گیاهان دارویی دُرگیاه
چهار شنبه , می 22 2019
سرخط خبرها
خانه / رازیانه عمده / خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم از معدن رازیانه ایران انجام می شود. این امکان برای تمام افراد و مجموعه ها فراهم است. متقاضیان خرید رازیانه از همدان، از مزایای تأمین مستقیم این گیاه دارویی معطر و پر ارزش بهره مند می گردند. پایگاه دُرگیاه رازیانه را با مناسب ترین قیمت و مطلوب ترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می نماید.

خرید دانه رازیانه خرید دانه رازیانه

خرید دانه رازیانه عمده

خرید رازیانه همدان در حجم عمده، از برخی مناطق دیگر نیز امکانپذیر است. اما بسیاری در پی بهره مندی از امتیازات خرید از محل تولید محصول می باشند. که مهمترین آنها بهای مناسب تر است. از دیگر مزایای تهیه این گیاه دارویی از مرجع تولید آن، کیفیت بهتر بدلیل نگهداری اصولی می باشد. انواع کیفی این گیاه دارویی جهت فروش موجود می باشد. که با توجه به خواست و نیاز مشتریان گرامی، ارائه می گردد.

خرید دانه رازیانه خرید دانه رازیانه

خرید رازیانه به صورت مستقیم

دسترسی به خرید مستقیم بسیاری از گیاهان دارویی بومی ایران امکانپذیر است. که رازیانه همدان نیز جزو این دسته می باشد. این محصول پس از برداشت و انتقال به کارخانه جهت سورت، آماده جهت عرضه به سراسر کشور می باشد. برخی نیز با توجه به نوع نیاز و امکانات در اختیار، خواهان نوع “بحال خود” یا سورت نشده این محصول می باشند. این مرکز به عنوان پایگاه فروش گیاهان دارویی همدان ، انواع رازیانه از نظر کیفی را به کلیه مناطق ایران ارسال می نماید.

خرید دانه رازیانه

قیمت خرید رازیانه

قیمت رازیانه جهت خرید در بازار همانند سایر اقلام گیاهان دارویی در سطح کشور متفاوت است. در حال حاضر و در چند روز سپری شده از زمستان 97 بهای عمده هر کیلو رازیانه سورت درجه یک 12300 الی 12800 تومان بوده است. این در حالی است که در دوره ای از فصل پاییز این محصول بیش از 13000 تومان نیز به فروش می رسید. ارقام مذکور مربوط به خاستگاه تولید رازیانه ایران در همدان می باشد. جهت اطلاع از قیمت قطعی و بهای روز محصولات با ما تماس بگیرید.

خرید دانه رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید گیاه رازیانه

خرید گیاه رازیانه از محل تولید

خرید گیاه رازیانه از محل تولید انبوه آن در همدان به آسانی امکانپذیر است. فروش …

گیاهان دارویی دُرگیاه