بنر-ف-2.jpg
سه شنبه , مارس 26 2019
خانه / دُرگیاه / قیمت گشنیز در بازار و محل تولید

قیمت گشنیز در بازار و محل تولید

قیمت گشنیز در بازار و در محل تولید متفاوت است. این گیاه دارویی پس از برداشت، انجام عملیات سورت در کارخانه و طی نمودن مسافت هایی، راهی بازارهای سراسر کشور می شود. در نتیجه در شهرهای مختلف دارای قیمت های متنوعی نیز می باشد. مرکز دُرگیاه این محصول را مستقیماً از استان همدان به سراسر کشور عرضه می کند.

قیمت گشنیز در بازار قیمت گشنیز در بازار

قیمت گشنیز در محل تولید

قیمت گشنیز در محل تولید در ماه های مختلف سال می تواند متفاوت باشد. در برخی سال ها این تفاوت چشمگیر است. به طور نمونه سال 97 بهای تخم گشنیز دارای عدم ثبات بوده است. تفاوت قیمت چند برابری در ماه های مختلف این سال، نشان دهنده این موضوع می باشد. در طی این سال گشنیز توپی بهای 3000 تومانی تا بیش از 14000 تومانی را تجربه نمود. در روزهای آغازین زمستان، قیمت هر کیلو گشنیز توپی درجه یک به صورت عمده عمده 12500 الی 13200 تومان متغیّر بوده است.

قیمت گشنیز در بازار قیمت گشنیز در بازار

عدم ثبات قیمت گشنیز

در حال حاضر و در روزهای آغازین زمستان نیز که شش ماه از برداشت محصول گذشته است، بی ثباتی قیمت این گیاه دارویی ادامه دارد. در بسیاری از مواقع تغییرات قیمتی روزانه بوده است. تأثیر منفی این بی ثباتی ریالی در رونق بازار این محصول کاملا محسوس است.

قیمت گشنیز در بازار

قیمت گشنیز در بازار

قیمت گشنیز یا قیمت دانه گشنیز در بازار تهران حدود 20 الی 30 درصد از بهای آن در منطقه تولید گران تر می باشد. به همین دلیل بسیاری در صدد خرید این محصول از خاستگاه تولید و کشت آن هستند. تا بتوانند با قیمت مناسب تری محصول مورد نظر خود را تأمین نمایند. تخم گشنیز به دلیل گستره وسیعی که در نوع مصرف دارد، قابل توجه است. این موضوع سبب شده تا در داخل و خارج کشور، در بخش های گوناگونی استفاده شود. از این رو، استفاده های دارویی، تنها یک بخش از کاربرد آن است.

قیمت گشنیز در بازار

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

قیمت گشنیز نهاوند در منطقه تولید

قیمت گشنیز نهاوند در آغاز آخرین فصل سال نیز هنوز به ثبات نرسیده است. قیمت …

گیاهان دارویی دُرگیاه