گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , می 25 2020
خانه / گشنیز تازه / خرید گشنیز تازه از نهاوند با قیمت ویژه سال 98

خرید گشنیز تازه از نهاوند با قیمت ویژه سال 98

خرید گشنیز تازه با قیمت ویژه سال 98 از نهاوند پرچمدار تولید و فروش گشنیز کشور آغاز گردیده و استان های جنوبی کشور و دیگر ناحیه ها در حال خریداری تخم گشنیز مورد نیاز خود هستند.

خرید گشنیز

خرید گشنیز تازه از مرجع تولید نهاوند

بخش قابل توجهی از مجموعه های بازرگانی و تولیدی فعال در عرصه گیاهان دارویی در داخل و خارج مرزها و همچنین افراد و اشخاص حقیقی، تخم گشنیز مصرفی خود را به صورت مستقیم از نهاوند تهیه می نمایند.
خرید گشنیز عمده و تازه از مرجع تولید یعنی دیار نهاوند، پس از ایام برداشت وارد برهه ای جدید گردیده و به صورت عمده انجام می شود. مرجع تولید در هر حوزه ای خصوصا گیاهان دارویی، دارای خصوصیات منحصر به فردی چون بدون رقیب بودن در میزان تولید می باشد.
حجم تولید این محصول نیز در استان همدان و سپس در استان کرمانشاه، دارای ظرفیتی هزاران تنی است و علاوه بر نیاز داخلی کشورمان، هر ساله بخشی نیز به دیگر کشورها صادر می شود.

خرید گشنیز

خرید و فروش گشنیز با قیمت های جدید آغاز شد

امری که می توان ادعا نمود در خصوص همه فراورده هایی از این دست مصداق دارد، ورود به شرایط جدید پس از برداشت است. در واقع با اتمام دوره تولید، تمامی موارد پیرامون تولید، ارزش قیمتی و غیره به روشنی مشخص می گردد و بازار با اطمینان بیشتری به فعالیت خود ادامه می دهد.
در حال حاضر نیز خرید و فروش گشنیز با قیمت های جدید آغاز گردیده است. یعنی دوره ای که از کشاورز تا فعالین داخل بازار همگی در انتظار آن بوده اند. تا فصلی نو را در راستای تجارت گشنیز ایرانی آغاز نمایند.
این گیاه دارویی اصیل ایرانی به صورت فروش جزئی و خرده فروشی نیز همواره در فروشگاه های گیاهی سطح شهرها، به طور مداوم عرضه می گردد. چه بسا مشتریانی که به این مراکز مراجعه و جهت بهره مندی از خواص بی نظیر آن، محصول را خریداری می کنند.

خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز توپی در سال 98

عمده فروش تخم گشنیز به دو شکل توپی (سالم) و نوع لپه ای (شکسته) می باشد. که تنها تفاوت این دو قسم، در ظاهر آنهاست. هر کدام از انواع تخم گشنیز دارای مشتریان خاص خود با توجه به نیاز و نوع مصرف خریداران می باشد.
قیمت خرید گشنیز توپی در سال 98 نیز در بازارها و در قطب تولید آن متفاوت از یکدیگر می باشد. این تفاوت قیمت ها یکی از معیارهای گزینش مکان خرید توسط متقاضیان خرید است.
نوع توپی تخم گشنیز هم می تواند دارای تنوع در میزان مرغوبیت باشد. از همین رو مشتریان در این خصوص نیز بعضا با چند نوع محصول از حیث کیفی مواجه هستند.

خرید گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند با توجه به شرایط ویژه پس از تولید

اطلاع از ارزش این گیاه دارویی در ناحیه تولید مربوطه، برای خریدارانی که قصد خرید و فروش کلی دارند، مهم است. این باعث می گردد که در پی کسب اطلاع پیرامون نرخ آن در گستره کشت و تولید باشند.
قیمت گشنیز در نهاوند با توجه به شرایط ویژه پس از تولید تعیین می گردد. که البته احتمال تغییر با توجه به عواملی چون شرایط بازار و غیره را نیز دارد.
نرخ این محصول دارویی در قلمرو تولید طی سال های قبل هم دارای تفاوت هایی بوده است.

خرید گشنیز

قیمت گشنیز خشک و درجه یک

گشنیز خشک و درجه یک تولید شده کشورمان تبدیل به کالایی شده است که در بین مشتریان غیر ایرانی، خواهان فراوانی دارد. برای قیمت عمده گشنیز نمی توان عدد ثابتی را برای دوره ای طولانی بیان نمود. نگاهی به وضعیت بازار آن در ماه های گذشته نیز این موضوع را تصدیق می نماید.
یکی از سال های پر نوسان در بهای این گیاه دارویی، سال 97 بوده است. که افزایش نرخ آن نسبت به سال قبل از آن، قابل توجه بود.

خرید گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

ویژگی قیمت خرید و فروش گشنیز نهاوند در سال 98

خرید و فروش گشنیز نهاوند با ویژگی های قیمت جدید در سال 98 پس از …

گیاهان دارویی دُرگیاه