گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
خانه / گشنیز کرمانشاه / قیمت گشنیز در کرمانشاه

قیمت گشنیز در کرمانشاه

قیمت گشنیز در کرمانشاه را اگر با نرخ خرید و فروش آن در بازار ابتدای سال مقایسه کنیم، متوجه تفاوت اعداد خواهیم شد. کاهش نسبی بهای آن در روزهای پس از برداشت، مهمترین ویژگی پیرامون این گیاه در هفته های گذشته بوده است.

قیمت گشنیز در کرمانشاه

قیمت گشنیز در کرمانشاه و قطب تولید گشنیز ایران

در حالی که چند روزی از اتمام برداشت گشنیز نگذشته بود و افت نسبی قیمت را در بازار محصول شاهد بودیم، فروش عمده انواع گشنیز توپی و لپه ای در نواحی تولید به ترتیب بیش از 8500 و 9500 تومان انجام می گرفت.
در حالی که در نیمه اول فصل بهار ارقام بالای 13000 و 11000 تومان را برای اقسام تخم گشنیز در بازار عرضه عمده شاهد بودیم.
قیمت گشنیز در کرمانشاه و همچنین استان همدان به عنوان دومین و اولین تولیدکنندگان از نظر حجم تولید در کشور، تأثیر مستقیمی بر قیمت آن در سایر نقاط دارد.
حدود 12000 تن از این گیاه دارویی در کشورمان به صورت سالیانه تولید می شود و روانه بازارها می گردد. که در این بین همدان و کرمانشاه دارای رتبه های نخست و دوم در حوزه مقدار کشت و تولید هستند.

قیمت گشنیز در کرمانشاه

چگونگی خرید عمده گشنیز از مرجع آن

دُرگیاه با تولید و توزیع گشنیز از قلب تولید، مسیر را برای متقاضیان خرید عمده گشنیز از مرجع آن آسان نموده است. برای این امر کافی است از طریق راه های ارتباطی جهت مشاوره و مذاکره در این خصوص با ما تماس بگیرید.
ارسال تخم گشنیز مرغوب ایرانی از موضع اصلی محصول برای خریداران حاضر در تک تک شهرها و شهرستان ها صورت می گیرد. تا بدین وسیله امکان تهیه عمده محصول از قطب تولید، برای همه میسر باشد.
برخی از شهرها نیز در امر پخش و فروش عمده محصول فعال بوده و با تأمین آن از مرکزیت عرضه کشوری، اقدام به پخش محصول می نمایند. از جمله این شهرها می توان به این مناط اشاره نمود:

  • اصفهان
  • تهران
  • شیراز
  • تبریز
  • مشهد

قیمت گشنیز در کرمانشاه

قیمت روز فروش گشنیز در نهاوند

در ماه های قبل نیز فروشندگان مستقر در اقلیم این محصول، در چندین مقطع، قیمت روز فروش گشنیز را در معاملات خود در نهاوند لحاظ می نمودند.
شرایط حاکم بر بازار گاها پدیدآور شرایطی است که بر نوع قیمتها و معاملات اثرگذار بوده و باعث تغییراتی در روند خرید و فروشها میگردد.
طی چند روز اخیر نیز ارقامی از 8500 تا 9500 و از 9500 تا 11000 تومان به ترتیب برای عرضه عمده تخم گشنیز نوع توپی و گشنیز لپه ای برقرار بوده است.

قیمت گشنیز در کرمانشاه

نرخ دانه گشنیز در پاکستان

گشنیز در بین گیاهان دارویی کشور پاکستان و همچنین به عنوان ادویه در برخی کشورها همچون این کشور شرقی ایران دارای اهمیت بالایی است.
ایران نیز به عنوان تولید کننده انبوه تخم گشنیز مرغوب در جوار این کشور قرار داشته و این دو کشور مراودات زیادی در حوزه گیاهان دارویی از جمله گشنیز دارند.
نرخ دانه گشنیز در پاکستان موردی است که پیگیری کنندگان زیادی در بین فعالان ایرانی و پاکستانی دارد. که این موضوع از حجم داد و ستد تخم گشنیز ناشی می شود.

قیمت گشنیز در کرمانشاه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گشنیز

قیمت فروش گشنیز تازه سال 98 در نهاوند و بازار تهران

قیمت فروش گشنیز برداشت تازه سال 98 در شهرستان نهاوند و بازار تهران دارای ویژگی …

گیاهان دارویی دُرگیاه