گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , آگوست 18 2019
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / قیمت گشنیز در بازار و محل تولید

قیمت گشنیز در بازار و محل تولید

قیمت گشنیز در بازار و در حیطه کشت یا محل تولید دارای وضعیت متفاوتی هستند. این گیاه دارویی صادراتی بعد از برداشت، انجام عملیات سورتینگ و طی نمودن مسافت هایی، راهی بازار خرید و فروش گشنیز در سراسر کشور می شود.
نتیجه اینکه در استان های مختلف دارای قیمت های متنوعی می باشد.
دُرگیاه محصول گشنیز را مستقیماً از استان همدان به تمام نقاط کشور عرضه می کند.

قیمت گشنیز در بازار قیمت گشنیز در بازار

قیمت گشنیز در محل تولید

سال 1397 گشنیز توپی بهای 3000 تا افزون بر 14000 تومان را پشت سر گذاشت. در آغازین روزهای زمستان، قیمت هر کیلو خرید گشنیز توپی درجه 1 به صورت عمده 12500 الی 13200 تومان متغیّر بوده است.
قیمت گشنیز نهاوند در مرکزیت تولید در ماه های مختلف سال می تواند متفاوت باشد. در برخی سال ها این تفاوت چشمگیر است. به طور نمونه سال 97 بهای تخم گشنیز دارای عدم ثبات بوده است. تفاوت قیمت چند برابری در ماه های مختلف این سال، نشان دهنده این موضوع می باشد.

قیمت گشنیز در بازار قیمت گشنیز در بازار

قیمت گشنیز در بازار

قیمت گشنیز یا قیمت دانه گشنیز در بازار تهران حدود 20 الی 30 درصد از بهای آن در منطقه تولید گران تر می باشد. به همین دلیل بسیاری در صدد خرید این محصول از خاستگاه تولید و کشت آن هستند. تا بتوانند با قیمت مناسب تری محصول مورد نظر خود را تأمین نمایند.
تخم گشنیز به دلیل گستره وسیعی که در نوع مصرف دارد، قابل توجه است. این موضوع سبب شده تا در داخل و خارج کشور، در بخش های گوناگونی استفاده شود. از این رو، استفاده های دارویی، تنها یک بخش از کاربرد آن است.

قیمت گشنیز در بازار

عدم ثبات قیمت گشنیز

در حال حاضر و در روزهای آغازین زمستان نیز که شش ماه از برداشت محصول گذشته است، بی ثباتی قیمت این گیاه دارویی ادامه دارد. در بسیاری از مواقع تغییرات قیمتی روزانه بوده است. تأثیر منفی این بی ثباتی ریالی در رونق بازار این محصول کاملا محسوس است.

قیمت گشنیز در بازار

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید و بازار تهران

قیمت گشنیز نهاوند در قلمرو تولید و بازار تهران یکسان نیست. مقایسه قیمت فروش گشنیز …

گیاهان دارویی دُرگیاه