گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , می 25 2020
خانه / گیاه گشنیز / قیمت گیاه گشنیز به صورت رقابتی

قیمت گیاه گشنیز به صورت رقابتی

قیمت گیاه گشنیز در برخی مواقع در بازار به صورت رقابتی بوده و تخم گشنیز با این شرایط عرضه می گردد. در واقع بهای خرید گشنیز برای متقاضی به نحوی است که می تواند ارزان ترین محل فروش را برگزیند.

خرید و فروش عمده گشنیز با شرایط قیمتی جدید

هم اکنون که زمان چندانی از ورود گیاه دارویی تخم گشنیز امسالی و تازه به بازار نمی گذرد، شاهد افت قیمتی آن هستیم. یعنی مسأله ای که تا حد زیادی از اواسط فصل بهار وقوع آن قابل پیش بینی بود.
در حال حاضر خرید و فروش عمده گشنیز سورت در بازار کشور که عرصه تولید نیز جزئی از آن است، با رقمی بالغ بر 7500 تومان انجام می شود.
این اعداد نشان می دهد که ارقام فعلی فاصله قابل توجهی با شرایط ابتدای سال دارد.

قیمت گیاه گشنیز قیمت گیاه گشنیز

قیمت رقابتی گشنیز در بازار

قیمت گذاری رقابتی می تواند شرایطی را موجب گردد که در بلند مدت نتیجه آن، سود هر دو طرف معامله را سبب شود. قیمت رقابتی اگر همراه با کیفیت مطلوب آن فرآورده همراه باشد، موجب رضایت خریدار و در نتیجه فروش با حجم بیشتری برای فروشندگان خواهد بود.
در خصوص گشنیز اگر بازار سنتی گیاهان دارویی مستقر در شهرها را با منطقه تولید مقایسه نماییم، متوجه اختلاف قیمت موجود خواهیم شد. قیمت عمده گشنیز طبق یک روال طبیعی، ارزان تر از داخل بازارهاست. گشنیز مرغوب نهاوند را پایگاه دُرگیاه مستقیماً از استان همدان و مرجع تولید به صورت کشوری عرضه می نماید.

قیمت گیاه گشنیز

فروش گشنیز درجه یک با نرخ جدید

فروش گشنیز درجه یک با اعداد خاص نرخ جدید انجام می شود. بازار خرده فروشی گشنیز در ایران نیز تحت تاثیر بازار عمده فروشی می باشد.
فروشندگان و خریداران گیاهان دارویی همچون تخم گشنیز که در بسیاری کشورها حاضر می باشند، نسبت به ارزش بالای آن از اطلاعات خوبی برخوردارند.
خصوصا خریداران که در بین آنان هستند اشخاص یا مجموعه های فعال در زمینه فرآوری محصول و با توجه به کاربردهای گسترده و قابلیت های زیاد، از آن استفاده می کنند.

قیمت گیاه گشنیز

قیمت روز گشنیز در شهرهای پرجمعیت

اگر بخواهیم نقاطی را که گشنیز را در حجمی وسیع وارد منطقه خود می نمایند بیابیم، به دو گونه منطقه بر می خوریم. یکی شهرهای پر جمعیت که کلانشهرها می باشند و دیگری نواحی پر مصرف تخم گشنیز که آن را در غالب خوراکی نظیر طعم دهنده استفاده می کنند.
از این رو نرخ روز گشنیز در عرصه های یاد شده به دلیل خرید فراوان، دارای اهمیتی به مراتب بیشتر از بقیه جاها می باشد.
وجود بازارهایی فعال و بزرگ در زمینه گیاهان دارویی نیز یکی از علل رونق خرید و فروش گشنیز در این مناطق است.

قیمت گیاه گشنیز

وضعیت بازار گشنیز عمده در هفته های قبل

هفته هایی که گذشت را می توان دوره وارد شدن تخم گشنیز تازه ایران به بازارهای مربوط به داد و ستد خُرد و کلان دانست. هم اکنون دیگر با گذشت چندین هفته از برداشت، حتی این گیاه به مراکز فروش جزئی نیز رسیده و در حال عرضه است.
اما بازار گشنیز عمده نیز پس از اینکه پایان عملیات مربوط به دوره کشت، فرا رسید، بیش از پیش فعال و پویا بوده است. به نحوی که انواع ماشین آلات سبک و سنگین در حال جابجایی این گیاه معطر هستند.

قیمت گیاه گشنیز

قیمت گیاه گشنیز در نهاوند

قیمت گیاه گشنیز می بایست به نحوی باشد تا نفع تجارت آن یک طرفه نباشد. در صورت تحقق این موضوع، شاهد رونق مناسب تری در خصوص خرید و فروش گیاه دارویی تخم گشنیز خواهیم بود. دُرگیاه این محصول را با قیمتی رقابتی با بازار عرضه می نماید.
قیمت محصولات در برخی زمان ها و بعضی مقاطع، بیشتر از عباراتی چون خرید یا فروش، تکرار می گردد. عباراتی همچون قیمت روز دانه گشنیز هم در مواقع نوسان قیمتی، پر جستجو و پر تکرارند.
در خصوص گشنیز می توان به ایامی اشاره نمود که نوسان قیمتی گریبانگیر این گیاه پرخاصیت بوده است. نظیر این مورد طی سال قبل در بازار تخم گشنیز ایران حاکم بود.
در سال گذشته افزایش قیمت گیاه خوش عطر گشنیز با شروع فصل دوم سال آغاز گردید.

 قیمت گیاه گشنیز قیمت گیاه گشنیز

خرید عمده گشنیز در استان های پر مصرف

کسانی که در پی خرید عمده گشنیز به صورت مستقیم از استان همدان می باشند، از مزایای قیمتی و اطمینان از اصالت محصول، در تأمین از قطب تولید آن، به خوبی آگاهند.
خرید این گیاه معطر و سرشار از خواص توسط اشخاص و مراکز متعدد از حوزه های گوناگون، نشان دهنده پتانسیل بالا و جایگاه این فرآورده گیاهی در صنایع مختلف است.

قیمت گیاه گشنیز

قیمت گشنیز توپی در بازار تهران و شهرهای واقع در نیمه جنوبی

گشنیز توپی به عنوان اندام دارویی گیاه یک ساله گشنیز در سالهای اخیر دارای قیمت هایی بوده که حتی تغییرات آن در برخی مقاطع سال 97 هفتگی اتفاق می افتاد.
بازار تهران محلی است که در همه ادوار سال می توان گشنیز را خریداری کرد. ارزش ریالی گشنیز نوع توپی در این بازار و شهرهای واقع در نیمه جنوبی هم اکنون با توجه به شرایط جدید پس از تولید، کاهش یافته است.

قیمت گیاه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گشنیز

قیمت فروش گشنیز تازه سال 98 در نهاوند و بازار تهران

قیمت فروش گشنیز برداشت تازه سال 98 در شهرستان نهاوند و بازار تهران دارای ویژگی …

گیاهان دارویی دُرگیاه