گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت فروش گشنیز در شیراز

قیمت فروش گشنیز در شیراز

فروش گشنیز در شیراز با قیمت ایده آل خریداران از طریق ارسال مستقیم از استان همدان محدوده تولید انبوه و هزاران تنی تخم گشنیز ایرانی انجام می گردد.

فروش گشنیز در شیراز

قیمت گشنیز توپی در نهاوند و بازارهای بزرگ کشور

اعداد مختلفی را می توان پیرامون این محصول در بازارها مشاهده کرد. طی ماه های قبل بهای تخم گشنیز نوع توپی در خرید از مرجع بزرگ تولید از 9000 تومان به بالغ بر 9800 تومان نیز رسید. همچنین گشنیز لپه ای که در بین خریداران دارای حوزه مصرفی قابل توجهی می باشد بیش از 8000 تومان معامله گردید.
قیمت گشنیز توپی در نهاوند طی دو ماه اخیر هر چه از زمان اتمام برداشت گذشت، روندی نسبتا صعودی داشت. بازارهای بزرگ کشور در مدت زمانی که از ورود محصول تازه می گذرد، حجم قابل توجهی را از موضع تولید خریداری نموده و در حال خرید می باشند.
از جمله گیاهانی که از نظر طعم و عطر، جایگاهی مطلوب را دارا می باشند، گشنیز است. آن دسته از نقاط کشور که ادویه بیشتری مصرف می نمایند، همواره از این محصول هم بهره می برند.

فروش گشنیز در شیراز

موقعیت خوب تخم گشنیز ایرانی در بازار داخلی و خارجی گیاهان دارویی

موقعیت خوب تخم گشنیز ایرانی در بازار داخلی و خارجی گیاهان دارویی

بیش از 10000 تن تخم گشنیز تولیدی کشورمان سالانه روانه بازارهای داخلی و خارجی گردیده و به اقسام مختلفی این گیاه نفیس و پر آوازه در حوزه ها و صنایع مختلف مصرف می گردد. عطر قوی و طعم دلپذیر را می توان از مشخصات این دانه های ناب برشمرد.

فروش گشنیز در شیراز و استان های جنوب کشور

فروش گشنیز در شیراز با توجه به گستردگی استان فارس و همچنین جایگاه مهم بازار این مرکز استان در آن منطقه از کشور، از اهمیتی بیش از سایر نواحی برخوردار است.
ارسال مستقیم تخم گشنیز درجه یک استان همدان از شهرستان نهاوند به استان فارس و شهر شیراز و همچنین بقیه استان های جنوب کشور، در طول سال جزو موارد مهم در عرضه و توزیع این گیاه دارویی از قلب تولید می باشد.
تفاوتی که در مصرف آن در نیمه جنوبی ایران وجود دارد، جایگاه برجسته در استفاده به عنوان یک طعم دهنده برجسته است، که باعث شده رونق بازار این گیاه دارویی در نقاط مختلف ایران یکسان نباشد.
در این راستا می توان به موضوع کاربردهای متنوع از تخم گشنیز در استان های گوناگون هم اشاره ای داشت. که مصرف دارویی در بعضی نواحی مرسوم تر است.

فروش گشنیز در شیراز

خرید عمده گشنیز از جایگاه تولید

جایگاه های تولید و عرضه کلی محصولات گیاهان دارویی در کشور در نقاط پر شماری نقاط فعال بوده و هر کدام یک یا چندین نوع از این اقلام را توزیع و پخش می کنند.
خرید عمده گشنیز هم توسط متقاضیان فراوان آن به طور مستمر در حال انجام است. که در این خصوص ما خرید مستقیم از تولیدکنندگان را پیشنهاد می نماییم.
می توان از خریدارانی که این نوع از تهیه گیاه را انتخاب کرده و خصوصا در شهرهای نیمه جنوبی کشور فعال هستند، نسبت به مزیت های مربوطه سوال نمود. مطمئنا علاوه بر بحث قیمتی، مطلوبیتهای دیگری هم در این میان وجود دارد که همه این امتیازات سبب گردیده تا به مشتریان خرید مستقیم، بیش از پیش افزوده شود.

فروش گشنیز در شیراز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

گشنیز توپی

قیمت روز گشنیز توپی در نهاوند چقدر است؟

قیمت روز گشنیز در نوع توپی و لپه ای آن در بخش تولید و توزیع …

گیاهان دارویی دُرگیاه