوند در سال 97 و 98

در مقایسه نرخ فروش گشنیز نهاوند در سال های 97 و 98 به رقم هایی بر می خوریم که جالب توجه است و نشان دهنده روال و مسیر طی شده قیمتی در دو سال گذشته می باشد.
عددهای مطرح شده مربوط به منطقه تولید می باشند. در ابتدای سال 97 قیمت تخم گشنیز توپی 4500 و در زمان مشابه سال 98 بیش از 11800 تومان بوده است. در میانه تابستان سال 97 میانگین قیمت نوع توپی این گیاه دارویی 7500 و در همین زمان در سال 98 هر کیلو بیش از 12000 تومان بوده است.
ارزش ریالی نوع شکسته گشنیز هم اختلاف قیمتی به طور متوسط 2000 تومانی با گشنیز توپی دارد.

قیمت خرید گشنیز

قیمت روز دانه گشنیز توپی

در سه سال اخیر در بعضی مقاطع معاملات عمده بر مبنای قیمت روز دانه گشنیز توپی انجام شده است. تغییرات قیمتی را می توان دلیل اصلی این روال دانست.
گیاه دارویی گشنیز با توجه به اینکه از بازار مناسبی در سطح داخلی و خارجی برخوردار است و دارای حجم معاملات بالایی می باشد، از نظر قیمتی نیز مهم می باشد.

قیمت خرید گشنیز

فواید گیاه دارویی تخم گشنیز

فواید گیاه دارویی تخم گشنیز بسیارند و در این بخش تنها به ذکر بخشی از این خواص پر شمار اشاره می نماییم.
در خصوص دیابت و قند خون می توان به وجود مقدار بالای کویمن که باعث تحریک ترشح انسولین شده و قند خون در افراد دیابتی را کاهش می دهد اشاره کرد.
یک مطالعه نشان داده که تخم گشنیز سبب بهبود متابولیسم کربوهیدرات و هیپوگلیسمی می گردد. توصیه گردیده که شب تعدادی از آن را در آب خیس نموده و روز بعد آب عصاره آن میل شود.
در خصوص معده و دستگاه گوارش تخم گشنیز همانند داروی ضد اسپاسم عمل می نماید. برای درمان نفخ، بهبود هضم عذا، درمان معده درد، سندروم روده تحریک پذیر و سلامتی دستگاه گوارش انسان مفید می باشد.
حاوی مقادیر بالایی پتاسیم بوده و به عنوان یک دیورتیک طبیعی عمل نموده و موجب کاهش یافتن فشار خون بالا می شود.

قیمت خرید گشنیز قیمت خرید گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گشنیز

قیمت فروش گشنیز تازه سال 98 در نهاوند و بازار تهران

قیمت فروش گشنیز برداشت تازه سال 98 در شهرستان نهاوند و بازار تهران دارای ویژگی …

گیاهان دارویی دُرگیاه