گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت گشنیز سال 98 در بازار بزرگ و نهاوند

قیمت گشنیز سال 98 در بازار بزرگ و نهاوند

قیمت گشنیز سال 98 مانند ادوار پیشین وارد گام جدیدی در بازار بزرگ تهران و محور تولید نهاوند شده است. این روال همیشگی خرید و فروش تخم گشنیز در ایام پس از برداشت بار تازه بوده که امسال نیز بر این بخش حاکم می باشد.

قیمت گشنیز سال 98

قیمت روز دانه گشنیز در نهاوند

پرداختن به موضوع قیمت روز دانه گشنیز در منطقه نهاوند که میانگاه تولید و مرجع قیمتی محسوب می گردد، نیازمند آگاهی از فضای اطراف این گیاه در موضع یاد شده است. اینکه از حال و هوای تولید در سالهای اخیر و چگونگی بازار اولیه اطلاعاتی در اختیار باشد.
خروج هزاران تن تخم گشنیز از استان به مقصد بازارهای داخلی و خارجی، هر سال صورت می گیرد. این شرایط سبب شده تا شهرستان نهاوند تبدیل به عرصه تجارت عمده محصول در منطقه باشد. محصولی سرشار از خاصیت و بسیار پر کاربرد که منابعی بسیار زیاد پیرامون ارزش آن توضیحات مبسوطی داده اند.

قیمت گشنیز سال 98

خرید عمده گشنیز تازه با نرخ جدید

چندی پیش فرایند برداشت این گیاه ارزنده به پایان رسید. در واقع پس از هفته ها تلاش، ثمره ماه ها انتظار و زحمت کشاورزان وارد حوزه خرید و فروش گردید.
این برهه با خرید عمده گشنیز تازه با نرخ جدید همراه گشته است. به نحوی که برخی خریداران گشنیز، امر خریدشان را به زمانی موکول کرده اند که بتوانند محصول امسالی را تهیه کنند.
اگر چند بازار مهم کشور را بررسی کنیم در می یابیم که تخم گشنیز همیشه از موقعیت مطلوبی در فروش عمده برخوردار است.

قیمت گشنیز سال 98

فروش گشنیز توپی و لپه ای زیر بهای بازار بزرگ

در نخستین نیمه سال که موسم پایان دوره کشت و ورود گیاه تازه گشنیز به بخش عرضه و فروش می باشد، انواع آن را مشتریان درخواست می کنند.
فروش گشنیز توپی و لپه ای که مربوط به بار تازه بوده و به کل نقاط ارسال می شود، طی روزهای گذشته رونق مطلوبی را در بازار تجربه نمود.
اقشار مختلف خریداران، مصرف کننده اقسام متفاوت برای استفاده های گوناگون هستند. حجم این کالای گیاهی به حدی است که هزاران تن از آن راهی بازار خارجی و کشورهای دیگر می شود.

قیمت گشنیز سال 98

قیمت گشنیز سال 98 در محدوده تولید

مقصود از قیمت گشنیز سال 98 بیشتر چگونگی آن در محدوده تولید و منطقه تمرکز تولیدکنندگان می باشد. در هفته های گذشته هر کیلو گشنیز سورت دارای رقمی بالغ بر 8500 تومان بوده است.
از ابتدای سال جاری تا بحال اعداد مختلفی بر داد و ستد این محصول حاکم بوده است. می توان اذعان نمود طی یک سال اخیر، بازار گشنیز در شرایط خاص و کم سابقه ای به سر می برد.

قیمت گشنیز سال 98

جایگاه صادرات گشنیز ایرانی در منطقه آسیا

قاره آسیا و خصوصا برخی نقاط آن که بیشتر در پیرامون کشور ایران هستند، از لحاظ استفاده از گیاه دارویی گشنیز و همچنین تولید آن دارای موقعیت برتری در قاره مذکور می باشند.
در این فرصت می توان به جایگاه صادرات گشنیز ایرانی در قاره کهن هم اشاره ای داشت. حجم چند هزار تنی از این محصول سالانه که به عنوان صادرات غیر نفتی نیز محسوب می شود، روانه دیگر کشورها می گردد.
تخم گشنیز به عنوان گیاهی که کاربرد زیادی در صنعت داروسازی و صنایع غذایی دارد، در دنیا مورد مصرف در حوزه های دیگری نیز قرار می گیرد.

قیمت گشنیز سال 98

خرید گشنیز در شهرهای نیمه جنوبی ایران

نکته ای که درباره مصرف گیاه معطر و خوش طعم گشنیز وجود دارد، تفاوت حجم مصرف در نواحی مختلف کشورمان است. اگر دو نیمه شمالی و جنوبی را در نظر بگیریم، بخش جنوبی ایران استفاده بیشتری می نمایند.
پس در خصوص اینکه سهم خرید گشنیز چه نقاطی بیشتر است، می توان استان های واقع در نیمه جنوب را نام برد. شهرهایی چون زاهدان، ایرانشهر، چابهار، سراوان در سیستان و بلوچستان و همچنین بندرعباس، بوشهر، اهواز، شیراز و غیره، جزو مشتریان عمده محصولند.

قیمت گشنیز سال 98

مرکز فروش عمده گشنیز نهاوند در استان همدان

پس از استان همدان، استان کرمانشاه نیز دارای میزانی تولید گشنیز البته کمتر از مرجع تولید همدان می باشد. از همین رو مرکز فروش عمده گشنیز در ایران شهرستان نهاوند است.
که در امر کشت و تولید، رقیبی برای آن وجود ندارد. مطلوبیتهایی که نصیب خریداران مستقیم گشنیز شده است، عامل اصلی رجوع چندین باره برای تأمین از قطب تولید است.

قیمت گشنیز سال 98

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گشنیز

قیمت فروش گشنیز تازه سال 98 در نهاوند و بازار تهران

قیمت فروش گشنیز برداشت تازه سال 98 در شهرستان نهاوند و بازار تهران دارای ویژگی …

گیاهان دارویی دُرگیاه