گیاهان دارویی دُرگیاه
چهار شنبه , نوامبر 13 2019
خانه / دانه رازیانه / خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه توسط مشتریان گرامی با قیمت ویژه از محوریّت تولید رازیانه سبز ایران در همدان انجام می شود. جذابیت های نرخ محصول و همچنین کیفیت خوب آن در منطقه کشت، باعث خشنودی از خرید مستقیم است.

خرید دانه رازیانه

قیمت رازیانه در سال 97 ارزانتر یا گرانتر از 98

ارزان یا گران بودن هر محصول را می توان مهمترین مواردی دانست که هنگام خرید و فروش می تواند مورد توجه قرار گیرد. معمولا ملاک سنجش در این خصوص نیز اعداد قیمتی مربوط به ایام گذشته می باشد.
در خصوص گیاهان دارویی هم می توان این مسأله را در بازار ملاحظه نمود. که در واقع بهای یک محصول را در حال حاضر با نرخ آن در شش ماه یا یک سال قبل و یا با دوره قبلی تولید یا برداشت، مقایسه می نمایند.
روند رو به بالای قیمت فروش رازیانه سبز در سال 97 از حدود تیر ماه آغاز گردید بعد از اینکه محصول برداشت گردیده و وارد بازار شد، در اواخر مهر ماه به اوج رسید.
در اواخر پاییز یک افت قیمت جزئی شامل این محصول گردید. اما در ادامه راه نیز نسبت به سال قبل از آن، افزایش بیشتر از دو برابری برقرار بود.
این مسیر قیمتی به سال 98 هم کشیده شده و اثرات ریالی افت تولید سال 97 پا برجاست.

خرید دانه رازیانه خرید دانه رازیانه

خرید دانه رازیانه به صورت عمده

خرید رازیانه همدان در حجم عمده، محدود به این خطّه نبوده و از بسیاری مناطق نیز امکانپذیر است. اما بسیاری در پی بهره مندی از امتیازات خرید از محل تولید محصول می باشند. که مهمترین آنها بهای مناسب تر است.
از دیگر مزایای تهیه این گیاه دارویی از مرجع تولید، کیفیت برتر به دلیل نگهداری درست و اصولی می باشد. انواع کیفی این گیاه دارویی جهت فروش موجود می باشد. که با توجه به خواست و نیاز مشتریان گرامی، ارائه می گردد.
خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم از معدن رازیانه ایران و موضع گسترده کشت آن انجام می شود. این امکان برای تمام افراد و مجموعه ها فراهم است.
متقاضیان خرید رازیانه از همدان، از مزایای تأمین مستقیم این گیاه دارویی معطر و پر ارزش بهره مند می گردند. پایگاه دُرگیاه رازیانه را با مناسب ترین قیمت و مطلوب ترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می نماید.

خرید دانه رازیانه خرید دانه رازیانه

شرایط بازار رازیانه در ماه های آینده

ماه های آینده به دلیل در پیش بودن عملیات برداشت محصول جدید، برای این گیاه دارویی مهم تلقی می شود. در واقع می تواند موجب گردد تا در خصوص قیمت رازیانه در بازار شاهد وضعیت جدیدی باشیم.
از هم اکنون نمی توان به طور دقیق و کامل شرایط پیش رو را پیش بینی نمود و چگونگی آن را شرح داد. در دوره های قبلی نیز مقطع برداشت، یک نقطه عطف محسوب می شده است.

خرید دانه رازیانه

خرید گیاه دارویی رازیانه به صورت مستقیم

دسترسی به خرید مستقیم بسیاری از گیاهان دارویی بومی ایران امکانپذیر است. که رازیانه همدان نیز جزو این دسته می باشد. این محصول پس از برداشت و انتقال به کارخانه جهت سورت، آماده جهت عرضه به سراسر کشور می باشد.
برخی نیز با توجه به نوع نیاز و امکانات در اختیار، خواهان نوع “بحال خود” یا سورت نشده این محصول می باشند. که این مرکز آماده ارائه خدمات خود به کل نقاط می باشد.

خرید دانه رازیانه

فروش عمده رازیانه سورت از معدن رازیانه کشور

می توان به جهت ظرفیت تولید، از همدان به عنوان معدن رازیانه کشور یاد کرد. گیاهی خوش عطر و رنگ که با طعم خاصی که دارد، علاوه بر خواص بی نظیر دارویی، به عنوان یک طعم دهنده نیز مورد مصرف قرار می گیرد.
تولید و فروش عمده رازیانه از دیاری که مملو از گیاهان دارویی متنوعی می باشد، یکی از فعالیت های ماست. برای خریداران، مواردی همچون کیفیت مطلوب و همچنین نرخی زیر قیمتهای بازار، انتظاری است که از تولید کنندگان، به نحو دیگری دارند.
شهرهای تهران، تبریز، مشهد، شیراز، اصفهان و بسیاری دیگر از نقاط را می توان خریداران دائمی و مقصد همیشگی ارسال این گیاه از همدان دانست.

خرید دانه رازیانه

قیمت خرید رازیانه تازه در محور کشت و کانون تولید

قیمت رازیانه تازه جهت خرید در بازارها همانند سایر اقلام گیاهان دارویی در سطح کشور متفاوت است. قیمتها در محور کشت و کانون تولید رازیانه در استان همدان به نحوی است که خریداران تمایل زیادی نسبت به خرید مستقیم از خود نشان می دهند.
در حال حاضر قیمت عمده هر کیلو رازیانه سورت درجه یک بیش از 10000 تومان است. این در حالی است که در دوره ای از سال قبل، شاهد اعدادی بیش از این ارقام نیز بوده ایم.
ارقام مذکور مربوط به موضع تولید رازیانه ایران در همدان می باشد. جهت اطلاع از قیمت قطعی و بهای روز محصولات با ما تماس بگیرید.

خرید دانه رازیانه

رازیانه را چگونه و از کجا بخرم

دسترسی به رازیانه جهت خریداری آن در ایران کار سختی نیست و در بسیاری خیابان ها با وجود مراکز فروش گیاهان دارویی می توان به صورت جزئی آن را خریداری نمود.
جهت تهیه محصول به صورت عمده نیز وجود بازارهای مرکزی گیاهان دارویی، شرکت های مربوطه و همچنین خرید مستقیم از قلمرو تولید در استان همدان، گزینه های مطرح هستند.

خرید دانه رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

محل خرید رازیانه

محل خرید رازیانه به صورت عمده و مستقیم

محل خرید رازیانه در ایران به صورت عمده و مستقیم همدان است. فروش عمده رازیانه …

گیاهان دارویی دُرگیاه