گیاهان دارویی دُرگیاه
سه شنبه , جولای 16 2019
سرخط خبرها
خانه / گیاه گشنیز / قیمت گیاه گشنیز به صورت رقابتی

قیمت گیاه گشنیز به صورت رقابتی

قیمت گیاه گشنیز می بایست به نحوی باشد تا نفع تجارت آن یک طرفه نباشد. در صورت تحقق این موضوع، شاهد رونق مناسب تری در خصوص خرید و فروش گیاه دارویی تخم گشنیز خواهیم بود. دُرگیاه این محصول را با قیمتی رقابتی با بازار عرضه می نماید.

قیمت گیاه گشنیز قیمت گیاه گشنیز

قیمت رقابتی گشنیز

قیمت گذاری رقابتی می تواند شرایطی را موجب گردد که در بلند مدت نتیجه آن، سود هر دو طرف معامله را سبب شود. قیمت رقابتی اگر همراه با کیفیت مطلوب آن فرآورده همراه باشد، موجب رضایت خریدار و در نتیجه فروش با حجم بیشتری برای فروشندگان خواهد بود.
در خصوص گشنیز اگر بازار سنتی گیاهان دارویی مستقر در شهرها را با منطقه تولید مقایسه نماییم، متوجه اختلاف قیمت موجود خواهیم شد. قیمت عمده گشنیز طبق یک روال طبیعی، ارزان تر از داخل بازارهاست. گشنیز مرغوب نهاوند را پایگاه دُرگیاه مستقیماً از استان همدان و مرجع تولید به صورت کشوری عرضه می نماید.

قیمت گیاه گشنیز

قیمت گیاه گشنیز

قیمت محصولات در برخی زمان ها و بعضی مقاطع، بیشتر از عباراتی چون خرید یا فروش، تکرار می گردد. عباراتی همچون قیمت روز دانه گشنیز هم در مواقع نوسان قیمتی، پر جستجو و پر تکرارند. در خصوص گشنیز می توان به ایامی اشاره نمود که نوسان قیمتی گریبانگیر این گیاه پرخاصیت بوده است. نظیر این مورد طی سال 1397 در بازار تخم گشنیز ایران حاکم بود.
افزایش قیمت گیاه گشنیز با شروع فصل دوم سال آغاز گردید. در اواسط فصل پاییز نیز به اوج خود و قیمتی بیشتر از 14000 تومان نیز رسید. از اواخر فصل خزان دچار کاهش نسبی قیمت گردید. اما در حال حاضر که در اوایل بهمن قرار داریم، قیمت هر کیلو گشنیز توپی بیش از 11600 تومان است.

 قیمت گیاه گشنیز قیمت گیاه گشنیز

خرید عمده گشنیز

کسانی که در پی خرید عمده گشنیز به صورت مستقیم از استان همدان می باشند، از مزایای قیمتی و اطمینان از اصالت محصول، در تأمین از قطب تولید آن، به خوبی آگاهند. خرید این گیاه معطر و سرشار از خواص توسط اشخاص و مراکز متعدد از حوزه های گوناگون، نشان دهنده پتانسیل بالا و جایگاه این فرآورده گیاهی در صنایع مختلف است.

قیمت گیاه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند و خاستگاه تولید آن

قیمت گشنیز در نهاوند که خاستگاه تولید تخم گشنیز و کشت این گیاه دارویی در …

گیاهان دارویی دُرگیاه