گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , آگوست 18 2019
سرخط خبرها
خانه / گشنیز نهاوند / خرید تخم گشنیز نهاوند با بالاترین کیفیت

خرید تخم گشنیز نهاوند با بالاترین کیفیت

تخم گشنیز نهاوند بعنوان شناسنامه گشنیز ایرانی مطرح است. این شهرستان قطب تخم گشنیز ایران میباشد. خرید این محصول به صورت عمده از مرکز فروش دُرگیاه، با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت صورت میگیرد. علاوه بر گشنیز توپی، نوع لپه ای یا شکسته آن و همچنین نوع کمباینی یا بحال خود نیز در این مجموعه به فروش میرسد.
برای اطلاع از آخرین قیمت گشنیز توپی 97 با ما در ارتباط باشید.

تخم گشنیز نهاوند

تخم گشنیز نهاوند و نوسان میزان حجم و قیمت در سالهای مختلف

توجه خریداران عمده در داخل و فعالان صادرات تخم گشنیز هر ساله همزمان با فصل برداشت، معطوف به وضعیت این گیاه دارویی است. در برخی سالها نظیر سال 96 این محصول دارای قیمتی بسیار پایین بود. در سال 97 قیمت این گیاه با اختلافی چشمگیر نسبت به سال قبل، افزایش یافته است. به طوری که از تیر ماه سال جاری تا اواسط مهر، روند افزایش قیمت آن ادامه داشته است. کم بودن حجم گشنیز سال 97 و نقش آن در قیمت محصول را باید در نظر داشت. شرایط جوی نقش مهمی در حجم برداشت محصول دارد.

تخم گشنیز نهاوند

این گیاه جزو اولین گیاهان دارویی شناخته شده ایرانیان است. تخم گشنیز که برخی به آن دانه گشنیز هم میگویند، از دیرباز در طب سنتی نیز جایگاه ویژه ای داشته است. خواص متعدد و پر شمار آن، سبب شده در کشورهای مختلف مورد استفاده های گسترده ای قرار گیرد. تمام قسمتهای این گیاه علفی یکساله، مفید و قابل استفاده است.

تخم گشنیز نهاوند

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش تخم گشنیز

خرید عمده تخم گشنیز با قیمت مناسب

خرید عمده تخم گشنیز با قیمت مناسب و ارزان و همچنین کیفیت مطلوب، خواست بسیاری …

گیاهان دارویی دُرگیاه